قبایل اقدامات به سرعت گسترش جدید کروناویروس

فلاگستاف Ariz. — شارون Bahe ساخته شده است که او در خانه ملت ناواهو پناه قرار دادن شاخه های سرو و سوزاندن مریم گلی برای کمک به پاک کردن فضا و دعا برای حفاظت از خود و فرزندان خود را از مدرسه شبانه روزی و یک کودک نو پا با آسم شدید.

او جامعه حدود 500 در شمال آریزونا تبدیل به یک نقطه داغ جدید coronavirus با چند مورد را تایید کرد. در حالی که بچه های دیگر بازی خارج از خانه او می گوید او نمی تواند آنها را “تا زمانی که این ویروس از بین می رود.”

مقامات بر ملت ناواهو, بزرگترین, بومیان آمریکا, رزرو روز جمعه گسترش اقامت در خانه سفارش از Chilchinbeto به تمام رزرو: هیچ بازدید کنندگان و ساکنان نمی توانند خانه های خود را ترک به جز برای کارهای ضروری از جمله به دست آوردن مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

منظور این است که در میان دقیقترین و در عین حال در کشور هند, هر چند قبایل در سراسر ایالات متحده برای ماه تهیه شده است در میان نگرانی که شیوع بیماری می تواند به سرعت پایمال مزمن کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی و بر مردم است که رنج می برد به طور نامتناسبی از سرطان و دیابت و برخی بیماری های تنفسی.

آنها به تعطیل کازینو و هتل ها و مقاصد گردشگری — اغلب اولیه خود را منبع درآمد و خاطر نشان کرد شهروندان از حالت ارتجاعی خود را از اجداد.

“قبایل واقعا فقط بزرگ خانواده ها در بسیاری از راه” گفت: Matthew فلچر یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی میشیگان. “تهدید به خانواده شما چیزی است که شما در حال رفتن به را جدی بگیریم.”

قبایل و بزرگان و احترام به دانش و فرهنگی هدایت بزرگترین نگرانی و توسعه و دیگر تلاش های در حال انجام در ملت ناواهو که دهانه سه ایالت در جنوب غربی ایالات متحده. بسیاری از خانواده ها وجود دارد زندگی می کنند مایل از هم جدا در خانه نگه دارید که چندین نسل اما می تواند کمبود برق و آب در حال اجرا و قابل اعتماد در اینترنت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اما برای افراد مسن و افراد با شرایط موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آلوده به بهبود می یابند.

یک بودجه فدرال بسته در پاسخ به این ویروس شامل 40 میلیون دلار برای قبایل اپیدمیولوژی و بهداشت آمادگی کنترل عفونت آموزش و پرورش و چیزهای دیگر.

اما پول نمی رسید قبایل به دلیل وجود دارد هیچ ساز و کاری برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن را به هند خدمات سلامت سازمان مسئول ارائه اولیه و مراقبت های پزشکی به بومیان آمریکایی است. اقوام و قبایل سازمان های اجرای برخی از بیمارستان ها و درمانگاه های تحت فدرال قرارداد.

“هر کس در آماده باش در حال حاضر. آنها در حال انتظار آنها درخواست ما” گفت: Stacy Bohlen, مدیر اجرایی ملی بهداشت هند مدیره که از Sault Sainte Marie قبیله Chippewa سرخپوستان.

در این میان قبایل هستند اقدام به سرعت گسترش ویروس.

در داکوتای جنوبی Oglala سو قبیله رئیس جمهور جولیان خرس دونده ممنوع گروه های کلیسا از آوردن داوطلبان برای کمک به تعمیر خانه های قبیله ای در زمین. این تگزاس سو قبیله لغو حدود 300 بهار ترکیه و prairie dog مجوز شکار برای غیر اعضای قبیله ای.

در مونتانا شمال چینن و کلاغ قبایل تصویب 10 بعد از ظهر حکومت نظامی تا حدودی برای اطمینان از اجرای قانون نیست گرفتار و محدود جنبش و خاموش کردن زمین های خود را. آنها همچنین خواسته ساکنان که با حضور بسیار محبوب مسابقات بسکتبال خاموش رزرو به خود شده است.

خلیج میلز جامعه هند ویژه ساعت برای افراد مسن در یک فروشگاه مواد غذایی در پرجمعیت رزرو در شمال میشیگان و یک ایستگاه گاز با خدمات کامل برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض, پمپ, گفت, رئیس قبیله ای Bryan Newland.

آن را نیز در میان قبایل در سراسر کشور است که باید بسته قمار و پرداخت آن از 400 کارکنان. ملی هند بازی انجمن از کنگره خواسته است تا برای حداقل 18 میلیارد دلار در فدرال کمک بیش از شش ماه به آدرس کمبود از بسته شدن قمار که قبایل بستگی دارد چرا که آنها لازم نیست که مالیات بر دارایی پایه است.

برای دیگران آن را گردشگری اما این عملیات هم تعطیل. آنها عبارتند از دره یادبود در ملت ناواهو و مشهور آبی-سبز آبشارها از Havasupai رزرو در شمال آریزونا.

رهبران قبیله ای می گویند همه اقوام در معرض خطر هستند اما برخی از چهره موقعیت های منحصر به فرد. از این کشور 574 فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل 229 در آلاسکا که در آن منابع باید پرواز و یا حمل بر بارج. کوین Allis, مدیر اجرایی کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی گفت که می تواند در معرض جدا بومی آلاسکا روستاها و ایجاد یک فاجعه است.

این روستا دارای درمانگاه اما ساکنان سفر باید به هاب منطقه ای و یا دورتر به صورت جدی مسائل پزشکی.

“این یک بازی بسیار ترسناک وضعیت برای آنها” Allis گفت.

برخی از مراقبت های بهداشتی درمانگاه ها و بیمارستان ها که در خدمت آمریکایی های بومی بسته شده اند و یا مدرج بازگشت خدمات به تمرکز بر روی coronavirus. سلامت جامعه نمایندگان ملت ناواهو شده اند رانندگی در مسافت های طولانی به خانه های مردم را به آنها آموزش در مورد ویروس و چه کاری انجام دهید اگر آنها در این نمایشگاه نشانه ها.

آنها با استفاده از جدید نوجو که با عبارت ترجمه برای “یک گام بالاتر از تالار بیماری” گفت: Mae-gilene بیگی که مسئول نظارت بر برنامه است.

ملت ناواهو بود حداقل 14 مورد تأیید از شب جمعه است. دیگران تایید شده است در امکانات مراقبت های بهداشتی برای آمریکایی های بومی در پورتلند اورگان منطقه و در دشت های بزرگ. چروکی ملت اوکلاهما گفت: یکی از شهروندان خود را کشته است از COVID-19.

لوایح در کنگره به دنبال ایجاد برابری برای قبایل به آنها دسترسی مستقیم به مواد مخدر فدرال مخزن و دنده اگر آنها اگزوز منابع خود را و توانایی برای اعمال به طور مستقیم به CDC برای سلامت آمادگی اضطراری برنامه. یک بودجه فدرال بسته امضا شنبه به $64 میلیون به IHS.

اما دموکراتیک به گزارش ایسنا ، تام Udall جدید مکزیک گفت که “نمی تواند پایان کار.”

Bahe مشغول جمعه گرفتن منابع به خانه ماندن برای مدت طولانی. کودکان خود را نگه داشته و خود را اشغال شده در دستگاه های الکترونیکی در حالی که او تاکید مکرر دست-شستشو و نظافت کلی. او گفت که او در حال حاضر به اندازه کافی اکسیژن و دارو برای کودک نو پا خود را.

“من در گفتن بچه ها من ما باید برای نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم چرا که ما بیمار نیست و در عین حال” او گفت:.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez عینک ماسک و دستکش جمعه در حالی که پرداختن قبیله ای قانونگذاران. او گفت: قبیله آماده می شد بسته های مواد غذایی برای بزرگان و بیش از همه تابلوهای تبلیغاتی در 27,000-مایل مربع (69,930-کیلومتر مربعی) رزرو به اجرای دستورالعمل CDC. آن را نیز با توجه به موانع.

“من شما را دوست دارم ملت ناواهو اما لطفا گوش دادن به مقامات رهبری زمانی که آنها می گویند, ‘اقامت در خانه,’,” او گفت:. “این بهترین راه برای مبارزه با این ویروس است.”

هند خدمات سلامت است که صحبت کردن هفتگی با قبایل به مطلع نگه داشتن آنها. این سازمان گفت: همه امکانات آن می سواب بیماران برای COVID-19 هر چند منابع در حال تخلیه در سراسر کشور و در تست انجام شده در خارج از آزمایشگاه. افسر ارشد پزشکی مایکل Toedt برجسته یک درایو تا تست محل در شمال غربی مکزیک جدید و جایگزینی بازدیدکننده داشته است دفتر با تلفن و ویدئو کنفرانس.

Newland و دیگر رهبران قبیله ای گفت: آنها هنوز مطمئن آنها نیاز به دریافت منابع است که باید تضمین شده از طریق اعمال کنگره و پیمان با ایالات متحده از نسل پیش.

“آنچه ما واقعا می خواهید به دانستن است که در آن می توانید با ما کیت های آزمایش که آیا ما اقتصادی امداد و ما می خواهیم اطلاعات به عنوان نزدیک به زمان واقعی به عنوان ممکن است در مورد چگونه نزدیک ما آسیب دیده در شرایط نگران موارد” Newland گفت. “دیگر از آن ما می توانیم آن را کشف کردن.”

آسوشیتد پرس نویسندگان استفان نخلستان در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, پل داونپورت در ققنوس و راشل D’oro در انکوریج آلاسکا کمک به این گزارش. Fonseca عضو AP نژاد و قومیت تیم. او در توییتر دنبال کنید در https://twitter.com/FonsecaAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>