مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب آمریکا در تگزاس به طور ناگهانی استعفا داد

مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب ایالات متحده وکیل در تگزاس اعلام کرده استعفای خود را بدون ارائه توضیح برای او غیر منتظره ای خروج ناگهانی

DALLAS — وکیل ایالات متحده در تگزاس که منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد استعفای خود را روز شنبه ارائه هیچ توضیحی برای او غیر منتظره ای خروج ناگهانی.

جوزف براون که در خدمت به عنوان ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق تگزاس پس از 2018 را ترک خواهد کرد در مارس 31, با توجه به بیانیه.

این بیانیه نمی دهد دلیلی برای 50 ساله منجر دادستان خروج به جز به می گویند او خواهد بود “به دنبال فرصت ها در بخش های دولتی و خصوصی” و “برخی از کسانی که خود را تبدیل خواهد شد آشکار در روزهای آینده.” آن را نیز نمی گویند که رهبری در موقت; آلاینده صلاحیت امتداد از دالاس و حومه به بومانت. قهوه ای و یک سخنگوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

براون استعفا می آید دو ماه پس از Marketplace گزارش داد که دفتر خود را صرف سال به دنبال یک پرونده جنایی در برابر خارج شده و برای آن مواد مخدر تجویزی شیوه تنها به آن مانع پس از غول خرده فروشی وکلا به دادگاه تجدید نظر به مقامات ارشد در وزارت دادگستری. این گزارش توصیف یک مبارزه داخلی بیش از این پیگرد قانونی بالقوه به پایان رسید که با بالا رتبه بندی DOJ مقامات سفارش قهوه ای را به ایستادگی کردن.

خارج را رد کرده است هر یک از کارکنان خود مرتکب جنایات. یک دادگستری و سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

در روز سه شنبه بیانیه ای, قهوه ای اشاره شده را موفق محاکمه “قرص آسیاب” پزشکان از جمله یک نام در Marketplace داستان.

“ما باید برنده این مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر به منظور صرفه جویی در کشور ما,” او گفت:. “اما به منظور موثر ما باید مایل به تعقیب تمام جنبه های گسترده شبکه تغذیه است که این مخرب مواد مخدر به جوامع ما. بازیکنان هر دو بزرگ و کوچک باید به دیدار برابر عدالت تحت قانون است.”

وکلای آمریکا منصوب شده توسط رئیس جمهور و موضوع را به مجلس سنا تایید. آنها می توانند استعفا و یا اخراج می شود در طول یک تغییر دولت اما برخی از خدمت تحت متعدد رئیس جمهور.

قبل از قرار ملاقات خود را قهوه ای خدمت کرده بود برای سال به عنوان دادستان منطقه در Grayson County, Texas.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>