مغلوب ساختن پیشی جستن قطره ایده coronavirus مستند: به روز رسانی زنده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت کرده است به دور از اعمال قرنطینه در نیویورک منطقه به جای کارگردانی “قوی مشاوره سفر” صادر می شود به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

با اعلام این خبر در توییتر آمد اواخر روز شنبه به انتقاد از رشد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به منع سفر در داخل و خارج از ویروس نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات است.

بیشتر:

ایالات متحده در حال حاضر حساب برای بیشترین تعداد از coronavirus عفونت از هر ملت و ضبط بیش از 122,000 موارد تایید شده در روز شنبه. مرگ و میر در کشور رسید گذشته از 2000 بیش از دو برابر این رقم از دو روز پیش.

در اسپانیا تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید رز به 5,690 و در سخت-آمار ایتالیا, مرگ و میر پرید بالای 10000.

در سراسر جهان تعداد موارد رسیده است بیش از 660,000. بیش از 30 ، 000 فوت کرده اند در حالی که برخی از 139,000 مردم بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 29

00:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع ‘قوی مشاوره سفر’ به صورت نیویورک منطقه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد اعمال قرنطینه در منطقه نیویورک اما به جای شماره یک “قوی سفر مشورتی” برای منطقه است.

در توییتر پست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصمیم پس از مشورت با کاخ سفید وظیفه نیروی پیشرو فدرال پاسخ و فرمانداران از سه تحت تاثیر متحده است.

او نوشت: “من خواسته اند @CDCgov به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال است. یک قرنطینه لازم نیست.”

00:40 GMT – Coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته 2000 در آمریکا

شمار تلفات ناشی از عفونت کروناویروس در آمریکا دو برابر شده است در دو روز صعودی گذشته 2,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ما در حال حاضر رتبه ششم مرگ و میر پس از, ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

رود آیلند اعلام کرد دو مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ترک فقط سه متحده با صفر گزارش شده مرگ و میر: هاوایی, ویرجینیای غربی و وایومینگ.

ایتالیا coronavirus غرق 10,000 (3:30)

00:33 GMT – فرماندار نیویورک انتقاد شدید قرنطینه ایده به عنوان “ضد آمریکایی’

اندرو کومو ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات گفت: یک مستند در ایالات متحده را به مقدار “فدرال اعلام جنگ”.

اگر شما شروع به دیوارها کردن مناطق در سراسر کشور این امر می تواند کاملا عجیب و غریب, معکوس, ضد آمریکایی و ضد اجتماعی” فرماندار نیویورک با سی ان ان گفت در تماس تلفنی با ایده “مضحک” و غیر قانونی است.

“این امر می تواند هرج و مرج و ضرب وشتم” کومو گفت:, و اضافه کرد که roping کردن کشور سرمایه مالی می تواند “فلج کردن اقتصاد” در یک زمان تهمت خواستار اقدامات برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.

00:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن شناور مستند در نیویورک منطقه

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک قرنطینه در اوایل روز شنبه برای coronavirus نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کنتیکت به عنوان بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از رشد شیوع در ایالات متحده است.

“ما در حال فکر کردن در مورد برخی از چیزهایی. برخی از مردم می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک hotspot,” او گفت. “ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه کوتاه مدت دو هفته در نیویورک است. احتمالا نیوجرسی بخش های خاصی از کانکتیکات است.”


سلام من Zaheena رشید در ماله مالدیو با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 28 در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>