مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی محتضر اعتبار با شیوع

واشنگتن — در طول بحران مالی از یک دهه پیش باراک اوباما می تواند در اطراف اتاق نگاه کنید و تبدیل به یک اقتصاددان که در خدمت به عنوان دانشگاه هاروارد رئیس جمهور سابق نیویورک فدرال رزرو و مشهور علمی در نظر گرفته شده یکی از مقامات در رکود بزرگ.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر سلامت عمومی و بحران اقتصادی ناشی از coronavirus اقتصادی خود تیم است و پس زمینه های مختلف.

خود را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow سابق تحلیلگر مالی بود که یک مفسر در CNBC. خزانه خود, منشی, Steve Mnuchin است که گلدمن ساکس کهنه کار و سابق هالیوود تولید کننده که شامل اعتبار 2016 فیلم “قوانین صدق نمی کند.”

تهدید از این بیماری همه گیر فرستاده است بازار رو به کاهش و ایجاد قبر عدم اطمینان در مورد اثرات گسترده تر است که می تواند به نوبه خود یک اقتصاد تهمت بی وقفه ویترین به یکی که برگ های آمریکایی مبارزه قرار می دهد و رئیس جمهور مرکزی استدلال برای گروههای در معرض خطر است.

سقوط سهام و قیمت نفت تبدیل شده است و مهم ترین آزمون از مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی رهبری تیم. بر خلاف روند استیضاح به پایان رسید که با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه ماه گذشته هیچ حزبی backstop است که می تواند توقف عفونت و یا بازگرداندن اعتماد به نفس به مرتعش بازارهای مالی است.

“ما نیاز به یک فرد بزرگسال در اتاق مدیریت این مسائل گفت:” کنت روگوف یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد و همکاری نویسنده “این بار متفاوت است: هشت قرن مالی حماقت” یک تاریخ جهانی از بحران های مالی. “اوباما تا به حال یک تیم فوق العاده و به طوری که بوش. وجود مردان بزرگ که به مناسبت افزایش یافت. در این زمان تغذیه در محل تیم بسیار قوی است اما آنها نه مرکزی برای پاسخ اینجا. آنها می تواند کمک به در حاشیه.”

روگوف که معتقد است شانس یک رکود اقتصادی جهانی به طور چشمگیری افزایش یافته است با بحران بهداشت و درمان گفت: او همچنین نگرانی در مورد تهمت تیم توانایی به حرکت غیر قابل پیش بینی از پرتنش سیاسی در مذاکره است.

از یک سو او گفت که او نگران است که تهمت می تواند تضعیف Mnuchin که رهبری مذاکرات با مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در یک بسته اقتصادی برای مقابله با بحران. این اقتصاددان گفت: او همچنین نگران آن است که دموکرات ها ممکن است وسوسه به اژدر یک معامله به تضعیف تهمت سیاسی در ماه های قبل از انتخابات نوامبر.

دایان Bg اقتصاددان ارشد در Grant Thornton گفت: تهمت وارد بحران با یک نیمکت در وزارت خزانه داری و موفق به تعیین دائمی رئیس به مجلس شورای مشاوران اقتصادی کلیدی گروه از اقتصاددانان دولت که توصیه رئیس جمهور در طیف وسیعی از سیاست های اقتصادی است. توماس Philipson یک دانشگاه شیکاگو اقتصاددان و سابق جورج دبلیو بوش, رسمی, شده است, خدمت به عنوان اقدام رئیس شورای اسلامی پس از ماه ژوئن است.

“چیزهایی که ما معمولا تکیه بر در وسط یک بحران — معمولا یک گروه با استعداد بوروکرات-ما فقط لازم نیست که وجود دارد” Bg گفت. “واضح است که دولت بیشتر از پشت من می خواهم دلیل آن را در زمان تا زمانی که در این هفته به بحث در مورد اقدامات اقتصادی. آنها جلوتر از خود را زمانی که آنها گفت: آنها تا به حال یک برنامه زمانی که آنها نیست.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 68,000 که تا کنون بدست آمده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده است بیشتر به شدت در روزهای اخیر جلسه ای با مدیران بانک ها و شرکت های بیمه و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تلاش برای آرام کردن بازار ترس تا کنون با موفقیت محدود است. او خطاب به ملت ایران شنبه شب اعلام کرد که او به شدت محدود کردن سفر از اروپا به مدت یک ماه و که دولت تسلیم خواهد شد برخی از پرداخت مالیات برای افراد و کسب و کار به مدت سه ماه برای کاهش درد از شیوع ویروس.

در حال حاضر دولت باید با کنگره بر سر اینکه چگونه به بهترین مقابله با بحران با طرح اعم از مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات به مقیاس محرک های مالی.

“وجود دارد هیچ کس در آن تیم است که یک تجربه واقعی و درک محرک های مالی” گفت: Jared برنشتاین سابق مشاور اقتصادی معاون رئیس جمهور جو بایدن در دولت اوباما. او گفت که او صحبت Kudlow در مورد ایده ها برای کمک به کارگران ساعتی نهفته شیوع کروناویروس. “که گفت: آنها می تواند به کاهش این مشکل به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم مقدار زیادی از اقتصاددانان با آن تجربه. سوال این است: آیا آنها برسد؟”

Mnuchin این هفته سعی در ارام کردن آمریکایی ها که خود را تماشا بازنشستگی پس انداز نزول است که این بحران به احتمال زیاد پایانی بر خلاف بحران مالی است. Kudlow پیشنهاد کرده است که آن را ممکن است زمان خوبی برای خرید سهام به قیمت ارزان.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در اواخر ماه ژانویه افتخار است که مقامات ایالات متحده تا به حال کوروناویروس “به خوبی تحت کنترل” از سوی آمریکایی ها به “آرام” را به عنوان او به دنبال بلانت اقتصادی و مرتبط با سلامت آسیب های ناشی از وقوع.

“این یک رویداد” Mnuchin گفت: در طول پنج شنبه قبل از شهادت یک خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه. “من نمی تواند بیشتر خوشحال است که اقتصاد ایالات متحده است که انعطاف پذیر ترین در جهان ما را از طریق این بسیار موفقیت آمیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی “فوق العاده مقید کردن تقاضا” را تقویت اقتصاد پس از بحران عبور می کند. اما او همچنین به نظر می رسید به اذعان کرد که نسخه خود را از یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات مواجه احتمال طولانی. حتی به عنوان او به نام اصلی محرک برای ایجاد ثبات در بازار سهام و نگرانی که آمریکا به رهبری نسبت به یک رکود تهمت اصرار داشت در یک دفتر بیضی آدرس به ملت که اقتصادی درد خواهد شد به طور موقت.

“این یک بحران مالی” او گفت:. “این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.”

پل Winfree سابق کاخ سفید سیاست داخلی مشاور در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: دولت تا به مقدار زیادی از قدرت شلیک برای مقابله با بحران و تهمت بوده است و به خوبی خدمت کرده است توسط مشاوران او. اما Winfree گفت که او نگران آن است که دولت و دموکرات ها در حال هل دادن به اقدامات لازم از جمله موقت مالیات بر حقوق برش است که به طور مستقیم مربوط به شیوع کروناویروس.

“اگر من وزیر خزانه داری و یا رهبری دولت در پاسخ به این, من می خواهم به دیدن این که ما در خط مقدم از سمت تقاضا شوک … است که به عواقب اقتصادی” گفت: Winfree که در حال حاضر یک سیاست اقتصادی تحلیلگر در بنیاد میراث, یک محافظه کار فکر می کنم تانک. “اما اجازه دهید آدرس علت خونریزی. و علت خونریزی در حال حاضر coronavirus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش مواجه شد با فقدان شور و شوق و حتی توسط بسیاری از جمهوری خواهان و کاخ سفید و مشاوران بودند و یا مطمئن نیستید آن مورد نیاز بود یا نبود متقاعد شده است که آن را بهترین راه برای مقابله با بحران, به گفته مقامات دولت بودند و نه مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. رئیس جمهور می خواهد در عین حال-به-می شود-جزئیات کاهش مالیات برای اجرا از طریق پایان سال اطمینان حاصل کرد که کارگران می توانند از آن طریق خود را از انتخاب مجدد تلاش کنید.

جمهوری خواهان می گویند تهمت شانس در گرفتن یک معامله در نهایت پایین آمدن به آنچه Mnuchin می توانید کار کردن با Pelosi. سخنران که صرف زمان با Mnuchin در روز سه شنبه و چهارشنبه در توصیف رابطه با وزیر خزانه داری به عنوان “حرفه ای است.”

آسوشیتد پرس نویسندگان متی دالی و اندرو تیلور کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>