ترانس نوجوان, تمسخر توسط زن و شوهر پس از او آنها را متوقف می کند heckling Black Lives Matter فروش پخت

“شما مانند یک زن! وجود دارد و تنها دو مرد و زن که در آن است!”

یک دختر 17 ساله تغییر جنسیت, نوجوانان بود را مسخره کردند و مورد آزار و اذیت پس از او پا به دخالت هنگامی که او را دیدم یک مرد و یک زن به یک زمان سخت به داوطلبان در فروش پخت بهره گیری سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

جاسپر Lauter, 17, مشغول راه رفتن در اطراف مناطق Bolinas و Elsie در شهرستان, کالیفرنیا, فقط در شمال سان فرانسیسکو در شب شنبه با قرار دادن پرچم رنگین کمان در قطب تلفن و در اطراف محله در جشن غرور ماه زمانی که او اتفاق افتاده است در سراسر یک مرد و یک زن آزار داوطلبان در فروش پخت به معنای به نفع سیاه زندگی مهم جنبش است.

Lauter در پا برای کمک به پخش این وضعیت شد و بلافاصله با یک حمله لفظی از نفرت پر ضد همجنس و جنس تبعیض آمیز دیدگاه توسط زن و شوهر است.

“شما مانند یک زن! وجود دارد و تنها دو مرد و زن که آن را!” این زن ناشناس شنیده می شود فریاد در Lauter در این ویدئو ویروسی به عنوان او را به او نزدیک اشاره در محل انشعاب بدن انسان خود و درخواست آنچه اندام تناسلی او است.

“آنها در حال مسخره کردن من و آنها در حال خندیدن به من و اهانت آمیز من که بدیهی است که فوق العاده دردناک.” Lauter گفت: ABC News’ سان فرانسیسکو ایستگاه KGO در مصاحبه. “آنها را نگه داشته و از تماس من و یار حتی اگر من گفت:” من یک مرد.'”

Lauter شنیده می شود در این ویدئو می گوید که آن را “واقعا سخت است برای دیدن مردم بودن تا کور” او قبل از ملاقات من توهین دیدگاه توسط ناشناس ،

زن و شوهر خواسته چندین بار در این ویدئو به ترک و حاضر به انجام این کار.

با توجه به KGO, Fairfax, پلیس وارد, مدت کوتاهی پس از این ویدئو به پایان رسید و به سرعت شناسایی ، این حادثه که در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک حمله لفظی است که در حال حاضر تحت بررسی است.

مقامات در حال حاضر در تلاش برای تعیین اگر چه آنها می توان طبقه بندی به عنوان یک جرم و جنایت نفرت و یا سقوط در زیر یکی دیگر از اساسنامه است که نیاز به تعقیب.

گفت: ستوان ریکو Tabaranza: “زمانی که ما می بینیم این ناراحتی جامعه ما به طور خاص به این دلیل که اداره پلیس و جامعه ما همه همراه است.”

Lauter, اما یک پیام به صورت عمومی پس از برخورد زشت او بیش از آخر هفته.

“ما باید برای جلوگیری از فشار آن را زیر فرش و چرخش سر ما دور بود و این که هدف اصلی من با پخش آن را به عنوان دور و گسترده ای که از آن بدست” گفت: Lauter. “مهم ترین چیز این است که ما نیاز به … بپرسید خودمان چه می توانیم انجام شود بهتر است. من نیاز به کسی برای ایستادن. اگر شما نمی شوی وقتی که اتفاق می افتد, آن را فقط رفتن به ادامه”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>