مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده آن در مقررات ایمنی محافظت می کند مراقبت های بهداشتی کارگران در برابر coronavirus

یک حکومت فدرال است که می تواند کمک به حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از coronavirus گیر کرده نظارتی در برزخ پس از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

یک ایمنی و بهداشت شغلی دولت قانون در آثار پس از سال 2010 طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کارفرمایان باید در محل جامع برنامه برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران در برابر بیماری های عفونی. بدون چنین استانداردهای, مطابق با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل در کنترل عفونت نمی تواند به راحتی اجرا گذاشته است.

اگر چه OSHA یک قانون حفاظت کارگران از پاتوژن منتقله از راه خون (و می گوید: برخی از مفاد استاندارد است که می تواند کمک به محدود کردن گسترش پاتوژن وسیله دیگر) این استاندارد فراگیر برای بیماری های پخش نشده از طریق خون.

Coronavirus به روز رسانی: آخرین MarketWatch پوشش coronavirus و COVID-19 بیماری

با شروع دولت فعلی این قانون برداشته شد از OSHA فعال قانون دستور کار و تنزل به یک لیست از “دراز مدت اقدامات” با هیچ تاریخ برای حرکت رو به جلو. “قرار دادن آن در دراز مدت در دستور کار اساسا بدان معنی است که شما نمی خواهید به آن را انجام دهد” گفت: دکتر دیوید مایکل رئیس OSHA از سال 2009 تا ژانویه 2017 و در حال حاضر استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده بهداشت عمومی.

“OSHA ادامه خواهد داد به اولویت بندی دراز مدت rulemaking در بیماری های عفونی در آن به طور کلی نظارتی برنامه” یک بخش از کار سخنگوی گفت. این آژانس همچنین ایجاد یک coronavirus ایمنی صفحه در وب سایت خود را و است “در ادامه به نظارت بر این به سرعت در حال تحول وضعیت و اقدامات لازم را برای محافظت از کارگران از 2019-nCoV به عنوان مناسب و در هماهنگی با کلی دولت ایالات متحده در پاسخ به تلاش” سخنگوی گفت.

سازمان بهداشت جهانی گفته است که حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران باید یک اولویت در مقابله با کروناویروس. “اگر ما نمی حفاظت از خط اول مراقبت های بهداشتی کارگران از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای کنترل شیوع بیماری و یا درمان افراد مبتلا به آن” مایکل گفت. اهمیت ایمنی مناسب پروتکل تأکید این هفته به عنوان یک گزارش آمده است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی کارگران تعامل با مردم قرنطینه ممکن است coronavirus قرار گرفتن در معرض بدون تجهیزات مناسب و یا آموزش.

حتی قبل از coronavirus شیوع برخی از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی کرد که OSHA نمی شد, اولویت های عفونی-بیماری های استاندارد. در یک خانه آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته شنوایی در مارس 2019, Rep. بابی اسکات, ویرجینیا از حزب دموکرات که ریاست این کمیته گفت: OSHA بود “جدا کردن صندلی به عقب سوز استاندارد برای محافظت از کارگران بهداشت و درمان از قرار گرفتن در معرض بیماری های عفونی مانند ابولا, بیماری همه گیر آنفلوآنزا و MRSA.”

OSHA پیش نویس های عفونی-بیماری های استاندارد توسعه داده شد تا حدودی در پاسخ به همه گیری آنفولانزای H1N1 در سال 2009.

به عنوان coronavirus نگرانی بزرگ شده در ژانویه اسکات و تشکر. آلما, Adams, یک دموکرات از کارولینای شمالی که ریاست کمیته فرعی در نیروی کار حمایت نوشت: نیروی کار, منشی, یوجین Scalia خواستار اقدام عفونی-بیماری های استاندارد. قانونگذاران “بسیار نگران است که OSHA های عفونی بیماری های استاندارد در ادامه به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن در آژانس دراز مدت اقدامات’ ” لیست آنها نوشت. OSHA باید آماده برای صدور موقت حکومت اضطراری برای کمک به محافظت از کارگران و رعایت بخشنامه به راهنمای OSHA بازرسان در اجرای شرایط کاری ایمن در بهداشت و درمان-مراقبت از محل کار نامه است.

یک سخنگوی کمیته روز جمعه گفت که این کمیته تا به حال دریافت نکرده اند در پاسخ به این نامه است. “OSHA در ادامه به نقد و بررسی” این کمیته نامه های وزارت کار, سخنگوی گفت.

سرعت روند قانونی بوده است “خسته کننده برای مردمی کار در خط مقدم” گفت: Gerard Brogan یک پرستار ثبت شده و مدیر خدمات پرستاری در کالیفرنیا انجمن پرستاران و چتر اتحادیه پرستاران ملی ایران. “مقررات ماده و ما نا امید و رک و پوست کنده وحشت زده است که این امر می تواند قرار داده و به عنوان یک مسئله بلند مدت است.” بیماری های همه گیر نیست “یک سوال اگر” او گفت:. “این یک سوال از زمانی که.”

در یک بررسی اخیر از نزدیک به 5000 عضو پرستاران ملی ایران نشان داد که تنها 9 درصد گفت: مرکز خود در حال برنامه ریزی برای جداسازی بیماران مبتلا ممکن است عفونت کروناویروس; 46 درصد گفت: آنها تا به حال دسترسی به N95 ماسک; و 31% گفت: تسهیلات خود را به حال به اندازه کافی سهام از تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و روپوش و حفاظت از چشم.

النور maria paula گزارش MarketWatch و بارون از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>