مسافران به آلمان برای انجام اجباری coronavirus آزمون — و یا پرداخت تا €25,000

تعداد COVID-19 عفونت در یک روز افزایش یافته است و به بیش از 1 ، 000 دوباره در آلمان است. یکی از دلایل ممکن است مسافرانی که از مناطق پر خطر. از شنبه آینده آنها مورد نیاز خواهد بود برای تست.

همه چیز آماده بود در آلمان شلوغ ترین فرودگاه Frankfurt am Main, پیش از وزیر بهداشت ینس Spahn اعلام. شده اند وجود دارد 19 تست کابین در اینجا برای هفته ها. هر کسی که از در معرض خطر کشور به طور داوطلبانه می تواند تحت یک آزمایش.

در حال حاضر آن است که تبدیل شدن اجباری از شنبه به بعد مگر مربوطه مسافران باید آلمانی یا انگلیسی زبان اسناد و مدارک بسیار منفی اخیر coronavirus آزمون.

ادامه مطلب: Coronavirus — آنچه شما باید بدانید در مورد آزمون

مردم امتناع از گرفتن یک تست می تواند یک جریمه تا €25,000 ($30,000) بسته به دولت فدرال که در آن زندگی می کنند Spahn گفت: در روز پنج شنبه در برلین.

این آزمون ها که به رایگان به مسافر خواهد بود که توسط آلمانی صلیب سرخ درست پشت گذرنامه و آداب و رسوم مناطق در فرودگاه. همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی تست غرفه در مرزها توسط بزرگراه ها و ایستگاه های قطار. باید فوری آزمون است ممکن است به این دلیل که تست غرفه بسته شده, مسافران موظف به رفتن برای یک آزمون در 14 روز باقی می ماند و در قرنطینه تا زمانی که آنها انجام داده اند.

مناطق با خطر بالا

“این بیماری همه گیر است و هنوز تمام نشده” وزیر بهداشت تاکید کرد, ابراز نگرانی که تا پایان تعطیلات مدرسه در چند آلمانی متحده می تواند یکی دیگر از افزایش در حال حاضر افزایش عفونت آمار و ارقام.

روز چهارشنبه رابرت کخ-موسسه (RKI) گزارش 1,045 جدید عفونت کمترین تعداد از آوریل.

ادامه مطلب: Coronavirus همه گیر است — موج دوم در حال حاضر در اینجا ؟

لیست مناطق دارای ریسک بالا وارد شده توسط RKI شامل حدود 130 کشور و منطقه و به روز شده است به طور مداوم.

خاص مناطق در معرض خطر در حال حاضر تعریف شده برای بخش هایی از اسپانیا و بلژیک به عنوان مثال. یک معیار برای مثال به عنوان یک منطقه در معرض خطر بالا است بیش از 50 روزانه عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر.

تست داوطلبانه در فرودگاه نشان می دهد عفونت رای برای بازگشت مسافران می تواند دو بار به عنوان بالا به عنوان به طور متوسط در آلمان است. “در برخی از مکان های بیش از 2 درصد از آزمایشات مثبت بوده است,” Spahn گفت.

و آن را در حال حاضر تنها آغاز پایان فصل تعطیلات. یک سخنگوی فرودگاه فرانکفورت گفت: در مورد 16,000 مسافران بودند در حال حاضر پرواز به فرانکفورت از مناطق با خطر بالا در هر هفته.

الزامی است تست قانونی است ؟

کارشناسان پزشکی می گویند واجب تست معرفی شده توسط Jens Spahn مشروع است. وزیر بهداشت و درمان توصیف کرده است گرفتن سواب از یک فرد سیستم تنفسی به عنوان “قابل قبول کردند.” این قانون است که بر اساس پیشگیری از عفونت ،

Stefan Huster استاد حقوق عمومی در دانشگاه بوخوم گفت: DW: “این آزمون می کند محدود کردن آزادی ها و حقوق اساسی اما این را می توان توجیه دولت را موظف به حفاظت از جمعیت سلامت. به نظر می رسد مناسب اندازه گیری به من.”

بیشتر بخوانید: آلمان بحث مهار آزادی از مجمع زیر coronavirus تظاهرات

Huster اضافه شده که در این آزمون تجاوز نمی کند در یک فرد “تمامیت جسمی.” او گفت: سواب شد ناخوشایند اما نه شامل یک “خطر آسیب است.” او فکر نمی کند که دادگاه علیه واجب تست از یک فرصت است.

وزیر بهداشت در خط با حزب محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU). CDU/CSU مجلس رهبر حزب رالف Brinkhaus گفت: DW: “من انتظار دارم همه ورود به آلمان از یک منطقه در معرض خطر بالا به خصوص مراقب باشید در بازگشت به تست و در صورت لزوم نگاهی دیگر اگر علائم بوجود می آیند.”

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر صادر تصویری تجدید نظر به شهروندان گفت: “درخواست من در پایان تعطیلات: ‘لطفا ادامه به خطرات غیر ضروری! و لطفا فایده از این فرصت برای انجام یک آزمایش. … بهترین شانس — و اجازه دهید نگاه ما پس از هر یک از دیگر!'”

image showing what coronavirus precautions Germans take in everyday life

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول