مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن Duterte تصمیم برای پایان دادن به نظامی پیمان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه خار کنار این تصمیم رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte برای پایان دادن به چندین دهه نظامی با ایالات متحده گفت که او واقعا نمی ذهن و این امر صرفه جویی در پول.

Duterte اعلام فسخ از دو دهه مراجعه نیروهای قرارداد (VFA) در روز سه شنبه یک حرکت وزیر دفاع علامت Esper به نام “تاسف”. تصمیم خواهد اثر را در 180 روز.

پرسید که آیا او سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن Duterte به تجدید مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران کاخ سفید: “من هرگز فکر که بسیار به صداقت. ما کمک فیلیپین بسیار زیاد است. ما به آنها کمک کرد شکست داعش … من واقعا نمی ذهن اگر آنها می خواهم به انجام این کار, آن را به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است. نظر من متفاوت از دیگران است.”

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “بسیار خوب” رابطه با Duterte و افزود: “ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

Duterte تصمیم برانگیخته و با لغو ویزای ایالات متحده برگزار می شود رئیس پلیس سابق شهر که منجر به جنگ خونین با مواد مخدر می تواند پیچیده نظامی آمریکا منافع خود در منطقه آسیا و اقیانوس آرام به عنوان چین جاه افزایش است.

این VFA مهم است که به طور کلی ما-فیلیپین داد و مجموعه قوانین برای ما سربازان عامل در فیلیپین. آن را پی ریزی آنچه که واشنگتن به نام “ironclad” ارتباط با وجود Duterte شکایت درباره ما نفاق بیمار-درمان و پیری سلاح.

US - Philippines

فیلیپینی و ما سربازان مارس در مراسم اختتامیه مشترک آمریکا و فیلیپین رزمایش نظامی در سال 2018 [فایل: علامت Cristino/سازمان حفاظت محیط زیست]

پایان دادن به VFA نیز می تواند صدمه دیده واشنگتن منافع آینده در حفظ آسیا-اقیانوسیه حضور نظامی میان اصطکاک بیش از حضور ما پرسنل در ژاپن و کره جنوبی و نگرانی های امنیتی در مورد چین و کره شمالی.

Duterte گفت: ما با استفاده از این پیمان برای انجام فعالیت های مخفی از قبیل جاسوسی و هسته ای-سلاح انباشت که او گفت: خطر ساخت فیلیپین یک هدف برای چینی تجاوز.

برخی از سناتور فیلیپینی به دنبال جلوگیری Duterte حرکت به زودی پس از اخبار آن را با این استدلال که بدون سنا تصویب او تا به حال هیچ حق یک جانبه قراضه معاهدات بین المللی آن را به حال به تصویب رساند.

برخی از قانون گذاران نگران بودند که بدون VFA, دو, دیگر پیمان خواهد بود بی ربط یعنی 2014 پیشرفته دفاع قرارداد همکاری های ساخته شده تحت سابق دولت آمریکا از باراک اوباما و یک سال 1951 متقابل دفاع پیمان.

Rodrigo Duterte

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte صحبت در چهارم دولت از ملت آدرس در فیلیپین کنگره در Quezon City, Metro Manila, Philippines [Eloisa لوپز/رویترز]

حامیان توافق نامه بحث می کنند آنها را منصرف چینی militarisation در دریای چین جنوبی در حالی که $1.3 میلیارد دلار از ما دفاع کمک از سال 1998 شده است حیاتی در تقویت قابلیت های زیر منابع فیلیپین نیروهای.

فیلیپین گرایان با این حال گفت: ما هیچ چیز برای جلوگیری از چین ساخت جزیره در دریای چین جنوبی مجهز به موشک و گفت: VFA کج شده است به نفع آمریکایی ها از جمله اعطای مصونیت از پیگرد قانونی برای اعدام.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>