مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار وکلا به دنبال به زور قاضی فدرال کردن مورد

وکلا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در روز سه شنبه پرسید ایالات متحده دادگاه تجدید نظر به نیروی قاضی برای رد اتهامات علیه او را به عنوان درخواست شده توسط وزارت دادگستری.

در مواقع اضطراری درخواست فلین وکلا خواسته که ما در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار نظم منطقه قاضی مورچه سالیوان به اعطای بخش درخواست برای رد این مورد. سالیوان در مارس 13 حاکی از عدم تمایل به رها کردن اتهامات انتصاب یک قاضی بازنشسته را برای ارائه مشاوره در مورد اینکه آیا فلین در واقع باید صورت اضافی جنایی تحقیر و اتهام دروغ.

بیشتر:

فلین که همچنین به عنوان یک برگ برنده در مبارزات انتخاباتی مشاور در سال 2016 گناه التماس کرد در سال 2017 به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در واشنگتن, DC, اما بعد از آن به دنبال برداشت خود را درخواست کرد و FBI از فریب او را. وزارت دادگستری تصمیم به درخواست قاضی برای رها کردن این اتهامات به دنبال فشار افکار عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواه رئیس جمهور متحدان سیاسی.

فلین دادخواست همچنین استدلال می کند که اگر بیشتر وجود دارد رسیدگی به این پرونده باید اختصاص داده شده به یکی دیگر از قاضی به دلیل Sullivan نشان داده تعصب علیه متهم نیست.

“یک مرد بی گناه شده است و هدف از, انتقام گیری با انگیزه های سیاسی مقامات در بالاترین سطح از اف بی آی” فلین وکلا نوشت: در تشکیل پرونده جدید.

“این فاحش دولت سوء و سه سال سوء استفاده از ژنرال فلین و خانواده اش, گریه کردن برای پایان دادن به این مصیبت بلافاصله و به طور دائم. منطقه قاضی دستور فاش کردن طرح خود را به ادامه در این مورد به طور نامحدود مالش نمک در ژنرال فلین زخم باز از دولت سوء رفتار و تهدید او با جنایی تحقیر.”

سالیوان در سال 2018 شنیدن ابراز “انزجار” و “اهانت” به سمت فلین جرم جنایی گفت: “مسلما شما فروخته شده خود را از کشور خارج است.”

بخش مارس 7 واژگونی در یک مورد که در آن فلین قبلا مجرم جلب اتهامات از دموکرات ها و بازنشسته و حرفه ای دادستان است که دادستان کل ویلیام Barr شد politicising آمریکا سیستم عدالت کیفری به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و همکاران در پرونده های جنایی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سرسخت متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل پا به بحث در مورد این پرونده روز سه شنبه گفت سالیوان تصمیم گیری شد و آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران و مشاوران بودن ناعادلانه رفتار ما در این نظام حقوقی.

“که اگر این افتضاح مورد نیاز و حتی تکان دهنده تر رفتار من درک یک قاضی فدرال ممکن است سعی کنید به ادامه رسیدگی به پرونده یکی از این موارد حتی اگر دادستان می خواهد خود را به رها کردن آن” مک کانل گفت: در یک طبقه سخنرانی. “قاضی گرفته آن را بر خود برای رفتن به مرور برای دیگر خصمانه احزاب است. بدیهی است که دگرگون ما قانون اساسی در نظم است که در آن اجرایی به تنهایی تصمیم می گیرد که آیا به تعقیب موارد است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>