مغلوب ساختن پیشی جستن حملات که به عنوان ‘عروسک خیمه شب بازی از چین’: Coronavirus به روز رسانی های زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده است سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” به عنوان ایالات متحده همچنان به اعمال فشار بر آژانس های سازمان ملل متحد بیش از coronavirus بیماری همه گیر.
  • این که رئیس جمهور وعده داده شده یک بررسی مستقل جهانی همه گیر پاسخ پس از کشورها در یک نشست مجازی از سازمان بهداشت جهانی خواستار شد.
  • آمریکا را کنار بگذارند 11 میلیارد دلار به سطح شیب دار بالا coronavirus تست به عنوان کشور بازگشایی.
  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.7 میلیون موارد شناخته شده COVID-19 و بیش از 318,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 19

00:30 به وقت تهران – به ما وعده $11b برای گسترش coronavirus تست

وزارت بهداشت و خدمات انسانی خود را کنار بگذارند 11 میلیارد دلار در بودجه جدید برای حمایت از coronavirus تست.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ارائه خواهد شد $10.25 میلیارد دلار به کشورهای منطقه و محلی در حوزه های قضایی, CDC در بیانیه ای گفت. هند خدمات سلامت ارائه خواهد شد $750 میلیون به IHS قبیله ای و شهری, هندی, برنامه سلامت آن اضافه شده است.

HHS وزیر الکس آذر گفت: “تاریخی سرمایه گذاری” را قادر می سازد ما را به پیگیری و کنترل گسترش ویروس به عنوان کشور بازگشایی.

“به خاطر همه آمریکایی ها سلامت و رفاه ما باید به کمک آمریکایی ها با خیال راحت به کار و مدرسه و نیاز به ادامه توسعه, تست, نظارت و ردیابی تماس,” او گفت:.

23:30 GMT (دوشنبه) – مغلوب ساختن پیشی جستن دور که بیش از دست زدن به همه گیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره حمله کردند که تماس با آژانس سازمان ملل متحد یک “عروسک خیمه شب بازی از چین” است که “انجام می شود بسیار غم انگیز کار” در دست زدن به coronavirus.

“ایالات متحده می پردازد و آنها را $450 میلیون سال چین می پردازد و آنها را $38 میلیون و آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین است. آنها چین و محور قرار دادن آن بهتر است اما آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به حالت تعلیق ما بودجه است.

تهمت نیست دولت آمریکا همچنان به اعمال فشار بر این که بیش از دست زدن به آن از این بیماری همه گیر در یک کلید جلسه آژانس را از تصمیم سازمان بهداشت جهانی.

جهانی COVID-19 پاسخ به طور فزاینده سیاسی

23:00 GMT (دوشنبه) – یونسکو می گوید: 90 درصد از جهان موزه ها بسته

مطالعات انجام شده از سوی سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) و شورای بین المللی موزه ها تایید کرده اند که بیش از 85,000 موزه ها در سراسر جهان – در حدود 90 درصد از تمام موسسات – بسته اند به دلیل coronavirus.

تقریبا 13 درصد ممکن است هرگز دوباره باز یونسکو اضافه شده است.

یونسکو گفت: حفاظت از کارکنان digitisation و موجودی و همچنین به عنوان محتوای آنلاین توسعه بودند اولویت برای موزه ها اما اشاره کرد که بزرگ وجود داشت و نابرابری در دسترسی دیجیتال بین مناطق مختلف.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (18 مه) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>