مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار سفارش معترضان زور برای کلیسا عکس op

رئیس جمهور ادعا می کند او رفت و به پناهگاه زیرزمینی به بازرسی آن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه را تکذیب کرد او دستور داد مسالمت آمیز معترضان به زور نقل مکان کرد به طوری که او می تواند با مراجعه به یک کلیسا در نزدیکی کاخ سفید در اوایل این هفته میان انتقادهای تند برای سرکوب.

“زمانی که من گفت: “رفتن به کلیسا’ من نمی دانم معترضان یا نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ کس به من می گوید که. گفتند: بله آقا ما رفتن به کلیسا است.”

اجرای قانون در دوشنبه شیمیایی استفاده می شود مواد محرک و کپسول های دود به آسمان مسالمت آمیز معترضان از پارک لافایت فقط در شمال کاخ سفید بلافاصله قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه راه می رفت به کلیسا مطرح با یک کتاب مقدس در مقابل آن و در زمان عکس با دستیاران خود را.

“وقتی که من رفت و من نمی گویند حرکت آنها’—من نمی دانم که وجود دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز رادیو. “من نمیفهمد من رفتن به راه رفتن به کلیسا بسیار نزدیک است.”

“ما راه می رفت به کلیسای” او گفت:. “این بسیار سریع است. من فکر می کنم آن را بسیار نمادین است. من نگه دارید تا یک کتاب مقدس. من فکر می کنم که یک چیز خوب است و نه یک چیز بد است.”

کلیسا مقامات صریحا لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن با حق Rev. Mariann زمانی مشخص به اسقفی اسقف واشنگتن که نظارت کلیسا گفتن “صبح به خیر آمریکا” آن “را به عنوان اگر آن را معنوی اعتبار سنجی و توجیهی برای یک پیام است که در تضاد به تعالیم عیسی و به خدا از عدالت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد انتقاد کرد و گفت که “تنها طرف دیگر که نمی خواهم” دیدار می کند.

“رهبران کلیسا را دوست داشت که من رفت و در آنجا با یک کتاب مقدس” او گفت:.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز چهارشنبه در دفاع از این افسران به عنوان اقدام در دفاع از خود گفت: “آنها با استفاده از حداقل نیروی است که می تواند آنها را به اطمینان حاصل شود که وضعیت امن برای اطمینان از سنت جان کلیسا نمی خواهد سوزاندن یک شب دوم در یک ردیف است.”

ایالات متحده در پارک پلیس در بیانیه ای گفت که این روز معترضان انداخت “پرتابه از جمله آجر بطری آب یخ زده و تند تند مایعات” اگر چه خبرنگاران در صحنه گفت: تظاهرات صلح آمیز باقی مانده بود.

“هنگامی که یک افسر در معرض خطر است آنها حق دفاع از خود” McEnany گفت. “آنها پس از صلح و دوستی.”

او در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op به نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل بررسی بمب گذاری آسیب به لندن در طول جنگ جهانی دوم به عنوان رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش پرتاب از زمین برای اولین بار در یک بازی بیس بال پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 حمله تروریستی است.

“از طریق همه ما دیده ایم روسای جمهور و رهبران سراسر جهان که تا به حال رهبری لحظات و بسیار قدرتمند نمادها بودند که مهم است برای یک ملت را ببینید در هر زمان داده شده برای نشان دادن یک پیام از انعطاف پذیری و عزم مانند چرچیل” McEnany گفت. “آن را با ارسال یک پیام قدرتمند رهبری به مردم است.”

در فاکس نیوز مصاحبه تهمت همچنین عنوان آورده بودن به پناهگاه زیرزمینی در طول تظاهرات در برابر کاخ سفید روز جمعه زمانی که این ساختمان به طور خلاصه قرار بر مستند.

در شب جمعه تهمت منتقل شد به پناهگاه به پناهگاه در محل برای یک دوره کوتاه از زمان های متعدد ارشد منابع آشنا با این موضوع گفت: ABC News.

رئیس جمهور را تکذیب کرد او رفته بود پایین به دلیل اعتراض بلکه برای انجام یک “بازرسی” از پناهگاه.

“آنها گفت: این امر می تواند زمان خوبی برای رفتن به پایین و نگاهی به, چرا که شاید شما به آن نیاز دارید,” او گفت:.

او رفت و برای یک “کوچک دوره کوتاه” از زمان, او گفت:.

سرویس مخفی ایالات متحده کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن شرح وقایع به عنوان McEnany.

ABC News’ کاترین Faulders جان Santucci و جک تاریخ کمک گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>