مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش گیرنده لینک های مورد او به Kardashian West

فلوریدا کاری که کردم عفو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک $205 میلیون مدیکر تقلب و کلاهبرداری می گوید در مورد او آورده بود به تهمت توجه توسط یک زن که خود را عفو آمد و به اصرار از واقعیت تلویزیون ستاره Kim Kardashian West

HIALEAH, Fla. — فلوریدا کاری که کردم عفو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که خدمت در زندان زمان برای $205 میلیون مدیکر تقلب و کلاهبرداری گفت: پرونده او به ارمغان آورده بود به تهمت توجه توسط یک زن که خودش رو عفو در خواست از واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان غرب است.

جودیت Negron شد و هشت سال به 35 سال حبس که FBI به نام یکی از طولانی ترین جملات تا کنون اعمال شده در مدیکر تقلب اعتصاب نیروی مورد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم او روز سه شنبه.

“من تا به حال برخی از فرشتگان نگهبان به عنوان من آنها را مانند Alice Johnson, که تا به حال شده است برای دفاع از من پشت صحنه” Negron گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه و در مدت کوتاهی پس از آزادی او.

جانسون بود در خدمت زندگی بدون آزادی مشروط برای مبارزه با مواد مخدر جرائم هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن او اعطا بخشش در ماه ژوئن سال 2018 است. او مجرم شناخته شده بود در سال 1996 در هشت جنایی حساب مربوط به یک ممفیس مبتنی بر قاچاق کوکائین عمل. جانسون برجسته بود در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغات در طول این سال سوپر باول. او گفت: AP که رئیس جمهور شده بود به دنبال به طور خاص برای کاندیداهای زن و خواسته بود او را برای یک لیست از زنان دیگر که سزاوار بخشش.

Negron که تبدیل 50 هفته آینده در میان 11 فدرال زندانیان سراسر کشور که دریافت عفو اقدامات با تشکر به رئیس جمهور. اسپانیایی زن محکوم شد به عنوان یک مجرم در سال 2011 در یک مورد ساخته شده است که سرفصل های ملی.

مقامات گفت که او و دو و سه متهم پرداخت رشوه و رشوه به صاحبان و اپراتورهای کمک امکانات زندگی و در نیمه راه خانه به عنوان به خوبی به عنوان بیمار کارگزاران در ازای ارائه فاقد شرایط لازم بیماران به مرکز سلامت روان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشغول به کار در خارج سنتی عفو فرایند معمولا نظارت وزارت دادگستری ظاهر می شود به نفع مواردی که گرفتن توجه خود را. برخی از شده اند و پشتیبانی توسط دوستان مشاهیر مانند کارداشیان غرب و یا محافظه کار رسانه ها است.

کارداشیان غرب برای مبارزه با جانسون آزادی از زندان و حتی برجسته شد طرح خط در واقعیت نشان می دهد Keeping Up With The Kardashians از جمله تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن.

کریستال Munoz 40 ساله در تگزاس که صرف 12 سال در زندان پس از متهم شدن در ماری جوانا اتهامات نیز اعتبار جانسون با کمک به امن او را عفو از رئیس جمهور این هفته است.

Negron خانواده سوار حدود چهار ساعت در وسط شب به او را انتخاب کنید تا از زندان گفت: روز شنبه آنها بیش از حد خوشحال به خواب. دوستان و خانواده جریان به خانه حمل گل و بادکنک.

Negron گفت: او می خواهم خواب بغل کردن پسر بدون محدودیت در نظر گرفتن یک حمام در خانه خود و “tucking آنها را به تخت و من نمی دانم چگونه آنها را خوش است که حال که همه آنها رشد کرده اما حداقل یک شب.”

این نور و روشنایی خانواده احاطه شده بود خبرنگاران را به عنوان آنها بارها و بارها تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن از جنوب فلوریدا خانه در نوسان دولت که در آن رای لاتین خواهد شد و نقش بسیار مهمی در این سال انتخابات. اما خانواده گفت: آنها نمی مشاهده این به عنوان یک حرکت سیاسی بود و هیچ برنامه ای برای پیوستن به تهمت مجدد انتخابات.

Negron گفت: او قصد دارد برای کمک به دیگران در عفو روند.

“من این را به عنوان یک معجزه بود که عطا بر من رئیس جمهور تهمت و دولت او و من احساس مسئولیت به پرداخت این نعمت رو به جلو به دلیل وجود بسیاری از مستحق افرادی مانند من است که من می خواهم به اطمینان حاصل شود آنها را فراموش نکرده” گفت: Negron نشستن بر روی نیمکت در شلوار جین و یک تی شرت.

با اشک در چشمان او هکتور Negron توصیف بالا بردن خود و دو پسر بودند که 4 و 10 سال زمانی که او محکوم شد, توصیف, غمگین, تنهایی, خانه و تعطیلات آنها را صرف سفر به ویرجینیا به او مراجعه کنید.

“ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما به (تهمت) شخصا” و یار دبیرستان گفت. “من آن را نمی بینم سیاسی چون من هیچ کس. ما نه سیاسی مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>