مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش سفر بان کی مون به نیجریه و 5 کشور دیگر

محدودیت های تنظیم شده را به اثر در ماه آینده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا به منظور اعمال محدودیت های مسافرتی در یک گروه جدید از شش کشور اضافه کردن به زمان سفر بان کی مون به گفته سه مقام ارشد دولت افغانستان ،

آمریکا را جلوگیری از صدور ویزا برای مسافران به دنبال اقامت دائم از برمه و اریتره قرقیزستان و نیجریه — پرجمعیت ترین کشور آفریقا. سودان و تانزانیا اتباع محروم از قرعه کشی ویزای تنوع فرهنگی تحت محدودیت های جدید اما هنوز هم می توانید درخواست برای دیگر ویزای مهاجرت. محدودیت های برنامه ریزی شده را به اثر در فوریه. 22.

مقامات ارشد که صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد برخی جزئیات اشاره کرد نگرانی های امنیت ملی و گفت: کشورهای ذکر شده را برآورده نمی کنند متحده استاندارد برای به اشتراک گذاری اطلاعات و سند تایید. مقامات تخمین می زنند به عنوان بسیاری از 13,000 مهاجران آینده نگر می تواند نهفته باشد و بر اساس ویزای ورود شماره از سال 2018 است.

“به نظر می رسد بیشتر از یک بهانه برای بیرون آمدن با چیزی که به نظر می رسد قوی نه واقعا پیشبرد اولویت های سیاست دولت گفت:” جف Gorsky سابق رئیس مشاور حقوقی در وزارت امور خارجه ویزا ،

طرفداران برای مهاجران و پناهندگان در واکنش بلافاصله محکوم کردن محدودیت های جدید.

“وجود دارد هیچ منطقی امنیت ملی و یا کنترل مهاجرت توجیهی برای این سیاست دیگر از bald-faced و unapologetic تعصب” گفت: فرانک Sharry مدیر اجرایی صدای آمریکا, مهاجر حمایت از حقوق سازمان.

تعیین پناهندگان دانش آموزان ویزا دارندگان و کسانی که به سفر برای کسب و کار موقت معاف از محدودیت های دولت, مقامات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در داووس سوئیس در هفته گذشته که قصد دارد به رول کردن محدودیت های جدید در حال حاضر در کار می کند.

“ما در حال اضافه کردن یک زن و شوهر از کشورها به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما باید امن است. کشور ما را به امن. شما ببینید چه خبر است در جهان. کشور ما را به امن است.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اعلام کرد که ممنوعیت سفر در سال اول ریاست جمهوری او بود ملاقات با هرج و مرج و اختلاف است. تظاهرات فوران در فرودگاه های سراسر کشور به عنوان مقامات اداره مهاجرت اقدام به اجرای ناگهانی توقف مسافران است.

چندین چالش های قانونی به ارمغان آورد های حقوق مدنی منجر به تغییرات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که محدود تاثیر و دامنه این ممنوعیت.

“بان کی مون باید به پایان رسید و نه گسترش یافته است. رئیس جمهور تهمت است دو برابر را در امضای خود ضد اسلام و سیاست — و با استفاده از تحریم به عنوان یک راه برای قرار دادن حتی بیشتر از تعصبات خود به عمل به استثنای بیشتر جوامع رنگ” گفت: Omar Jadwat از ACLU که مبارزه کرده است محدودیت های اعمال شده پس از 2017. “خانواده و دانشگاه و کسب و کار در ایالات متحده در حال پرداخت همیشه قیمت بالاتر برای رئیس جمهور تهمت جهل و نژادپرستی است.”

دیوان عالی کشور مجاز یک نسخه اصلاح شده از مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی ممنوعیت سفر در ماه ژوئن 2018 تصمیم گیری است. این حکم منجر به محدودیت های ویزا برای هفت کشور: ایران, لیبی و کره شمالی و سومالی, سوریه, ونزوئلا, یمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>