مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد چین از تحریم بیش از هنگ کنگ ختم که رابطه

او اشاره نمی کند مرگ جورج فلوید در کاخ سفید به رویداد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد تحریم ها در چین بیش رویکرد خود را به هنگ کنگ و گفت: او به پایان می رسد ایالات متحده در ارتباط با سازمان بهداشت جهانی بیش از دست زدن به آن از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما خواهد بود امروز فسخ رابطه ما با سازمان بهداشت جهانی و هدایت وجوه آن به سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته تهدید کرد که ایالات متحده را به طور دائم متوقف کردن بودجه W. H. O. و خروج از آژانس های سازمان ملل متحد مگر اینکه آن را ساخته شده از “اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده.”

تنها 11 هفته سپری شده از او صادر شده که تهدید. مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به جلو و ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که شده اند به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار, به خصوص برای واگذاری مرحله جهانی به چین حتی به عنوان او به انتقاد از سازمان برای بودن بیش از حد احترام به پکن.

در سخنان خود در کاخ سفید به باغ گل رز در روز جمعه بعد از ظهر تهمت متمرکز به طور کامل در چین و در زمان پرسش خبرنگاران با وجود کاخ سفید در حسابداری و مدیریت این رویداد به عنوان یک کنفرانس خبری.

او اشاره نمی کند مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دیده دوخته در یک فیلم با یک افسر پلیس در مینیاپولیس و بعد از درگذشت و یا تظاهرات متعاقب آن در سراسر کشور است.

در پایان سخنان خود تهمت راه دور به عنوان خبرنگاران فریاد زد: سوال در مورد فلوید و مینه سوتا.

رئیس جمهور گفت که او کارگردانی دولت او به “آغاز فرایند” پایان دادن به ویژه روابط تجاری با هنگ کنگ و اعمال تحریم بر نامشخص مقامات چینی به چین آخرین حرکت در هنگ کنگ اقدام “برای لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه از چین است.”

چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس در روز پنج شنبه تایید شده با صاعقه وار تشویق بحث برانگیز قانون جدید ممنوعیت همه “را فعالیت” را در هنگ کنگ است که به مخاطره می اندازد چین امنیت ملی است.

هنوز-به-می شود-پیش نویس قانون خواهد بود در نهایت تصویب در هنگ کنگ توسط فرمان دور زدن محلی قانونگذاری روند. آسیایی مالی مرکز قرار است به درجه بالایی از استقلال از پکن تحت “یک کشور دو سیستم” به ترتیب در جای خود قرار داده که این مستعمره سابق بریتانیا تحویل داده شد و برگشت به چین است.

“چین آخرین تاخت و تاز همراه با دیگر تحولات اخیر که تخریب خاک را آزادی روشن می شود که در هنگ کنگ است و دیگر به اندازه کافی مستقل به حکم درمان خاص است که ما فراهم شده خاک پس از تحویل” این سرزمین از بریتانیا به چین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او گفت: اعلام “را تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از موافقت نامه های ما با هنگ کنگ از ما استرداد پیمان به صادرات ما کنترل دوگانه با استفاده از فن آوری و بیشتر با چند استثنا” او گفت:. “ما خواهد بود تجدید نظر وزارت امور خارجه را در سفر مشاوره برای هنگ کنگ به منعکس کننده افزایش خطر نظارت و مجازات توسط دولت چین دستگاه امنیتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده نیز حرکت به تحریم های چینی و هنگ کنگ مقامات شده اند که “به طور مستقیم یا غیر مستقیم درگیر در فرسایش هنگ کنگ استقلال” و “خفه کردن, کاملا تان هنگ کنگ آزادی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد محدودیت در اتباع چینی از آمدن به تحصیل در دانشگاه های ایالات متحده و او گفت که آموزش یک گروه کاری برای نگاهی به شیوه های چینی شرکت های ذکر شده در بازارهای مالی ایالات متحده.

“شرکت های سرمایه گذاری باید در معرض مشتریان خود را به پنهان و بی خطرات مرتبط با تامین مالی شرکت های چینی که نیست بازی با همان قوانین” او گفت:. “آمریکایی ها به حق و انصاف و شفافیت است.”

او بعد از امضا اعلام محرومیت از ورود دانش آموزان چینی به چینی نظامی از ورود به ایالات متحده به مطالعه و یا انجام تحقیقات در بالای مقطع کارشناسی با این استدلال چینی “مقامات با استفاده از برخی از دانش آموزان چینی عمدتا دانشجويان کارشناسی ارشد و بعد دکترا محققان به کار به عنوان غیر سنتی جمع مالکیت معنوی.”

اعلام می رود که به اثر به طور نامحدود شروع دوشنبه ارائه معافیت برای اقامت دائم ایالات متحده و همسرانشان همسران از شهروندان آمریکایی و مردم به دنبال پناهندگی و دیگر چند دسته محدود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>