مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برطرف اوباما-دوران محدودیت در استفاده از مین های زمینی

مقامات می گویند این تغییر سیاست تلاشی است برای جلوگیری از تلفات ملکی.

در یک تغییر عمده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو محدودیت های قرار داده شده در ارتش آمریکا استفاده از ضد پرسنل مین در دولت اوباما.

در تلاش برای جلوگیری از تلفات ملکی جدید وزارت دفاع سیاست تنها اجازه خواهد داد که استفاده از مین های زمینی با 30 روز خود کشی یا خود-غیر فعال کردن ویژگی.

“به عنوان بخشی از رئيس جمهور Donald J. Trump را ثابت قدم تعهد به حصول اطمینان از نیروهای ما قادر به دفاع در برابر هر گونه تهدید رئیس جمهور را لغو کرده است سیاست دولت اوباما به منع ایالات متحده نیروهای نظامی از به کارگیری ضد-پرسنل مین های زمینی در خارج از شبه جزیره کره” استفانی گریشام, دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت:.

“وزارت دفاع تعیین کرده است که محدودیت های اعمال شده بر نیروهای آمریکایی با سیاست دولت اوباما می تواند محل آنها را در یک نقطه ضعف شديد در طول جنگ در برابر دشمنان ما,” او اضافه شده است. “رئیس جمهور تمایلی به پذیرش این خطر برای نیروهای ما.”

در زیر جدید وزارت دفاع, سیاست, فرماندهان مبارز مجاز خواهد بود “در شرایط استثنایی به استخدام های پیشرفته غیر مداوم مین های زمینی به طور خاص طراحی شده برای کاهش ناخواسته آسیب به غیرنظامیان و شریک اند.”

تغییر در پنتاگون مین در سیاست بود که برای اولین بار منتشر شده توسط ایسنا در روز پنج شنبه.

در سال 2014 باراک اوباما رئیس جمهور صادر ممنوعیت نظامی ایالات متحده استفاده از مین های زمینی به جز شبه جزیره کره و همچنین کارگردانی تخریب معادن نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این منظور است.

که بان کی مون آورده ایالات متحده در راستای 1997 کنوانسیون اتاوا که منع استفاده مداوم از ضد پرسنل مین های زمینی که نمی خود بزنند.

استفاده از مین های زمینی است مورد بحث بوده است با توجه به تعداد غیر نظامیان شده اند که معلول یا کشته و از سازمان ملل متحد انفجار ماین های ضد پرسونل از قبلی در تضاد است.

بیش از هفت میلیون مین در ارتش ایالات متحده را از ذخایر غیر مداوم — به این معنی که آنها نمی خواهد منفجر شود بعد از یک زمان خاص.

تحت سیاست جدید نظامی تنها مجاز به استفاده از مین های زمینی است که باید 30 روز یا کمتر عمر. این “هوشمند” معادن را خود تخریبی تایمر است که می تواند برای ساعت در روز و یا تا 30 روز.

پنتاگون می گوید که این نوع از مین های زمینی را تنها یک 6-در-1 میلیون فرصت از فعال بودن پس از یک زمان از پیش تعیین.

جیم Mattis تهمت اولین وزیر دفاع مجاز بررسی ممنوعیت استفاده از مین های زمینی است که به اوج خود رسید توصیه برای تغییر در سیاست.

“مین های زمینی را در یکی از بسیاری از دیگر ابزار مهم است که ما فرماندهان نیاز به در دسترس به آنها را در میدان جنگ به شکل میدان جنگ و برای حفاظت از نیروهای” علامت Esper فعلی وزیر دفاع گفت: به گزارشگران پنتاگون پیش از این کاخ سفید اعلام تغییر در سیاست. “در پایان روز, ما می خواهیم مطمئن شوید که ما تمام ابزار در جعبه ابزار است که به طور قانونی در دسترس و موثر برای اطمینان از موفقیت های ما و برای اطمینان از حفاظت از سربازان ما ملوانان نیروی هوایی و تفنگداران دریایی.”

Esper گفت: استفاده از مین های زمینی خواهد “را به حساب هر دو ایمنی اشتغال و ایمنی به شهروندان و دیگران پس از یک جنگ است.”

تغییر در سیاست لازم بود چرا که “استراتژیک محیط زیست تغییر کرده است با توجه به Victorino Mercado که در انجام وظایف معاون وزیر دفاع, استراتژی, برنامه ها و قابلیت های.

با پنتاگون بازگشت آن تمرکز استراتژیک به چین و روسیه Mercado گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران در روز جمعه که ترمیم بازدارندگی کمک خواهد کرد که برای مقابله با “عدم تعادل استراتژیک.”

او گفت: ارزش با استفاده از مین های زمینی در معمولی مبارزه است که آن را قادر می سازد فرماندهان “به شکل میدان جنگ” و هدایت نیروهای مخالف به دور از در معرض نیروهای.

Mercado گفت که او انتظار ندارد برای دیدن مین های زمینی استفاده می شود در زمان مناطق جنگی مانند افغانستان و عراق و سوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>