مغلوب ساختن پیشی جستن تماس USNS راحتی ترک نیویورک یک پیام از امید و همبستگی’

ABC News Corona Virus Government. Response

نیروی دریایی کشتی قرض داده به coronavirus علت وصول در روز دوشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به اظهارات به عنوان USNS راحتی یک کشتی قرض داده به رمان coronavirus علت توسط نیروی دریایی آمریکا ترک به نیویورک گفت: دولت در حال کار برای “پیروز شدن ویروس است.”

“همانطور که ما جمع آوری امروز کشور ما این است که در جنگ با نامرئی دشمن. ما marshaling کامل قدرت آمریکا کشور, اقتصادی, علمی, پزشکی و نظامی برای پیروز شدن ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در ویرجینیا. “و ما را به انجام این کار است.”

“این کشتی های بزرگ پشت سر من یک 70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم باور نکردنی در نیویورک,” او اضافه شده است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

نیویورک کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس. کشتی است که انتظار می رود برای رسیدن به دوشنبه.

“بعد از اینکه با عجله از, تعمیر و نگهداری, با تاریخی سرعت آن قرار بود در اینجا برای چهار هفته, و آنها آن را انجام داد و چهار روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آسایش خواهد رسید در اسکله 90 در منهتن روز دوشنبه سه هفته جلوتر از برنامه. خدمه آن آغاز خواهد شد درمان بیماران در روز سه شنبه.”

از آن خواهد شد ملاقات در اسکله توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده و گفت کومو را “بسیار هیجان زده” برای کمک به.

رئیس جمهور معرفی شد توسط وزیر دفاع علامت Esper که گفت ملوانان و متخصصان پزشکی شد “مشتاق به انجام و شروع ماموریت بسیار مهم است” به شدت پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ماهر پزشکی حرفه ای است که خواهد شد و مجموعه بادبان در آسایش خواهد نقش مهمی در آزاد کردن ظرفیت تخت های بیمارستانی در نیویورک منطقه” Esper اضافه شده است.

آسایش را ماموریت اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خواهد بود به مراقبت از نیویورک که آلوده COVID-19 اما هنوز هم نیاز به مراقبت های فوری.

“بنابراین مردم با این ویروس نمی خواهد در کشتی” او اطمینان. “کشتی استفاده می شود برای مردم داشتن عملیات و چیزهای دیگر.”

این کشتی مجهز شده است با 1000 تخت بیمار, 12 به طور کامل مجهز به اتاق عمل, هشت واحد مراقبت های ویژه تخت چهار رادیولوژی سوئیت تا 1200 نیروی دریایی پزشکی و ارتباطات پرسنل و بیش از 70 خدمات مدنی mariners.

آسایش و مانند آن ” USNS Mercy که وارد لس آنجلس روز جمعه نیز خواهد شد که تا به 5000 واحد از خون دو اکسیژن-تولید گیاهان و انزوا بخش است.

“آن نگردند. آن را مجهز به لبه با تجهیزات و دارو و همه چیز شما می توانید از فکر می کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “همه مهمتر با درمان غیر آلوده بیماران از راه دور در کشتی به آن کمک خواهد کرد برای متوقف کردن بسیار به شدت انتقال ویروس است.”

هر دو از “شناور بیمارستان” همچنین شامل یک آزمایشگاه پزشکی یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه و یک اسکن CAT. آنها همچنین باید یک هلیکوپتر عرشه قادر به فرود زیادی هلیکوپتر و سمت بنادر به بیماران در دریا.

“این درست است حرفه ای و هیچ کس بهتر انجام می دهد تحت فشار زمانی که زندگی بر روی خط هستند. این افراد باور نکردنی” رئیس جمهور گفت:. “ما در هیچ چیز متوقف خواهد برای حفاظت از سلامت نیویورکی و سلامت مردم کشور ما در ساعت نیاز است.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • ABC News’ الیزابت مک لافلین و کریستینا Carrega کمک به این گزارش.

    tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>