تهمت تبرئه از تمامی اتهامات در سنا استیضاح محاکمه

این کشور ایالات متحده آمریکا پاک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو اتهام در آن استیضاح محاکمه رئیس جمهور به پایان آوردن استیضاح حماسه است که مصرف واشنگتن پس از مجلس نمایندگان راه اندازی آن پرس و جو به مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات سپتامبر گذشته.

در یک 52-48 رای سنا در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را از اتهام سوء استفاده از قدرت خود را از دفتر. مجلس سنا رای دادند 53-47 به تبرئه رئیس جمهور به اتهام انسداد کنگره است.

بیشتر:

در اولین شارژ یک جمهوری خواه سناتور میت رامنی را شکست رتبه پیوست و همه دموکرات ها در رای گیری را محکوم به تهمت و سوء استفاده از قدرت است. اما رای کاهش یافت و به خوبی از اکثریت دو سوم مورد نیاز برای حذف یک رئیس جمهور. رامنی رای دادند و با حزب خود در انسداد کنگره شارژ.

دموکرات ها را متهم کرده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت خود را با سازماندهی یک فشار مبارزات انتخاباتی به اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. آنها همچنین او را متهم کرد مانع از کنگره برای امتناع از شرکت در استیضاح پرس و جو. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگونه تخلف بارها و بارها خواستار استیضاح یک “جعل”.

Senate floor

سنای آمریکا رأی خود در مقاله دوم از استیضاح انسداد کنگره طول نهایی آرا در سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [سنا تلویزیون/جزوه طریق رادیو فردا]

تهمت های مکرر که ادعای دوباره در مدت کوتاهی پس از محاکمه به tweeting او را مورد بحث “کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!” در بیانیه ای از کاخ سفید روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“شاهد استیضاح تلاش جعل توسط دموکرات ها به پایان رسید در دفاع و exoneration از رئیس جمهور @readDonalTrump ایم” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام.

‘شرم آور و اشتباه’ اما نه impeachable

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع قانونی در سنا محاکمه استدلال کرده بود که آمریکا نمی به اندازه کافی ثابت کند که تهمت درگیر در فشار مبارزات انتخاباتی.

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه را که آمریکا او را متهم کرد از بسیاری از جمهوری خواهان گفت: آن را به اندازه کافی جدی جرم به او را از دفتر حذف و یا ممنوعیت او از در حال اجرا دوباره با تنها نه ماه به بعد ما انتخابات ریاست جمهوری است.

چند سناتور جمهوریخواه گفت که خانه خود را ثابت کرد و مورد آنها ابراز مخالفت رئیس جمهور انجام شده است.

“رئیس جمهور رفتار شرم آور بود و اشتباه است. او منافع شخصی را مقدم بر کسانی که از این ملت بزرگ” حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski گفت: در طبقه اظهارات.

حزب جمهوری خواه و سناتور لامار الکساندر در بیانیه ای گفت: “آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق این بررسی است.”

در حالی که تبرئه شد و همیشه نتیجه به احتمال زیاد این سوال که آیا مجلس سنا خواهد تماس شاهدان آمد به دراماتیک سر هفته گذشته در میان آیات جدید از سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی جان بولتون در مورد تهمت را به اتهام تخلف است. پس از چهار ساعت از استدلال سنا رای دادند برای جلوگیری از شهود و شواهد جدید در 51-49 رای دادن.

جمهوریخواهان میانه رو سنگین فشار سیاسی از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و کاخ سفید برای شکستن صفوف در دادگاه.

Mitch McConnell

ما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت جلوتر از سرگیری و نهایی آرا در سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن [سنا TVReuters]

مک کانل ملاقات خصوصی با Murkowski و او را متقاعد به رای دادن با دموکرات ها را به تماس شاهدان در دادگاه.

مک کانل در صحبت با خبرنگاران پس از اعلام رای متهم دموکرات ها با استفاده از استیضاح آزمایشی را امتحان کنید برای به دست آوردن یک مزیت در برد کنترل سنا در ماه نوامبر اما به نام تلاش “یک اشتباه سیاسی.” او همچنین گفت که او “شگفت زده و نا امید” توسط رامنی رای می دهند.

پرسیده شده توسط یک خبرنگار که آیا آن را قابل قبول برای یک رئیس جمهور به درخواست یک کشور خارجی به بررسی سیاسی رقیب مک کانل کاهش یافته است به پاسخ به طور مستقیم.

خانه ‘احتمال’ به حکم بولتون

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه نشده است به احتمال زیاد برای جلب رضایت دموکراتها تلاش برای پاسخ را ترک خواهد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او باز به ادامه خانه تحقیقات.

چاک شومر بالا سنا از حزب دموکرات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در یک محاکمه ناعادلانه بود و هیچ چیز ارزش.

“بدون شک رئیس جمهور را به رخ کشیدن او دریافت کل exoneration. اما ما می دانیم بهتر است. ما می دانیم این نبود محاکمه توسط هر کشش از تعریف” او گفت:.

در بیانیه هفته گذشته مجلس نانسی پلوسی گفت: دموکرات “آیا کار ما”.

“ما تا به حال یک مورد قوی از استیضاح از رئیس جمهور ایالات متحده” پلوسی به خبرنگاران گفت: در کنگره.

“مهم نیست که چه سناتور شجاعت یا نه به dop او خواهد بود برای همیشه لطفا برای استیضاح” او گفت:.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, که همچنین به عنوان یک مدیر خانه در سنا محاکمه گفت: در اوایل روز شنبه از خانه به احتمال زیاد حکم بولتون به شهادت و ادامه بررسی آن به رئیس جمهور.

دموکرات ها ابراز نگرانی کرده اند که تبرئه خواهد بیشتر تشویق یک رئیس جمهور که در حال حاضر با چالش های سیاسی هنجارهای. آنها نقاشی شده اند او را به عنوان تهدید برای ما دموکراسی و یک عوام فریب که عمل کرده lawlessly و به نمایش گذاشته یک تحقیر برای قدرت کنگره و دیگر موسسات. آنها همچنین ابراز نگرانی روسیه از مداخله در دیگر انتخابات آمریکا.

چه شد استیضاح محور ،

هسته مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح حول 25 جولای تماس تلفنی رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال برای ریاست جمهوری اوکراین ولدیمیر Zelenskyy که در آن تهمت اوکراین خواسته برای “نفع”.

قبل و بعد از تماس با توجه شهادت در استیضاح پرس و جو تهمت به کارگردانی مقامات دولتی و خصوصی عامل رودی Guiliani به تقاضا Zelenskyy اعلام سیاسی تحقیقات در ازای آزادی حدود 400 متر در کمک های امنیتی و کاخ سفید نشست Zelenskyy.

تهمت می خواستم Zelenskyy به انجام تحقیقات رسمی جو بایدن و پسر او شکارچی بود که پرداخت می شود عضو هیئت مدیره Burisma یک شرکت گاز اوکراین. هیچ شواهدی وجود ندارد که Bidens چیزی اشتباه است.

Senate floor

سنای آمریکا رأی خود در مقاله اول از استیضاح سوء استفاده از قدرت [سنا تلویزیون/جزوه طریق رادیو فردا]

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر تحت فشار قرار دادند Zelenskyy به نگاه به افشا و خنثی تئوری توطئه شد که در آن اوکراین و نه روسیه که هک ایمیل ها و اسناد و مدارک کمیته ملی حزب دموکرات در سال 2016 و مبارزات پس از آن نامزد هیلاری کلینتون ،

مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی اتهام های اطلاعاتی روسیه با عوامل 2016 حمله سایبری ما و سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند عموم روسیه بود و در پشت این حملات است.

بزرگترین پیروزی در عین حال

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سومین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون به صورت یک سنا محاکمه. هیچ رئیس جمهوری تا کنون حذف شده از دفتر در یک استیضاح اقدام.

تبرئه دست تهمت خود بزرگترین پیروزی در عین حال خود را بیش از دموکراتیک دشمنان در کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعتبار باقی مانده است نسبتا ثابت در طول ریاست جمهوری خود و روند استیضاح خود را به عنوان هسته محافظه کار و حامیان – سفید ویژه مردان روستایی آمریکایی مسیحیان انجیلی و محافظه کار کاتولیک – استیک با او.

آخرین رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در روز دوشنبه و سه شنبه پیشنهاد 42 درصد از بزرگسالان آمریکایی تایید عملکرد خود را در حالی که 54 درصد مخالف. که تقریبا همان زمانی که خانه راه اندازی استیضاح پرس و جو در ماه سپتامبر هنگامی که خود تصویب بود و در 43 درصد و مخالفت در 53 درصد است.

با تکمیلی گزارش توسط ویلیام رابرتز در واشنگتن, DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>