مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خواستار جلسات ‘توهم’ در نامه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با ارسال نامه ای خواستار سابق دادستان کل جف جلسات توقف خود را مقید به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مواد

MONTGOMERY, علا. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با ارسال نامه ای به جف جلسات سابق دادستان کل در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا صندلی اعتراض به جلسات ” تصویر از خود را به عنوان یک برگ برنده حامی در یک کمپین میلر.

مارس 31 نامه ارسال شده توسط Michael S. Glassner chief operating officer از Donald J. Trump برای رئیس جمهور متهم جلسه از تلاش برای “گمراه کننده خود را ترویج ارتباطات و ‘پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن” در مبارزات انتخاباتی میلر که ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن نام 22 بار.

“در این نامه حتی باعث توهم ادعای که شما رئیس جمهور ‘تهمت #1 حامی,'” Glassner نوشت.

“ما تنها فرض خود را به مبارزات انتخاباتی است که انجام این کار به اشتباه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان وفادار در آلاباما به باور رئیس جمهور پشتیبانی خود را از نامزدی در آینده اولیه اجرای انتخابات. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت” Glassner نوشت.

قبل از تبدیل شدن به دادستان کل جلسات, اولین سناتور ایالات متحده به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن امریکا بزرگ دوباره کلاه در آلاباما تجمع است. اما در سیاسی و تاب و طنز, عمومی خود را در حال سقوط با تهمت و تهدید کرده است که به upend امید خود را از recapturing سابق خود صندلی.

جلسات واگذار سنا صندلی از آلاباما او برگزار شد به 20 سال زمانی که او منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل موقعیت او مجبور به استعفا شد و پس از 2017 recusal از روسیه درخواست موجب تاول انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. جلسات در حال حاضر به دنبال بازگشت به صندلی.

زخمی توسط ذرات که soured رابطه در مغلوب ساختن پیشی جستن-loving دولت جلسه مجبور شد به یک رواناب با سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در جمهوریخواه اولیه. Tuberville led جلسات در دور اول رای گیری. برنده خواهد شد و در صورت وقت دموکراتیک به گزارش ایسنا ، داگ جونز در ماه نوامبر در یک بار قابل اعتماد قرمز دولت است.

نامه ای از برگ برنده های کمپین بخوانید: “ما می خواهیم به صورت کاملا واضح و روشن در مورد آن: رئیس جمهور تهمت و تهمت مبارزات انتخاباتی به روشنی تایید تامی Tuberville.” این نامه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

با توجه به جلسات کمپین میلر در سوال به خود جلب کرد که این اعتراض از تهمت, کمپین فرستاده شد و چند روز قبل از تهمت خود ساخته مارس 10, حمایت از Tuberville.

جلسات اردوگاه گفت: پنج شنبه شب که Alabama رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که در این مسابقه است.

“مردم آلاباما در حال رفتن به تصمیم گیری در این مسابقه نه واشنگتن. Alabamians مستقل بسیاری است و آنها خودشان تصمیم بگیرند. مبارزه ما این است که مصمم و متمرکز بر چالش های مهم در مواجهه با آمریکا و مسائل مهم به آلاباما و اقتصاد ما” جلسات سخنگوی جان راجرز در بیانیه ای گفت.

جلسات اردوگاه تکرار یک چالش به Tuberville به بحث قبل از جولای رواناب.

جلسات تاکید کرد وفاداری خود را به ناروا پس از ورود به مسابقه. او اشاره کرد که او اولین سناتور ایالات متحده به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و به حال دفاع و پشتیبانی بسیاری از محافظه کار و مهاجرت, عدالت کیفری و تجارت سیاست هایی که شد فکر به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 10, حمایت از جلسات’ اولیه حریف Tuberville — و قبل از آن که به نظر می رسد به مسخره جلسات برای اینکه مجبور به رواناب — پایان دادن به هر گونه امید با جلسات حامیان که رئیس جمهور را آرام در آلاباما مسابقه.

ایران رواناب در اصل مجموعه ای برای 31 مارس به تعویق افتاد تا ماه ژوئیه به دلیل جدید شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>