مغلوب ساختن پیشی جستن پشت آمریکایی ها را پوشش چهره به عنوان نیروی کار بحث ماسک دستورالعمل

“یک شال خواهد بود بسیار خوب” رئیس جمهور گفت:.

به کاخ سفید coronavirus نیروی کار در ادامه به بحث در مورد اینکه آیا به طور رسمی تجدید نظر مرکز کنترل بیماری دستورالعمل در پوشیدن ماسک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر غیررسمی تایید این ایده — حمایت آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در هنگام بیرون رفتن ،

“این یک ایده بد نیست حداقل برای یک دوره از زمان” برای پوشش صورت خود را هنگام بیرون رفتن در ملاء” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید جلسه شنبه شب نشان می دهد آمریکایی ها پوشیدن روسری به عنوان یک جایگزین.

“شما می توانید با استفاده از یک شال بسیاری از مردم باید روسری و شما می توانید با استفاده از یک شال گردن. یک شال خواهد بود بسیار خوب است. احساس من این است که اگر مردم می خواهند به انجام آن قطعا وجود دارد هیچ آسیبی به آن است. من می خواهم بگویم آن را انجام دهد. استفاده از یک شال گردن اگر شما می خواهید به جای بیرون رفتن و گرفتن یک ماسک” او گفت:.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

وجود سردرگمی آشکار در مورد اینکه آمریکایی ها باید با پوشیدن ماسک به عنوان یک به طور کلی پیشگیری از اندازه گیری. در حال حاضر این پیام را از مکان هایی مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که شما نیاز دارید تنها اگر شما بیمار یا مراقبت از بیمار.

به عنوان وضعیت و درک ویروس تکامل یافته است نیروی کار دیده می شود موارد با منشا ناشناخته و مورد مطالعه جامعه گسترش وجود دارد که شناخته شده nexus به سفر. آنها نیز دیده می شود مطالعات اخیر که این ویروس به نظر می رسد قادر به زنده ماندن در aerosolized فرم — معطل در هوا — در محدود حالات.

بحث بر سر چگونه به طور رسمی به توصیه آمریکایی ها از هر گونه تغییر و مایع است اما منابع بگویید ABC اخبار وجود دارد که یک توافق کلی در داخل نیروی کار است که پوشش صورت باید توصیه می شود.

هر راهنمایی که به احتمال زیاد به توصیه اجتناب از استفاده از این N95 ماسک پزشکی که بیمارستان در سراسر کشور به شدت نیاز دارید. CDC شده است داشتن گفتگوهای غیر رسمی در مورد این موضوع طی هفته گذشته و یک ایده مطرح شد توصیه به استفاده از ماسک داخل خانه های سالمندان با توجه به منابع.

رئیس جمهور نظرات-و کسانی از کارشناسان بهداشت و درمان در روزهای اخیر — نشان می دهد یک تغییر در لحن از مقامات که قبلا توصیه می شود در برابر wearings ماسک ،

“CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری تنفسی از جمله COVID-19. شما باید تنها یک ماسک اگر یک حرفه ای بهداشت و درمان آن را توصیه می کند. یک ماسک استفاده می شود باید توسط افرادی که COVID-19 و در حال نشان دادن علائم” دستورالعمل های کنونی در ماسک می گویند.

Dr. Anthony Fauci گفت: CBS برنامه “60 دقیقه” در 8 مارس که “هیچ دلیلی وجود دارد به راه رفتن در اطراف با یک ماسک” و اضافه کرد که خطر در واقع می تواند بالاتر باشد چرا که مردم لمس چهره خود را بیشتر. و جراح عمومی جروم آدامز و معاون رئیس جمهور پنس باید گفت: همان. “آمریکا به طور متوسط نیازی به بیرون رفتن و خرید یک ماسک” پنس گفت: فوریه 29.

مقامات همچنین ابراز نگران آن است که توصیه به پوشیدن ماسک می تواند در از بین بردن منابع از کارگران بیمارستان و مانده اند سازگار در مورد نیاز به حفظ منابع برای آن دسته از کارگران که به وضوح بخشی از, انگیزه ای برای گفتن مردم به خرید ماسک.

“این چیزی است که مهار که یک بیت است به مطمئن شوید که ما – که ما را تامین ماسک از کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید. اما هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک” Fauci گفت: در سی ان ان روز سه شنبه.

“ما هنوز وجود ندارد اما من فکر می کنم ما به آینده به برخی از آنها ، چرا که اگر در واقع یک شخص که ممکن است یا نه ممکن است آلوده می خواهد برای جلوگیری از آلوده کردن شخص دیگری یکی از بهترین راه برای انجام این کار با یک ماسک.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>