مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حرکت تا بالای کارکنان پس از تولسا تجمع افتضاح

مایکل Glassner باید نقش خود را معطوف به تمرکز بر روی کمپین های حقوقی.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین افسر ارشد عامل Michael Glassner که تا به حال شده است به شدت درگیر در برنامه ریزی رئیس جمهور تظاهرات جایگزین شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 آریزونا صندلی Jeff DeWit عمده shakeup در بالای رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی پس از تولسا تجمع افتضاح و چهار ماه از روز انتخابات, منابع متعدد بگویید ABC News.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین Glassner که در کار رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی پس از 2015 باید نقش خود را معطوف به تمرکز بر مبارزات انتخاباتی بسیاری از دعاوی مربوط به سقوط.

لرزش و Glassner را انتقال در بخش هستند و در نتیجه چه بد همه چیز رفت و در Tulsa, منابع بگویید ABC News.

“این یک واکنش به تولسا. مایکل Glassner در حال حرکت است به دراز مدت نقش مرور بسیاری از حقوقی دوره های ما از جمله مناسب در برابر عمده رسانه ها که برخی از آنها خواهد شد به احتمال زیاد گسترش فراتر از پایان مبارزات انتخاباتی. او یکی از اعضای موسس تیم مغلوب ساختن پیشی جستن و فداکاری خود را برای موفقیت رئیس جمهور بی بدیل است” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت به ABC News.

DeWit خدمت کمتر از دو سال به عنوان ناسا رئیس امور مالی و در طول مبارزات انتخاباتی 2016 شد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارشد افسر عملیات.

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط Axios.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>