مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه نیروهای ذخیره آماده برای مبارزه با کروناویروس: در اینجا آنچه که به معنی

ABC News Corona Virus Government. Response

این نیروها در حال غیر فعال همتای گارد ملی و ذخایر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی مجاز پنتاگون تماس بگیرید-تا واحدهای گارد ملی ذخایر و افراد از فرد آماده رزرو برای کمک به پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یک فرمان اجرایی را امضا را که به وزارت دفاع “قدرت برای فعال کردن آماده رزرو اجزای نیروهای مسلح.”

“این به ما اجازه خواهد داد به بسیج پزشکی فاجعه و پرسنل واکنش های اضطراری برای کمک به دستمزد ما نبرد در برابر ویروس با فعال کردن هزاران نفر از با تجربه خدمات اعضا از جمله بازنشستگان” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در حالی که گارد ملی و ذخایر ممکن است سازمان آشنا برای اکثر مردم بسیاری می پرسند چه فرد آماده رزرو (IRR)?

بر خلاف دیگران IRR واقعی نیست, سازمان نیروی ساختار که در قطار با هم به طور منظم. دلیل این است که گارد ملی و ذخایر خود بخشی از آنچه که به نام “فعال ذخایر” و IRR است غیر فعال conterpart.

این IRR متشکل از یک استخر از اعضای سابق که به تازگی از سمت چپ فعال سربازی, اما هنوز هم از چپ به خدمت نظامی خود قرارداد.

به طور معمول هر servicemember نشانه یک نام نویسی قرارداد یا دوباره نام نویسی قرارداد است که آنها را نگه می دارد در وظیفه فعال برای دو تا چهار سال است.

اما این قرارداد در واقع به مدت هشت سال و اعضای گفت که زمانی که آنها را ترک نظامی آنها هم می تواند به پایان برسد تا تعادل از زمان آنها را ترک کرده اند در حال حرکت به گارد ملی این ذخایر یا IRR.

کسانی که وارد IRR انجام این کار با این درک است که آنها می تواند به نام به وظیفه اگر نیاز ناشی میشود.

بسیاری از کسانی که ترک نظامی انتخاب IRR گزینه دانستن است که آن را بسیار بعید است که آنها را به نام بازگشت به خدمت ،

در اوج جنگ در عراق و افغانستان آن را یک شوک بزرگ برای هزاران نفر از اعضای سابق بودند که به نام بازگشت به وظیفه زیرا آنها آموزش دیده بودند در شغل بودند که سخت به پر کردن و یا قطار.

زمانی که اعضای داوطلب خدمت سربازی در نهایت با تصویب هشت سال چرخه استخدام قرارداد آنها دیگر در دسترس برای خدمات نظامی.

اما این مورد برای راه اندازی افسران نظامی آنها همیشه در دسترس بود به نام بازگشت به وظیفه به عنوان بخشی از IRR.

هنوز معلوم نیست اگر تهمت اجرایی سفارش wiill در واقع منجر به هر گونه تماس-یو پی اس از افراد در IRR.

“تصمیم گیری در مورد آن افراد ممکن است فعال هنوز در حال بررسی گفت:” جاناتان رته هافمن, پنتاگون سخنگوی رئیس. “به طور کلی این اعضا خواهد بود افراد در واحدهای ستادی و افراد با تقاضای بالا پزشکی که قابلیت تماس تا نه تاثیر منفی خود را غیر نظامی جوامع است.”

رئیس جمهور منظور نیز مجاز پنتاگون به ارسال بیشتر گارد ملی و رزرو واحد برای کمک به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این گروه متعهد شده است به استفاده از تمام توانایی های ما برای مقابله با شیوع کروناویروس و رئیس جمهور عمل امروز تضمین می کند که ما می توانید انتخاب اعضای ذخایر و گارد ملی برای مبارزه که در آن بیشتر مورد نیاز” هافمن گفت.

روز شنبه ارتش ایالات متحده شمالی اعلام کرد فعال شدن 800 سرباز از گارد ملی و رزرو واحد است.

یک مقام آمریکایی گفت: ABC اخبار که خود را فعال سازی یک نتیجه مستقیم از رئيس جمهور است چرا که در غیر این صورت ارتش را نداشته اند قادر به تماس با آنها را برای وظیفه فعال است.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>