مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ محکوم به 40 ماه زندان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین مشاور راجر سنگ محکوم شد به 40 ماه زندان به عنوان بخشی از یک مورد که roiled وزارت دادگستری و کشیده رییس جمهور ire.

سنگ محکوم شد اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره پانل بررسی دخالت روسیه در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.

بیشتر:

ما منطقه قاضی امی برمن جکسون پایین دست این حکم پس از سنگ وکیل پرسید که کهنه کار جمهوریخواه از عمل دریافت ،

سنگ طلبی و دروغ نشان دهنده “یک تهدید برای ما دموکراسی” قاضی گفت: در یک سخنرانی استرن در طول ساعت های طولانی صدور حکم شنیدن.

“او تحت تعقیب قرار ندارد – به عنوان برخی شکایت کرده اند – به صورت ایستاده برای رئیس جمهور. او تحت تعقیب قرار بود برای پوشش تا برای رئیس جمهور” جکسون گفت.

“وجود دارد هیچ چیز ناعادلانه ساختگی یا ننگین در مورد تحقیقات یا تعقیب کیفری” جکسون افزود: با استناد به کلمات است که برگ برنده استفاده کرده است.

قاضی همچنین گفت سنگ “می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود” زمانی که او نوشته شده یک تصویر در رسانه های اجتماعی در سال گذشته که قرار یک تفنگ را در مقطع موها بیش از سر خود را.

“متهم درگیر در تهدید و ارعاب رفتار سوی دادگاه” جکسون گفت.

“این غیر قابل تحمل است برای اجرای عدالت” او اضافه شده است.

‘نه یک حادثه جدا شده’

اولیه صدور حکم یادداشت اصلی دادستان در این مورد که به نام هفت به نه سال زندان – بعد معکوس توسط وزارت دادگستری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت عموم بود کامل و خوب تحقیق قاضی گفت اما افزود که چنین حکم خواهد بود “غیر ضروری” برای سنگ.

سنگ که هنوز مهر و موم شده در انتظار حرکت درخواست یک محاکمه جدید کاهش یافته است به صحبت می کنند در صدور حکم شنیدن.

سنگ وکیل شیث گینزبرگ گفت: سنگ حرفه ای به عنوان یک توصیف “کثیف شیاد” تحت الشعاع دیگر جنبه های معنوی انسان با قبل هیچ سابقه کیفری بوده و به عنوان یک مربی دوست دارد حیوانات و اختصاص داده شده به خانواده اش.

“آقای سنگ است که در حقیقت نه به سادگی که شخصیت های عمومی اما انسان بودن” او گفت:.

جکسون همچنین گفت او نمی خواهد تخفیف شدیدتر از صدور دستورالعمل است که به شاهد دستکاری و انسداد که در میان هفت جنایی می شمارد که در آن سنگ به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر است.

قاضی اشاره کرد که سنگ بود نه متهم و یا محکوم داشتن هر گونه نقشی در همکاری با روسیه است. اما قاضی گفت: سنگ را به تلاش برای مانع یک بررسی کنگره به انتخابات دخالت “عمدی بود برنامه ریزی شده – و نه یک حادثه جدا.” محققان نمی شد برخی از “راز ضد مغلوب ساختن پیشی جستن دوز و کلک,” قاضی گفت: اما اعضای کنگره از هر دو طرف در زمانی که کمیته کنترل شد توسط رئیس جمهور همکار جمهوری خواه.

یک هیئت منصفه از نه زن و سه مرد محکوم سنگ 67 در 15 نوامبر در تمام هفت فقره از دروغ گفتن به کنگره انسداد عدالت و شاهد دستکاری. اتهامات ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر بررسی دقیق روسی دخالت در انتخابات 2016 برای افزایش تهمت نامزدی. سنگ یکی از چندین تهمت همکاران متهم در Mueller را پرس و جو.

دادستان گفت: سنگ به دروغ به مجلس نمایندگان کمیته اطلاعات خود را در مورد تلاش برای تماس با ویکی لیکس در این سایت منتشر شد که آسیب رساندن به ایمیل مورد تهمت دموکراتیک انتخابات رقیب هیلاری کلینتون که آژانس اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیده بودند به سرقت رفته توسط هکرها.

Roger Stone

تورم موش صحرایی به تصویر کشیده شده به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود در خارج از دادگاه فدرال در کنار یک علامت خواستار عفو سنگ [لی میلیس/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز سه شنبه اعطا بخشش به برجسته محکوم یقه سفید جنایتکاران از جمله سرمایه مایکل Milken و سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich است sidestepped سوال در مورد اینکه آیا او را عفو سنگ.

“ما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات

مغلوب ساختن پیشی جستن جسارت او پس از سنا تبرئه خود را در استیضاح محاکمه حمله کرده دادستان و هیئت منصفه و قاضی در سنگ مورد. پس از دادستان در هفته گذشته توصیه می شود که قاضی حکم سنگ برای خدمت به هفت تا نه سال زندان و تهمت لعنتی آنها را به عنوان “فاسد” و برافراشته در برابر این “سقط جنین از عدالت”.

دادستان کل ویلیام بر مداخله و وزارت دادگستری انصراف صدور حکم توصیه, باعث این چهار دادستان به استعفا از این مورد است. کنگره دموکرات ها را متهم به تهمت و Barr از politicising نظام عدالت کیفری و تهدید حکومت قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته تا حملات خود را حتی پس از بر گفت: در یک ABC اخبار مصاحبه که مغلوب ساختن پیشی جستن نظر “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من”. Barr در نظر گرفته شده تا پله پایین با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع.

سنگ که نیز برچسب خورده خود را یک “agent provocateur” و معروف است که در صورت رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون خالکوبی در پشت او دستگیر شد و در ژانویه 2019 در قبل از سحر FBI حمله در فلوریدا صفحه اصلی.

او بارها و بارها تحت فشار قرار دادند و مرزهای تعیین شده توسط Jackson. او نقض دستورات او را به بحث در مورد این مورد و یا پست در رسانه های اجتماعی و قاضی او را متهم کرد از “مدرسه” رفتار. در یک نقطه سنگ نوشته شده یک تصویر از جکسون در Instagram با چه شبیه تیررس اسلحه بر سر او بعد از عذرخواهی به قاضی در دادگاه است.

صدور حکم کلاه غلتک coaster از یک مورد که برجسته مراجع به سال 1974 فیلم The Godfather Part II یک برنی ساندرز تصور و شهادت از چهره های در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی در دایره درونی از جمله سابق کاخ سفید استراتژیست استیو Bannon و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون ریک دروازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>