مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کار به صورت نقدی در پیش از دولت از اتحادیه

در تلاش برای جمع آوری اعانه بالا بردن ابرو با ناظر قرار گرفتند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات کار کرده است feverishly به صورت نقدی در پیش از روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه گذشته خود را قبل از روز انتخابات.

در روزهای منتهی به سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن تیم باید با استفاده از دولت از اتحادیه برای جمع آوری کمک مالی برای رئیس جمهور انتخاب مجدد تلاش از طریق ایمیل های متعدد انفجار را به میلیون ها نفر از طرفداران پیام های متنی و جدید Facebook مبارزات انتخاباتی آگهی.

در تلاش برای جمع آوری اعانه مراکز در سراسر مبارزات انتخاباتی استخراج منابع مالی در ازای اهداکنندگان نام میگردین طی یک جریان زنده سخنرانی رئیس جمهور.

“همه شما باید انجام دهید این است که کمک 25 دلار 11:59 امشب برای دیدن نام خود را با افتخار نمایش داده می شود زندگی می کنند در طول دولت از آدرس اتحادیه” می خواند یکی Facebook ad. “این آدرس خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر است. خود رئیس جمهور است که در وسط یک استیضاح جنگ و چپ در حال انجام همه چیز آنها می توانید سعی کنید و من را به پایین. آنها در حال تلاش برای شما را,” کمپین گفت: حامیان در ایمیل.

“من به شما ارائه یک تاریخی دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه 4th. اگر شما اهدا امشب را به نام شما خواهد بود یکی از نام و نشان زندگی می کنند” می خواند دیگر Facebook ad.

برخی از این تبلیغات مشخص است که اهدا کنندگان نام خواهد بود نشان داده شده در طول مبارزات انتخاباتی را livestream در حالی که دیگر نیست.

اما برچسب قیمت متفاوت در سراسر تبلیغات. در برخی از Facebook مطالب مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می پرسد برای $5 در حالی که در دیگران مبارزه می پرسد برای $25—همه با استفاده از همان زبان متفاوت قیمت.

جدید کمپین جمع آوری کمک مالی پیش از این دولت از اتحادیه با نگرانی از اخلاق ناظران که می گویند رئیس جمهور است “دوباره تلاش برای کسب درآمد دولت از آدرس اتحادیه” یک مقام کاخ سفید به رویداد.

“او انحراف از این ملی حاضر در سالن از کنگره برای تبلیغ کمپین دسترسی و جمع آوری پول است که در عین حال یکی دیگر از مورد مطالعه خود را فاسد ریاست جمهوری گفت:” لیزا گیلبرت معاون امور قانونگذاری در شهروند. “این دولت هیچ شرم آور است. این آخرین خشم بر نیاز به اصلاح ملی به سیستم ما از moneyed سیاست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ابرو مطرح شده در سال گذشته زمانی که آنها مستقر مشابه تلاش برای جمع آوری اعانه در سراسر کشور از اتحادیه.

اما مبارزات انتخاباتی خود بحث جمع آوری کمک تاکتیک های هسته ای از جنبه های استراتژی خود را.

آن را تنها در زمان روز برای مبارزات انتخاباتی به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور حمله هوایی در بغداد که به کشته شدن رهبر ایران نخبگان سپاه قدس قاسم سلیمانی به جمع آوری کمک های نقدی. و به تازگی به عنوان در اواخر سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن fundraised کردن ارتش ایالات متحده انجام یک عملیات برای کشتن داعش رهبر و بنیانگذار ابوبکر بغدادی شعار آن را در Facebook تبلیغات و ایمیل به هواداران است.

“آمریکایی ها با افتخار از رئیس جمهور و رکورد خود را از موفقیت” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت به ABC اخبار در مورد جمع آوری کمک های مردمی در سراسر کشور از اتحادیه.

و با تشکر در بخش کمپین توانایی به سرعت پاسخ می دهند و سرمایه گذاری کردن اخبار-of-the-day رئیس جمهور است و انباشته تاریخی جنگ قفسه سینه در شروع سال 2020 انتخابات سال با افزایش بیش از 460 میلیون دلار در سال 2019 با نزدیک به 200 میلیون دلار در دست است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>