مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره با, مریلند ویرجینیا روز یادبود حوادث

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار آمریکا کاهش یافته خدمات اعضا در یک جفت از روز یادبود حضور در این کشور همچنان خود را مبارزه با کروناویروس

بالتیمور — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار آمریکا در جنگ مرده در back-to-back روز یادبود ظاهر رنگی توسط یک حماسه مبارزه کردن میدان جنگ در برابر coronavirus.

مشتاق به نشان دادن احیای ملی از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن در عمومی برنامه دوشنبه در حالی که تهدید به جلو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در خارج از شارلوت در ماه اوت مگر اینکه کارولینای شمالی فرماندار دموکرات می دهد سریع چراغ سبز به این حزب قصد دارد به جمع آوری یکهو.

آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر نزدیک 100,000; کارولینای شمالی دو روز پیش گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در عین حال در COVID-19 بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار افتخار این کشور کاهش یافته است در Arlington National Cemetery. رئیس جمهور در روز یادبود به طور معمول ذخیره کردن یک تاج گل و صحبت در مقدس دفن زمین در ویرجینیا. اما coronavirus بحران ساخته شده در این سال متفاوت است.

بسیاری از وارد کنندگان با پوشیدن ماسک اما حذف آنها را برای مراسم در فضای باز در مقابل آرامگاه سرباز گمنام. مغلوب ساختن پیشی جستن maskless مثل همیشه در مکان های عمومی, به اظهارات. او نزدیک به یک تاج گل در حال حاضر در محل لمس آن و ادای احترام کردند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سفر به بالتیمور تاریخی فورت مک هنری که در آن او اعلام کرد: “ما با هم خواهد پیروز شدن ویروس و امریکا خواهد رفت از این بحران به جدید و ارتفاع و حتی بیشتر. هیچ مانعی و هیچ چالش و تهدیدی است که یک مسابقه برای تعیین خالص از مردم آمریکا است.”

وی با تمجید از ده ها هزار نفر از خدمات اعضا و پرسنل گارد ملی “در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک.”

خود را دموکراتیک حریف جو بایدن انتخاب یادبود روز به اولین حضور عمومی خود را در دو ماه پس از همه گیر تعطیل ملت است. بایدن ظهور سرزده از دلاور خانه برای ذخیره کردن یک تاج گل در نزدیکی یک پارک با جمعیت جمع شده بودند به او خوش آمد می گوید. آن را یک نقطه عطف در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است که تا حد زیادی منجمد شده است.

بایدن کلمات خفه شد از طریق یک پارچه سیاه و سفید ماسک صورت. “هرگز فراموش نکنید که این فداکاری است که این مردان و زنان ساخته شده,” او گفت: پس از. “هرگز فراموش نکنید.”

ایالات متحده منجر جهان با بیش از 1.6 میلیون تایید coronavirus موارد و بیش از 98,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سرخوردگی خود را با کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر است که حرکت دولت خود را به یک محتاط بازگشایی خواهد کرد که نگه داشتن محیط داخل, مکانهای تفریحی مانند آن NBA عرصه بسته است. دولت گزارش روزانه بالا از 1,100 جدید موارد شنبه دهکدهای از دست داد حدود 750 ساکنان به این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور گفت جمهوری خواهان خواهد بود “اکراه مجبور” برای پیدا کردن یک کنوانسیون سایت در یک ایالت دیگر مگر اینکه کوپر می تواند تضمین کند که ایران قادر خواهد بود برای پر کردن آن کنوانسیون فضاهای از جمله عرصه در شارلوت.

کوپر گفت که مقامات دولتی مشغول به کار هستند با ایران در کنوانسیون تصمیم گیری.

تغییر سایت های دشوار خواهد بود به دلایل متعدد از جمله قرارداد بین مقامات جمهوری خواه و شارلوت رهبران به برگزاری تجمع وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است قصد شتاب خود را برنامه به عنوان او خواستار این کشور برای رسیدن به محل کار. در این ماه ناروا سفر کرده است کارخانه در ایالت آریزونا در پنسیلوانیا و میشیگان است که همه گیر لوازم. او قصد دارد در فلوریدا روز چهارشنبه برای تماشای دو فضانورد ناسا موشک به فضا و, او با بازی گلف در باشگاه خصوصی در ویرجینیا در روز شنبه و یکشنبه.

فورت مک هنری بنای یادبود ملی و تاریخی حرم یادبود این سایت که در آن Francis Scott Key شعر پس از یک پرچم آمریکا بود برافراشتند برای جشن یک پیروزی مهم بیش بریتانیا در طول جنگ سال 1812. که شعر شد “The Star-Spangled Banner.” این قلعه به روی عموم بسته است به دلیل بیماری همه گیر.

شهردار بالتیمور برنارد C. “جک” جوان اعتراض به برگ برنده این دیدار در پیشبرد گفت و آن را می فرستد پیام اشتباه در مورد stay-at-home بخشنامه ها و شهرستان نمی تواند استطاعت هزینه اضافه از میزبانی او را هنگامی که آن را در حال از دست دادن 20 میلیون دلار در ماه به دلیل بیماری همه گیر.

او با اشاره به نامتناسب اثر این ویروس تا به حال در شهر خود و به نام در مغلوب ساختن پیشی جستن به “تنظیم یک مثال مثبت” با سفر در طول تعطیلات آخر هفته.

تهمت بود منصرف نمی شود.

“این مردان و زنان شجاع که باید حفظ آزادی های ما برای نسل نیست در خانه بمانند و انتخابات را ندارد و یا او به عنوان افتخارات خود را قربانی با مراجعه به چنین نقطه عطفی تاریخی در کشور ما سابقه” سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز یکشنبه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان گذشته توصیف یک کنگره منطقه که شامل بالتیمور به عنوان یک “منزجر کننده موش و جوندگان آلوده ظروف سرباز یا مسافر” که در آن “هیچ انسانی می خواهم به زندگی می کنند.” او تعداد بازدید بالتیمور ماه بعد به آدرس جلسه کنگره جمهوری خواهان و غول تورم موش آراسته با مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک مو و کراوات قرمز به سخره او از چند بلوک دور. مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه نمی کند هر بالتیمور محله.

آسوشیتد پرس نویسنده جیل Colvin در Arlington, Va., کمک به این گزارش.

دنبال Darlene Superville در توییتر https://www.twitter.com/dsupervilleap.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>