مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزن بودجه اضطراری برای مبارزه با کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به درخواست از قانون گذاران برای بودجه اضطراری به سطح شیب دار تا پاسخ خود را به سرعت گسترش coronavirus یک سخنگوی کاخ سفید و دولت منبع گفت: هر چند آنها نمی گویند چقدر پول نیاز بود.

“ما نیاز به برخی از کمک های مالی در اینجا به مطمئن شوید که ما … محافظت از تمام آمریکایی ها که ما امن نگه داشتن ما” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: Fox News Channel.

بیشتر:

پرسید چقدر بودجه دولت ممکن است بپرسید کنگره به تصویب Gidley بعد از آن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که با وجود اعلام نشده در مقدار.

سیاسی و واشنگتن پست با استناد به unnamed افراد آشنا با برنامه ریزی گزارش شده بود که دولت ممکن است درخواست یک میلیارد دلار در بودجه از کنگره آمریکا. یک دولت رسمی گفته خبرگزاری رویترز این مقدار هنوز هم در حال نهایی شدن و این درخواست می تواند به قانونگذاران این هفته است. نیویورک تایمز با استناد به ناشناس کنگره aide گفت که این درخواست می تواند به عنوان به زودی به عنوان دوشنبه.

این مقام گفت: ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر بود که به دنبال یک مقدار که برخی از درون دولت به عنوان خارج از دین با توجه به تعداد محدودی از ما موارد و دیگر HHS بودجه است که هنوز رتبهدهی نشده است استفاده می شود.

شیوع فراتر مرکزی چین به کره جنوبی, ایران, و, ایتالیا, تند بازارهای جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تقابل با مشاوران

ایالات متحده دیده است نه نوع جامعه گسترش است که آمار چین اما مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای یک احتمال حتی به عنوان کسانی که آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار تا کنون بوده است قرنطینه.

شده اند وجود دارد 13 نفر از افراد مبتلا به این ویروس در آمریکا و 21 نفر در میان آمریکایی ها عودت بر تخلیه پرواز از ویروس کانون ووهان چین و همچنین از یک کشتی کروز در ژاپن, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

نمایندگان برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی کاهش یافته است به نظر در بودجه درخواست.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شنود گذاشته آذر به رهبری یک گروه ضربت هماهنگی در واکنش به شیوع است که این گروه اعلام کرده است که به سلامت عمومی اورژانس.

دموکرات ها که کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را خواست دولت به دنبال بودجه اضطراری پس از آن به اطلاع کنگره در هفته های اخیر است که آن را در حال حاضر صرف میلیون ها دلار برای آن ویروس, پاسخ, به گزارش واشنگتن پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تقابل با خود در کاخ سفید بیش از مشاوران چین coronavirus پاسخ و به دنبال تطهیر اثرات ویروس و گفت: این می تواند محو شدن در مه با بهار گرم آب و هوا – چیزی کارشناسان بهداشت گفت: ناشناخته است.

“ما باید به شدت کار می کرد برای مبارزه با گسترش این ویروس در تلاش برای جلوگیری از آن را به عنوان بهترین ما می تواند از آمدن به این کشور” Gidley به خبرنگاران گفت:.

دولت نیز دست و پنجه نرم کردن با آن به ارسال آمریکایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز که تست مثبت برای این ویروس پس از حمایت کردن برنامه به قرنطینه آنها در یک مرکز فدرال در آلاباما.

در بیانیه ای در روز دوشنبه HHS ذکر یک “به سرعت در حال تحول وضعیت” اما گفت: آلاباما مرکز شد “نه در این زمان مورد نیاز” و که آن را به دنبال جایگزین است.

“هر گونه اقدام که HHS طول می کشد کار با ما فدرال و ایالتی و محلی همکاران به این آدرس اضطراری برای بهداشت عمومی انجام خواهد شد در راه محافظت می کند که هر دو کسانی که آلوده به ویروس و دیگر شهروندان و همچنین” HHS گفت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>