تهمت متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در 1st حمله به عنوان رئیس جمهور

به عنوان دادگاه عالی وزن تهمت موارد جمهور آشکارا به انتقاد از قضات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه خواستار آن شدند که دو نشسته متحده آمریکا دیوان عالی کشور recuse خود را از همه تهمت مسائل مرتبط با اصرار و بدون شواهدی وجود دارد که آنها باید او را تحت درمان ناعادلانه.

“در حالی که ” انتخابات باید عواقب’ من فقط درخواست برای عدالت به خصوص وقتی که می آید به تصمیم گیری ساخته شده توسط دیوان عالی ایالات متحده!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جفت از توییت های ارسال شده از هند که در آن او تکمیل وزارت امور خارجه از 7000 مایل از واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خاص قضات Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg – هر دو منصوب دموکراتیک رئیس جمهور — برای نظرات او ادعا منعکس عناد نسبت به او. “هر دو باید recuse خود را در همه تهمت یا تهمت مرتبط به مسائل!” او گفت:.

توییت اولین بار مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستقیم مورد حمله اعضای دیوان عالی کشور با نام پس. قاضیان که منصوب می شوند برای زندگی تصمیم خود را هنگامی که آن را مناسب برای recuse از موارد.

انتقاد می آید یک ماه قبل از دادگاه را در نظر بگیرید قانونی احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی و به عنوان قضات وزن احکام عمده تهمت سیاست های دولت از جمله لغو DACA. آن را نیز به شرح زیر گزارش می دهد که عدالت کلارنس توماس ” همسر ویرجینیا شده است از نزدیک مشاوره جمهور و دستیاران در تضمین کاخ سفید کارکنان وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیوان عالی کشور سخنگوی کتی Arberg گفت: قضات باید بدون نظر.

در توییت خود رئیس جمهور به نقل از فاکس نیوز گزارش می دهند که ادعای عدالت Sonia Sotomayor اخیرا “متهم عربستان منصوب قضات بودن مغرضانه به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“این یک چیز وحشتناک می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر. ستمیر در واقعیت است وارد چنین با اشاره به اتهام.

کارشناسان حقوقی گفت: اظهارات منسوب به ستمیر و دیگران با عدالت اموزش Ginsburg را برآورده نمی recusal استاندارد اعمال می شود به تمام قضات فدرال.

فوق العاده ای ارز ناشی از باریک تصمیم دیوان عالی کشور صادر شده Feb. 21 بلند کردن یک دادگاه پایین تر نگه دارید و بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید “اتهام عمومی حکومت” برای مهاجران در ایالت ایلینوی است.

دادگاه اکثریت محافظه ارائه هیچ توضیحی برای اجازه دادن به سیاست به اثر را به عنوان چالش های قانونی همچنان; عدالت ستمیر عقیده داشت در هفت صفحه ای ،

“شاید بیشتر troublingly” او می نویسد: “دادگاه اخیر رفتار در ماندن برنامه های کاربردی بهره مند است یکی litigant بیش از همه دیگران است.”

در حالی که به وضوح پرشور در اعتراض ستمیر هرگز نام تهمت یا دولت به جای اشاره به “دولت” به عنوان مرسوم است.

“این دادگاه اغلب مجوزها اعدام—که در آن خطر ابتلا به آسیب های جبران ناپذیر از دست دادن زندگی برای ادامه توجیه بسیاری از کسانی که تصمیم گیری در ادعا شکست ‘به منظور بالا بردن هر طور بالقوه شایسته ادعا می کند در موقع’,” او می نویسد در مخالفت. “هنوز به دادگاه و نگرانی بیش گیری سریع پژمرده بکند که توسط دولت به مراتب کمتر قانع کننده شرایط است.”

ستمیر موقعیت سازگار با طولانی در حال اجرا و مقدار اطلاع عموم نمایش است که همکاران او اغلب بیش از حد به سرعت رد درخواست از زندانیان محکوم به اعدام و متناقض آدرس سراسر کشور احکام صادر شده توسط دادگاه های پایین.

او نتیجه می گیرد که “من با احترام مخالفان است.”

کاخ سفید نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا تهمت خوانده بود ستمیر نظر و یا تنها فاکس نیوز خصوصیات آن و به همین دلیل او معتقد است ستمیر در تلاش بود تا “شرم برخی به رای گیری راه خود” را به عنوان او ادعا در توییتر.

رئیس جمهور همچنین احیا انتقاد از عدالت Ginsburg که تا به حال با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “faker” در طول مبارزات انتخاباتی 2016. او بعد از آن عذرخواهی کرد.

“او رفت و وحشی در طول مبارزات انتخاباتی زمانی که من در حال اجرا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Ginsburg در یک کنفرانس مطبوعاتی در هند. “من نمی دانم که او چه کسی بود. شاید او برای هیلاری کلینتون اگر شما می توانید آن اعتقاد دارند.”

هیچ یک از قضات علنا نشان داد رای خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“این ایده که پیشرفته توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – که عدالت می شود تضاد اگر او مخالف با اجرایی شعبه حقوقی استراتژی یا قانون اساسی تئوری است نه تنها اشتباه است بلکه اهانت به استقلال را از ما قضائیه گفت: Gabe راث مدیر اجرایی رفع دادگاه حزبی حمایت گروه.

“این تصور که یک مخالفت مانند عدالت ستمیر را به نحوی می تواند به عنوان یک invalid attempt to shame دیگر قضات به آمدن به نتیجه گیری های مختلف می آیند و به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از حقوقدانان در سراسر کشور و در سراسر تاریخ آمریکا,” او گفت:.

ABC News’ بن Gittleson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>