مغلوب ساختن پیشی جستن قطره ایده coronavirus مستندات: به روز رسانی زنده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است به دور از اعمال قرنطینه در نیویورک منطقه به جای کارگردانی که یک “قوی مشاوره سفر” صادر می شود برای این منطقه است.

با اعلام این خبر در توییتر آمد اواخر روز شنبه به انتقاد از رشد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل تماس به منع سفر در داخل و خارج از ویروس نقاط در ایالات نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات است.

بیشتر:

ما در حال حاضر حساب برای بیشترین تعداد از coronavirus عفونت از هر ملت و ضبط بیش از 122,000 موارد تایید شده در روز شنبه. مرگ و میر در کشور رسید گذشته از 2000 بیش از دو برابر این رقم دو روز پیش.

در اسپانیا تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید رز به 5,690 و در سخت-آمار ایتالیا, مرگ و میر پرید بالای 10000.

در سراسر جهان تعداد موارد رسیده است بیش از 660,000. برخی از 139,000 مردم را بهبود در حالی که بیش از 30 ، 000 فوت کرده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 29

05:15 GMT – تایلند گزارش 143 موارد جدید و یک مرگ

تایلند ثبت 143 جدید کروناویروس عفونت و مرگ در روز یکشنبه خبرگزاری رویترز گفت: “با استناد به سخنگوی دولت تایلند.

آخرین قربانی بود که 68 سال از Nonthaburi استان که با حضور شلوغ مسابقه بوکس در بانکوک که در آن وجود داشته است یک خوشه از عفونت با توجه به بهداشت عمومی و سخنگوی وزارت Taweesin Wisanuyothin.

چهره های جدید را به مجموع تعداد موارد و مرگ و میر پس از آغاز شیوع این بیماری در تایلند به 1 ، 338 پر و هفت بود.

04:00 GMT – به عنوان موارد همچنان به سرعت در چین در ووهان بازگشایی ایستگاه های راه آهن

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 45 جدید COVID-19 موارد در سرزمین اصلی که همه به جز یکی وارد شد توسط مسافران از خارج از کشور.

وجود دارد پنج جدید مرگ و میر در ووهان شهر است که یک بار در مرکز چین شیوع. زندگی است که به تدریج به حالت عادی بازگشت و در این شهر که تنها گزارش یک مورد جدید در 10 روز گذشته با توجه به رسانه های دولتی.

ووهان را در مترو و ایستگاه های راه آهن بازگشایی در روز شنبه پس از دو سال تعلیق و چین – اروپا قطار باری عازم ووهان برای آلمان, حمل لوازم پزشکی.

سرزمین اصلی چین ثبت کرده است 81,439 موارد تایید شده و در مجموع از 3300 مرگ و میر در سراسر شیوع.

03:40 GMT – کانادا PM همسر بازیابی از COVID-19

سوفی Gregoire ترودو گفت که او دریافت کرده است “پاک سلامت از لایحه” دو هفته پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

“این همه برای من خوب در حال حاضر,” او گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Instagram. “ما در حال رفتن را از طریق برخی از واقعا بار خشن و ما در حال رفتن به چوب از طریق آن با هم.”

03:25 GMT – CDC مسائل مشاوره سفر به نیویورک منطقه

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) خواست ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات متحده به “خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز بلافاصله موثر”.

سفر هشدار اعمال نمی شود به کارکنان از زیرساخت های حیاتی صنایع از جمله حمل و نقل عمومی و بهداشت حرفه ای, خدمات مالی و تامین مواد غذایی این سازمان گفت: در وب سایت خود را.

02:45 GMT – نیوزیلند تایید اولین coronavirus مرگ

نیوزیلند در گزارش اول خود را با مرگ از COVID-19 باعث نخست وزیر Jacinda protocol wine studio به تمدید تلفنی به “ماندن در خانه شکستن زنجیره ای و صرفه جویی در زندگی می کند”.

زنی که مرده بود 70 ساله بود که در ابتدا تشخیص داده شده است با آنفلوانزا است. برخی 21 کارکنان که که در بیمار مراقبت بودند در حال حاضر در انزوا با توجه به بیانیه ای توسط وزارت بهداشت و درمان.

نیوزیلند ثبت شده 60 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد موارد تایید شده به 476.

01:15 GMT – کره جنوبی گزارش 105 موارد جدید کل در 9,583

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 105 موارد جدید COVID-19 آوردن مجموع عفونت در سراسر شیوع این بیماری در کشور به 9,583.

یک مجموع از 5,033 مردم باید به طور کامل بهبود در حالی که مرگ و میر شد 152 بهداشت عمومی آژانس گفت.

00:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع ‘قوی مشاوره سفر’ به صورت نیویورک منطقه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد اعمال قرنطینه در ایالت های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات, اما به جای شماره یک “قوی سفر مشورتی” برای منطقه است.

در یک پست توییتر تهمت گفته است که این تصمیم پس از مشورت با کاخ سفید گروه ضربت پیشرو فدرال پاسخ و فرمانداران از سه تحت تاثیر متحده است.

او نوشت: “من خواسته اند @CDCgov به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال است. یک قرنطینه لازم نیست.”

00:40 GMT – Coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته 2000 در آمریکا

شمار تلفات ناشی از عفونت کروناویروس در آمریکا دو برابر شده است در دو روز صعودی گذشته 2,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ما در حال حاضر رتبه ششم مرگ و میر پس از, ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

ایالت رود آیلند اعلام کرد دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ترک فقط سه متحده با صفر گزارش شده مرگ و میر: هاوایی, ویرجینیای غربی و وایومینگ.

00:33 GMT – فرماندار نیویورک انتقاد شدید قرنطینه ایده به عنوان “ضد آمریکایی’

اندرو کومو ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات گفت: چنین مستند را به مقدار “فدرال اعلام جنگ”.

اگر شما شروع به دیوارها کردن مناطق در سراسر کشور این امر می تواند کاملا عجیب و غریب, معکوس, ضد آمریکایی و ضد اجتماعی” فرماندار نیویورک با سی ان ان گفت در تماس تلفنی با ایده “مضحک” و غیر قانونی است.

کومو اضافه شده که roping کردن کشور سرمایه مالی می تواند “فلج کردن اقتصاد” در یک زمان تهمت خواستار اقدامات برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.


سلام من Zaheena رشید در ماله مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 28 در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>