طوفان گرمسیری آرتور مجموعه به تاثیر قطعات کارولینای شمالی

طوفان بادها از 40 مایل در ساعت است و 380 مایلی جنوب-جنوب غربی Cape Hatteras.

دو سیستم آب و هوا و تعامل آنها با یکدیگر را خطرناک آب و هوا به نیمه شرقی کشور طی دو روز آینده.

زیادی در حال تحول طوفان سیستم در حال حاضر در حال شکل گرفتن در مرکزی ایالات متحده سیستم مسئول چندین گزارش گردباد در نزدیکی مرز تگزاس و آرکانزاس و اوکلاهما در شب شنبه. سیستم امروز صبح آوردن گسترده heavy rain از آرکانزاس به ویسکانسین و هشدار سیل صادر شده برای بخش هایی از این منطقه و گسترش به بخش هایی از دریاچه های بزرگ.

فقط در سواحل شرق گرمسیری طوفان آرتور همچنان به سازماندهی این صبح است. این طوفان که از صبح امروز به بادها از 40 مایل در ساعت است و 380 مایلی جنوب-جنوب غربی Cape Hatteras, North Carolina. این طوفان در حال حرکت به شمال-شمال شرقی در 9 مایل در ساعت و طوفان گرمسیری نیروی باد در حال گسترش به بیرون از 80 مایل از مرکز.

تهدیدات اصلی از آرتور در روز یکشنبه خواهد بود افزایش خشن گشت و گذار در امتداد خط ساحلی جنوب شرقی. علاوه بر این آب های اقیانوس ها به احتمال زیاد به قوی تبدیل جریان.

آرتور می رود که به نوبه خود بیشتر غرب در بعد از 24 تا 48 ساعت و شروع به انتخاب کنید تا به سرعت باقی مانده دریایی فلوریدا و جورجیا و کارولینای جنوبی در روز یکشنبه. روز دوشنبه آرتور خواهد بود بسیار نزدیکی سواحل کارولینای شمالی.

هوا ارشاد نشان آرتور بسیار نزدیک به کارولینای شمالی خط ساحلی در صبح روز دوشنبه با باران های سنگین و بادهای توفانی موثر بر بخش هایی از شرق کارولینای شمالی.

اما آرتور شمال پیشرفت برگزار خواهد شد تا به عنوان طوفان در دیدار ثابت جلو نزدیکی ویرجینیا و کارولینای شمالی مرز.

این ثابت است که در واقع یک فرمت از توسعه طوفان در مرکزی آمریکا که همچنین در روز دوشنبه است که به احتمال زیاد به را بسیار سنگین باران به بخش هایی از منطقه دریاچه های بزرگ.

توسط دوشنبه شب و روز سه شنبه آرتور ارتباط برقرار خواهد شد به شدت با این ثابت جلو و انتظار می رود که برای اجرا در دسترس آب گرم برای تقویت بیشتر.

این نتیجه در طوفان از دست دادن آن درست گرمسیری ویژگی های خواهد شد و در نتیجه در برخی از شناور به سمت شرق دور از خط ساحلی ایالات متحده.

اما آرتور به احتمال زیاد خواهد شد در نهایت به عنوان یک اضافی گردباد گرمسیری است که باید ترک قطعات از اواسط اقیانوس اطلس در سواحل برای برخورد با گشت و گذار و کمک به تغذیه یک معامله خوب از رطوبت به طوفان نزدیک شدن از غرب است.

متاسفانه در اواسط این هفته به نظر می رسد که الگوی متوقف می شود به احتمال زیاد با یک تثبیت فشار پایین سیستم در جایی در شرق ایالات خوشبختانه به عنوان هفته می رود این طوفان به احتمال زیاد اجرا از رطوبت باشد واقعا موثر.

اگر چه پیش بینی و الگوی کمی کثیف است این اثرات در واقع کمی ساده تر. همه از این خواهد شد در نتیجه یک مقدار خوبی از باران به صورت قطعات از میانه دریاچه های بزرگ, Appalachians و کرلینس.

برخی از نقاط به خصوص در میشیگان و اوهایو و Carolinas به احتمال زیاد 3 تا 4 اینچ از بارش باران تا اواسط هفته با چند باند از باران حلق آویز در اطراف در پایان هفته.

باران سنگین می تواند منجر به جاری شدن سیل در هر یک از این مکان با بیشترین نگرانی که در بخش هایی از میشیگان و Appalachians.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>