سفر hub امارات متحده عربی برای توقف پروازها به عنوان ویروس می رسد غزه سوریه

امارات متحده عربی به جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی را به حالت تعلیق در همه مسافر و حمل و نقل پرواز برای دو هفته تا مانع از گسترش این کروناویروس جدید

دبی, امارات متحده عربی — امارات متحده عربی به جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی اعلام کرد در اوایل روز دوشنبه بود که تعلیق همه مسافر و حمل و نقل پرواز برای دو هفته به زمان گسترش جدید کروناویروس.

اعلام این خبر یک روز پس از اولین موارد گزارش شده در غزه و سوریه که در آن سال جنگ را به شدت تخریب محلی مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است. این موارد جدید و همچنین نگرانی در مورد دیگر مناطق آسیب پذیر مانند جنگ زده لیبی و یمن.

دبی فرودگاه حیاتی hub اتصال کشورهای غربی با کشورهای آسیایی و استرالیا و تعلیق حمل و نقل پروازها وجود تحت تاثیر مسافران در سراسر جهان است.

عربستان سعودی در عین حال اعلام کرد که یک شب مقررات منع رفت و آمد را به اثر شروع دوشنبه از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت سه هفته.

کشورهای سراسر خاورمیانه را ramped تا محدودیت در زندگی روزانه در تلاش برای جلوگیری از جهانی همه گیر.

اکثر مردم تنها تجربه علائم خفیف از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و در عرض چند هفته بهبود می یابند. اما آن است که بسیار مسری است و باعث بیماری شدید در برخی از بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن. مردم می تواند حمل و گسترش این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

بیش از 331,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 14,400 فوت کرده اند. نزدیک به 100000 نفر بهبود یافته اند.

در اطراف وجود دارد 26,800 موارد این ویروس تایید در خاورمیانه که بیش از 21,000 از این موارد در ایران و بسیاری دیگر مرتبط به مسافران از ایران که گزارش شده حدود 1,700 مرگ و میر.

امارات متحده عربی اضطراری و مدیریت بحران و بدن خود را در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در بیانیه ای که تصمیم به توقف تمام پروازهای تجاری از جمله حتی حمل و نقل پرواز خواهد اثر را در 48 ساعت. حمل و نقل هوایی با اقتدار گفت: حمل و تخلیه اضطراری پرواز خواهد بود معاف از ممنوعیت.

عربستان سعودی و حداقل هفت کشور دیگر در خاورمیانه در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام پروازهای تجاری به منظور تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. همچنین چندین کشورهای خاورمیانه از جمله عراق و کویت باید اعمال شب حکومت.

امارات متحده عربی, وزارت کشور اعلام کرد یک شبه است که مردم باید تنها به ترک خانه های خود در خودروهای شخصی خود برای کار یا ضرورت. آن گفت: بیشتر اطلاعیه ها خواهد بود ساخته شده در مورد قوانین برای تاکسی ها و حمل و نقل عمومی که در آن بسیاری از کارگران خارجی و کارگران در سراسر کشور تکیه می کنند. آن هشدار داده است که با متخلفان صورت می تواند جریمه یا حبس.

امارات متحده عربی نیز اعلام کرد که مراکز مراکز خرید و رستوران ها بسته خواهد شد برای حداقل دو هفته هر چند رستوران هنوز هم می تواند ارائه خدمات تحویل.

این تصمیم تحت تاثیر برخی از بزرگترین مراکز و داخل سالن مرکز جاذبه در امارات از دبی و ابوظبی. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و عمده فروشی مواد غذایی تامین کنندگان معاف از ممنوعیت.

کشورهای سراسر خلیج فارس در حال حاضر مدارس بسته ورزشگاه پارک ها و سواحل و مساجد برای عموم از جمله اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه.

این موارد در غزه و سوریه را مطرح نگرانی خاص به عنوان هر دو بیمار می شود-مجهز به تشخیص و یا حاوی شیوع. مقامات در غزه می گویند دو نفر تست مثبت و جدا شد پس از بازگشت از پاکستان است. سوریه گفت: 20 سال آزمایش مثبت پس از ورود از یک کشور دیگر بدون ارائه جزئیات بیشتر

غزه شده است تحت اسرائیل و مصر پس از محاصره اسلامی حماس و جنبش تصرف قدرت از رقیب فلسطینی با نیروهای در سال 2007. قلمرو ساحلی به بیش از 2 میلیون نفر است اما آن را تنها در حدود 60 هواکش و تمام اما 15 در حال حاضر در استفاده با توجه به Abdelnasser Soboh مدیر سازمان جهانی بهداشت در نوار غزه ،

نه سال جنگ داخلی در سوریه را ترک کرده است میلیون ها نفر از مردم آواره. فقر شایع است و بسیاری از تجهیزات پزشکی به سختی عملکرد.

مشابه وجود دارد نگرانی در مورد یک فاجعه اگر ویروس در لیبی و یا یمن که هر دو تقسیم شده و جنگ های داخلی است که باید از بین برد خود را در سیستم بهداشت و درمان.

افغانستان گزارش داد که مرگ برای اولین بار در روز یکشنبه یک مرد در 40s خود را. جنگ زده کشور گزارش شده 34 مورد تأیید.

در پاکستان که گزارش شده بیش از 800 عفونت و چهار مرگ و میر مقامات خواسته اند مردم را به خود قرنطینه به مدت دو هفته. دولت گفته است که امیدوار است آن را نمی خواهد که به منظور اجباری مستند.

بسیاری از مردم به نظر می رسد نادیده گرفتن مشاوره و به جای رفتن در مورد زندگی روزانه با پوشیدن ماسک های صورت که اگر کمی ارائه هر گونه حمایت می کند. دیگران را با توسل به وحشت خرید ترس حکومت نظامی به زودی می تواند تحمیل شود.

تقریبا تمام این موارد در پاکستان مرتبط شده اند برای سفر به ایران است. مقامات قرنطینه بیش از 2500 افرادی که در بازگشت از ایران به طور عمده زائران و تست آنها را برای ویروس.

آسوشیتد پرس نویسندگان جوزف کراس در اورشلیم و منیر احمد در اسلام آباد کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>