مغلوب ساختن پیشی جستن, Dems برخورد در تقویت پست الکترونیکی-در رای گیری در همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات ها در حال مجادله بر سر چگونگی ارائه رای دهندگان با امن و دسترسی به یک رای گیری به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا و تهدید به گسترش به سقوط و تاثیر انتخابات عمومی

واشنگتن — در حالی که ویسکانسین در تلاش برای آن را نگه دارید اولیه روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات ها در حال مجادله بر سر چگونگی ارائه رای دهندگان با امن و دسترسی به یک رای گیری به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا و تهدید به گسترش به سقوط بر انتخابات.

با یکی دیگر از بسته نجات اقتصادی در آثار مجلس نانسی پلوسی می گوید او می خواهد پول را بیشتر رای دهندگان این فرصت را به بازیگران خود را به رای گیری از طریق پست یک گزینه است که اجازه می دهد مردم را به رای دادن بدون نگرانی از ایمنی از حوزه های رأی گیری.

اما تهمت مخالف رای گیری توسط پست الکترونیکی و پیشرو جمهوری خواهان در یک نبرد برای محدود کردن استفاده از آن با این استدلال که این امر تشویق تقلب و منجر به بسیاری از مردم رای گیری که حزب او نمی تواند برنده.

اما 2020 انتخابات ریاست جمهوری است خزنده نزدیک تر از همیشه و هیچ نشانه ای وجود دارد و در عین حال از انجام مصاحبه و نه هیچ کلمه ای در زمانی که آمریکایی ها در سفارش به ماندن در خانه می توانید از سرگیری زندگی عادی پس از قانونگذاران در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به اجازه می دهد برای رای دادن در یک جهان که در آن چهره به چهره و تماس با علل اضطراب در حداقل و احتمالا بیماری و مرگ است.

بحث در حال پخش است در حال حاضر در ویسکانسین. آن می ایستد جدا از کشورهای دیگر که با تاخیر مقدماتی به دلیل ویروس هر چند به لیبریا تونی Evers صادر کرده است یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

Evers در ابتدا پیوست رهبران جمهوری خواه در تلاش برای نگه اولیه به عنوان برنامه ریزی شده در سه شنبه, اما او در حال حاضر به نفع همه پست انتخابات با رای گیری غایب به خوبی به مه. خواهان حفظ آن فرد رای گیری باید به عنوان برنامه ریزی شده و خواسته اند دیوان عالی ایالات متحده برای جلوگیری از تمدید رای گیری غایب.

از ویژگی های انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین جو بایدن و برنی ساندرز اما یک نگرانی بزرگتر برای جمهوری خواهان است که یک دادگاه عالی ایالت نژاد که چاله یک محافظه کار وقت در برابر یک رقیب لیبرال.

در هفته های اخیر به عنوان دموکرات ها در سراسر کشور باید استدلال کرد این کشور باید آماده برای رای گیری تا حد زیادی توسط پست جمهوری خواهان را رد و یا مسدود بسط چنین رای گیری در ایالت آریزونا در گرجستان و پنسیلوانیا است.

“نباید پست الکترونیکی-در رای گیری. این باید شما را به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: شب جمعه است. در اوایل این هفته در فاکس نیوز کانال “فاکس و دوستان” او ادعا کرد که دموکرات ها در حال برنامه ریزی “است که اگر شما تا به حال توافق برای آن شما می خواهم هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

بیش از 290,000 مردم در ایالات متحده آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون باعث بیش از یک دوجین متحده برای به تاخیر انداختن خود در انتخابات مقدماتی. مقامات بهداشت هشدار داده است که این ویروس دارای پتانسیل برای بازگشت موج دوم در طول فصل آنفولانزا قرار دادن رای دهندگان و نظرسنجی کارگران در معضل که در آن انجام وظیفه مدنی به معنای قرار دادن سلامت خود را در خطر بیشتر است.

کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن در حال حاضر ارائه ثبت نام رای دهندگان با رای گیری در این پست برای تمام خود را در انتخابات با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش. کالیفرنیا و یوتا در میان کشورهای که به شهرستانهای گزینه پست الکترونیکی-در رای گیری.

طرفداران آن می گویند می تواند در بهبود مشارکت ویژه با رای دهندگان که باید به کار در انتخابات روز رفتن به مدرسه و یا تحرک مسائل مانند افراد مسن و یا بیمار. آن می تواند کاهش تعداد نظرسنجی کارگران مورد نیاز و همچنین صف های طولانی که اغلب بوجود می آیند در طول انتخابات ریاست جمهوری.

“این فقط باعث می شود ما بیشتر دموکراتیک” پلوسی به خبرنگاران گفت: این هفته است. “این فقط می دهد بیشتر مردم این فرصت را به رای دادن. به طوری که چیزی است که ما می خواهم برای دیدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد تقلب را افزایش می دهد با ایمیل و بیشتر-در رای گیری اعلام کرد: “من فکر می کنم بسیاری از مردم تقلب.”

یک کارولینای شمالی, کنگره, انتخابات تا به حال به تکرار در سال گذشته به دلیل جمهوریخواه نامزد انتخاباتی تا به حال درگیر در تقلب گسترده از طریق پست الکترونیکی رای گیری.

اما برخی از جمهوریخواهان آمده اند به آغوش فرمت استدلال می توان آن را ایمن و ارزان تر و عادلانه تر از فرد در انتخابات است. یوتا یک توافق دژ اخیر تبدیل به پست الکترونیکی-در رای گیری.

شواهد نشان می دهد آن است که جمهوری خواهان به جای دموکرات که به احتمال زیاد برای رای دادن از طریق پست گفت: مایکل مک دونالد یک دانشگاه فلوریدا استاد که آهنگ های انتخابات.

دولت های ایالتی و محلی مسئول تعیین اینکه آیا یا نحوه ارائه پست الکترونیکی-در رای گیری. چند اسکناس معرفی شده در طول زمان جلسه کنگره نیاز متحده اجازه می دهد تا به صورت اولیه و یا پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات فدرال. دیگران نیاز متحده اجازه می دهد تا ایمیل-در رای گیری در شرایط اضطراری ملی و اجازه بودجه برای کمک به تامین هزینه های.

به 2.2 تریلیون دلار نجات بسته است که کنگره با تصویب شامل 400 میلیون دلار برای دولت ها به سرمایه گذاری در انتخابات بعدی به طوری که آنها می تواند گسترش اولیه رای گیری حرکت به پست الکترونیکی-در رای گیری یا افزایش اقدامات ایمنی در نظرسنجی سایت.

که یک سرمایه گذاری ناچیز در مقایسه با 2 میلیارد دلار است که Brennan Center for Justice گفت: به تازگی مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود همه گیر نمی اندازد یک انتخابات آزاد و عادلانه.

Riccardi گزارش از دنور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>