سفر وزیر متهم به سوء رفتار جنسی با پسران

سفر وزیر متهم به سوء رفتار جنسی مربوط به پسران نوجوان دستگیر شده است و در کارولینای جنوبی

SPARTANBURG, S. C. — سفر وزیر دستگیر شد و این هفته در کارولینای جنوبی به اتهام سوء رفتار جنسی مربوط به پسران نوجوان تا به حال آدرس های متعدد در سراسر ایالات متحده منجر مقامات به این باور وجود دارد ممکن است بیشتر قربانیان.

ویلیام کت دستگیر شد دوشنبه در Spartanburg County و اتهام زشت قرار گرفتن در معرض انتشار مواد زشت و ناپسند و کمک به کوتاهی یک جزئی اخبار رسانه ها گزارش شده است.

یک پسر نوجوان گفت: مسئولان با کودک مرکز دفاع که کت او خواست تا به او لباس در داخل خانه و کت تا به حال دو بار بدست در حمام با او با توجه به دفتر کلانتر به انتشار اخبار.

پالتو کشیش نیوبری وزارتخانه مسیحی یک کلیسا است که در خانه های مردم است با توجه به انتشار اخبار. او را متهم به خدمت به جوان پسران نوجوان صریح و روشن در مورد موضوعات.

کت نیز متهم به در حال اجرا یک وب سایت تنها در دسترس از طریق تایید ورود به سیستم. محققان گفت: این سایت شامل صریح داستانی کتاب.

تحقیقات آغاز شد مارس 23. پس از آن محققان آموخته “کت دارای اقامت در آدرس های متعدد در سراسر ایالات متحده” بنابراین وجود یک پتانسیل وجود دارد که می تواند بیشتر قربانیان انتشار اخبار گفت. هر کسی با اطلاعات خواسته شده بود برای تماس با Spartanburg County Sheriff ،

زندان سوابق نشان کت رزرو 100.000 دلار اوراق قرضه. این معلوم نیست که آیا او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>