مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام خانه عبادت ‘ضروری’, خواستار بازگشایی

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد کلیساها و خانه های دیگر عبادت “ضروری” نامیده می شود و در استانداران سراسر کشور به آنها اجازه می دهد برای بازگشایی این آخر هفته با وجود خطر گسترش coronavirus.

“امروز من شناسایی خانه های عبادت – کلیسا و کنیسه و مسجد – به عنوان ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروري” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک عجله مرتب در کنفرانس خبری در کاخ سفید که در آن او را نه سوالات. او گفت: اگر فرمانداران نمی پایبند درخواست خود او را “نادیده گرفتن” آنها هر چند معلوم نیست چه قدرت او را به انجام این کار.

بیشتر:

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تا به حال تهیه یک پیش نویس از بازگشایی دستورالعمل برای کلیساها و خانه های دیگر از عبادت هفته پیش که شامل اقدامات مانند حفظ فاصله بین محله های کشیش نشین و محدود کردن اندازه از تجمعات.

اما این هدایت شده بود با تاخیر بیش از یک ماه توسط دولت تا تهمت به طور ناگهانی تغییر دوره در روز پنج شنبه.

“من گفت:” شما بهتر است آن را قرار داده است.” و آنها در حال انجام آن ناروا” گفت: در طول یک تور از یک شرکت موتور فورد گیاه repurposed به دستگاه تهویه مصنوعی در میشیگان. “و آنها در حال رفتن به صدور چیزی است که امروز یا فردا در کلیساها. ما رو به کلیساهای ما باز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه بر اهمیت کلیسا در بسیاری از جوامع گرفت و موضوع را با برخی از کسب و کار است که اجازه بازگشایی شده است.

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین به عنوان ضروری” اما کلیساهای, او گفت:. “این درست نیست. بنابراین من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری است.”

“این مکان است که جامعه ما با هم نگه دارید و ما مردم ایران. مردم خواستار رفتن به کلیسا و کنیسه رفتن به مسجد,” او گفت:.

صاحب نظران شد و سریع به انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

“فرمانداران دولت کار نمی کنند برای مغلوب ساختن پیشی جستن و او می تواند ‘باطل’ آنها را از طریق فرمان” رناتو Mariotti سابق فدرال دادستان گفت: در یک صدای جیر جیر.

یک بررسی انجام شده توسط آسوشیتد پرس و NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان داده است که 67 درصد از پاسخ دهندگان با حضور در مراسم مذهبی حداقل یک بار در ماه قبل به مستندات. اما تنها 38 درصد گفتند که شرکت خدمات اگر به آنها اجازه داده در چند هفته آینده با توجه به نظرسنجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او می خواست به کلیساها برای بازگشایی توسط یکشنبه عید پاک در آوریل 12, اما که اخراج شد توسط خود کارشناسان بهداشت که گفت این بود بیش از حد مخاطره آمیز است. در هفته های اخیر کلیساها در برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی به عنوان محدودیت های سست.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>