مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه در میان استیضاح محاکمه

واشنگتن, DC – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به سنگ تیز کردن در در مورد مسائل مانند کار رشد و عملکرد اقتصاد ایالات متحده در سه شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه سیاسی موضوع او امیدوار است برای سوار شدن به انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

مطمئن باشید در حال حاضر توسط حزب جمهوری خواه متحدان انتظار تبرئه خود را در سنا استیضاح محاکمه سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی فرصتی است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تقویت نیروهای خود را دوباره انتخابات با تاکید بر آنچه که او می بیند به عنوان مثبت.

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب تبلیغ خود را در پاسداشت از اقتصاد ایالات متحده. به تازگی به عنوان دو هفته پیش او ادعا کرد که در آن “نه دلتنگ دولت” تا زمانی که او و دولت او تبدیل آن به یک “خروش چشمه اب گرم از فرصت”.

اما اعداد را پشتیبانی نمی کند “چشمه اب گرم” روایت. نشانه هایی وجود دارد که رکورد ما توسعه اقتصادی – در حال حاضر در آن 11 سال – گرفتن طولانی در دندان.

شغل ایجاد کند. و اقتصاد ایالات متحده رشد متوسط 2.3 درصد در سال گذشته به خوبی کوتاه از 3 درصد رشد نسبت ناروا پیش بینی کرده بود پس از 1.5 تریلیون دلار کاهش مالیات بسته او و همکار خود را جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند از طریق کنگره در سال 2017.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به اعتیاد به مواد مخدره اقتصاد روز یکشنبه در مصاحبه با فاکس جدید را Sean Hannity.

“با اقتصاد بهترین بودن احتمالا آن را به حال شده است در کشور ما – منظورم این است که بهترین آن را به حال شده است که بیکاری اعداد بهترین هستند – من باید با 25 امتیاز.”

“من نمی بینم که چگونه هر کسی می تواند احتمالا ضرب و شتم من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین وزن در آمریکا تولید در سال گذشته به عنوان کسب و کار برگزار می شود بازگشت سرمایه گذاری. و در حالی که کارخانه فعالیت bounced بازگشت در ماه ژانویه در میان امضای یک فاز یک معامله تجاری بین واشنگتن و پکن با ما تعرفه ها هنوز در محل باقی می ماند و در برخی $360bn از کالاهای چینی.

Coronavirus شیوع و مداوم مشکلات برای بوئینگ اطراف 737 MAX نیز می تواند در حال حاضر headwinds به رشد گفت: گرگ Valliere رئیس سیاست آمریکا استراتژیست در AGF مدیریت پول مدیریت شرکت مستقر در تورنتو کانادا است.

“نشانه هایی وجود دارد که اقتصاد ممکن است به عنوان قوی به عنوان برگ برنده شد شمارش” Valliere به الجزیره.

“این هنوز یک همراه اما بعد از تولید ناخالص داخلی تعداد در اواخر ماه آوریل می تواند یک نرم شماره” Valliere گفت: با اشاره به تولید ناخالص داخلی (GDP) است که اقدامات ارزش تمام کالاها و خدمات تولید شده در سراسر اقتصاد است.

به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به مشتری جلب کردن آینده کاهش مالیات پیشنهاد از کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow و ممکن است پیشنهاد کنگره را قانون به افزایش هزینه های زیربنایی – که تحریک اقتصاد. او همچنین در ادامه به فشار آمریکا بانک فدرال رزرو برای نرخ بهره پایین تر اگر اقتصاد را کند می کند, Valliere گفت.

رئیس جمهور محبوب

با وجود اقتصاد آمریکا تحلیلگران سیاسی می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز برای انتخاب مجدد در سال 2020 باریک هستند. فقط به عنوان در سال 2016 بسیاری از تحلیلگران بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به نفع اکثریت رای مردم. او را پیروز با مونتاژ یک کالج انتخاباتی به پیروزی از طریق برنده در نوسان کلید متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است اما مطمئن باشید دفاع در دموکراتها استیضاح درایو در برابر او و او را با استفاده از شنبه سخنرانی به مشتری جلب کردن خود در سیاست خارجی و داخلی موفقیت های که درخواست تجدید نظر به پایگاه خود را از طرفداران.

“ما شناخته شده است چه این رئیس جمهور انجام شده است از سخنرانی مراسم تحلیف خود” در سال 2016 گفت: Shibley Telhami یک ناظر انتخابات و استاد علوم سیاسی در دانشگاه مریلند است.

“او هرگز منحرف از ساخت عمده هر سخنرانی یک پاره به پایگاه خود را به جای یک فرصت برای متحد کردن امریکا” Telhami به الجزیره.

“او نیست آن را انجام داده. انتخابات منعکس کننده که. هیچ چیز در حال رفتن به های مختلف این بار” Telhami گفت. “این است که در مورد انرژی خود را پایه.”

Election Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در Wildwoods مرکز کنوانسیون Oceanfront عرصه [فایل: اوان Vucci/AP Photo]

نورد متوسط از معتبر ملی نظرسنجی وارد شده توسط وب سایت FiveThirtyEight.com نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن با 52 درصد به 44 درصد حاشیه از مخالفت به موافقت در میان ما بزرگسالان یک الگوی سازگار در طول ریاست جمهوری خود.

یک دستاورد اقتصادی که مغلوب ساختن پیشی جستن است برخی به نقطه به روز شده در موافقتنامه تجارت آزاد بین آمریکا و کانادا و مکزیک (USMCA) که جایگزین 1993 توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA). دموکرات ها همچنین ادعا می کنند اعتباری برای گرفتن این معامله به تصویب در کنگره است.

سیاست خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به برجسته خود را به تازگی رونمایی میانه طرح به عنوان یک دستاورد است که به خوبی با جمهوری خواهان داخلی و یهودی و پروتستان مخاطبان با وجود رشد محکومیت بین المللی.

در زیر پیشنهاد ما می دانیم اسرائیل حاکمیت بر غیر قانونی شهرک سازی در مناطق اشغالی کرانه غربی و بیت المقدس به “میخواهد سرمایه” اسرائیل پیشنهاد شد که بلافاصله رد فلسطینی ها.

“ما در حال گرفتن تقریبا جهانی رد چون هر دو اتحادیه عرب و سازمان کنفرانس اسلامی رد این طرح” Telhami گفت: با اشاره به سازمان همکاری اسلامی.

“ما بیشتر به خصوص پس از مردم یاد بگیرند که جزئیات در سطح جهان به دلیل آن می رود در برابر موقعیت های جامعه بین المللی آن می رود در برابر این قطعنامه آن می رود در برابر قوانین بین المللی است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین انتظار می رود برای مشتری جلب کردن تصمیم خود به منظور قتل و کشتار عمومی ایران قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا هر چند این اقدام نگرانی آمریکا از افزایش رویارویی نظامی با ایران است که بسیاری از آمریکایی ها نمی خواهند برای دیدن.

با وجود قول به جلو و بیشتر نیروهای نظامی آمریکا در خارج از سوریه و در مواجهه با خواسته های جدید از مجلس عراق برای خروج نیروهای آمریکایی تهمت به اعزام نیروهای اضافی به این منطقه در پاسخ به تشدید تنش با ایران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک چارچوب برای صلح با طالبان در افغانستان و هنوز هم امیدوار است که قادر به اعلام معنیداری خروج نیروهای آمریکایی در این کشور قبل از پایان ریاست جمهوری خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند: “من شکست داعش (داعش) من اسرائیل را دوست دارم من صلح خاورمیانه و مهار ایران گفت:” آرون دیوید میلر, یک عضو ارشد در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی در واشنگتن DC.

مهاجرت

با انتخابات بلندی و با مخالفت دموکرات ها در کنترل مجلس نمایندگان آمریکا تهمت نیست باید قوی قانونی در دستور کار سال جاری است.

این رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به رخ کشیدن در مورد تلاش های خود را برای ساخت یک دیوار در جنوب غربی مرز با مکزیک مراحل خود را در دولت گرفته شده برای کاهش پناهنده مطالب به ما و دولت او سیاست به بازگشت پناهجویان به مکزیک به انتظار مهاجرت خود را.

کسانی که سیاست های کشیده شده اند گسترده محکومیت از حقوق گروه و مهاجر طرفداران اما شده اند و تحسین بسیاری را در مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه.

No Muslim Ban

تظاهرات و تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در حالی که دادگاه قضات در نظر گرفتن موارد مربوط به قدرت ریاست جمهوری در قانونی بودن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سفر بان کی مون [فایل: یوری Gripas/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته مهاجرت یک centrepiece خود 2016 دوباره انتخابات و ریاست جمهوری است. او در ادامه به انجام این کار در leadup به انتخابات ماه نوامبر. علاوه بر محکم کردن طناب دار در مهاجران و پناهجویان در مرز ایالات متحده تهمت وعده داده شده در سال 2016 به ممنوعیت مسلمانان از ورود به آمریکا.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گسترش ممنوعیت سفر شامل شش کشور جدید را به مجموع تعداد کشورها منوط به محدودیت های مسافرتی برای 13 اکثریت آن مسلمان هستند و اکثریت و یا دارای جمعیت مسلمان قابل توجهی.

استیضاح

تنها یک بار قبل و در طول استیضاح محاکمه رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 1999 – دارای یک رییس جمهور آمریکا خطاب به کنگره در حالی که او در دادگاه در سنا است.

کاخ سفید می خواستم مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه تا قبل از روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه اما در میان اختلاف داخلی که رای دادند به پس از سخنرانی می گیرد.

سنا رای گیری خواهد شد در روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح: سوء استفاده از قدرت مربوط به معاملات خود را با اوکراین و انسداد کنگره برای امتناع از شرکت در مجلس استیضاح بررسی است.

Trump

این هنرمند نقاشی به تصویر می کشد کاخ سفید مشاور پت Cipollone صحبت در سنا مجلسی در طول استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [دانا Verkouteren/AP Photo]

مجلس سنا قرار است به این سوال در روز چهارشنبه از تهمت گناه در دو استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

جمهوری خواهان که کنترل یک 53-47 اکثریت در سنای آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که قصد رای به تبرئه حتی اگر تعدادی از سناتور جمهوریخواه گفت: آمریکا ثابت کرد که حقایق در مورد آنها.

“من واقعا کنجکاو برای دیدن اگر و چگونه او آدرس استیضاح چرا که او را به صحبت شب قبل از او است که احتمالا تبرئه در مجلس سنا گفت:” کایل Kondik یک تحلیلگر در دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است.

“رئیس جمهور می تواند انجام دهد خود را یک کمی خوب است اگر او نشان داد کمی از ندامت بیش از این چیزی نیست که به نظر نمی رسد بخشی از راهکار,” Kondik در این باره گفت. “با توجه به این جمهور, بهترین شرط این است که در برخی از مرتب کردن بر اساس از triumphalism بیش از استیضاح.”

کلینتون نادیده گرفته استیضاح محاکمه اما با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح مراکز در تلاش های خود را به اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است استفاده از این آدرس به ادامه حملات خود در اجرا را به ریاست جمهوری.

جذاب به آمریکایی های آفریقایی تبار

تحلیلگران همچنین می گویند تهمت به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی و مستقل.

دوباره رئیس جمهور انتخابات زد $5.6 متر و 30 ثانیه تبلیغات تلویزیونی در روز یکشنبه NFL سوپر جام فوتبال آمریکایی بازی.

تبلیغات تبلیغ مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو آلیس ماری جانسون یک زن آمریکایی آفریقایی تبار بود که در امان حبس ابد برای اولین بار مواد مخدر جرم است.

“نه الهام بخش یک آمریکایی آفریقایی تبار مردم در انتخابات به نفع نامزد حزب دموکرات است چیزی است که از ارزش به رئیس جمهور. من فرض او را صدا برخی از یادداشت ها را از تلویزیون, آگهی” Kondik گفت.

“او است که به وضوح تلاش برای محدود کردن آسیب با غیر سفید رای دهندگان است که یک استراتژی مهم به دلیل تفاوت بین گرفتن 10 یا 11 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار رای در مقابل گرفتن 12 یا 13 است که در واقع بسیار معنی دار در پایان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جارو عدالت کیفری اصلاحات قانون که به تصویب کنگره با قریب به اتفاق از حمایت هر دو حزب در سال 2018 است.

اما واشنگتن پست/ایپسوس نظرسنجی در ماه ژانویه پیشنهاد کرد که هشت در 10 سیاه آمریکایی ها گفت: آنها فکر می کنند تهمت نژادپرست است و این که رئیس جمهور ساخته شده است که نژاد پرستی یک مشکل بزرگتر در کشور است. این نظرسنجی همچنین پیشنهاد کرد که نه در 10 سایتهای خود را به طور کلی عملکرد شغلی.

بدون در نظر گرفتن امتیاز مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب و به آدرس خود را به احتمال زیاد بیشتر هوشیار تر از خود کردن کاف اخبار کنفرانس ها و رسانه های اسپری. او بیشتر ماند در اسکریپت خود گذشته دو دولت از آدرس اتحادیه ارائه چند شگفتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>