دنباله دونده می شکند و پا می خزد برای بیش از 10 ساعت برای رسیدن به امدادگران

جو اولدندورف, 26, می دانست که او تا به حال برای گرم ماندن و نگه داشتن در حال حرکت است.

یک دنباله دونده که شکست پای خود را در یک بسیار سرد واشنگتن کوه تسهیل نجات خود توسط خزنده برای بیش از 10 ساعت به رسیدن کمک کند.

جو اولدندورف, 26, شد در حال اجرا در Duckabush نوین در المپیک پارک ملی صبح روز شنبه هنگامی که او تضعیف یخی پچ گفت: ABC سیاتل وابسته KOMO.

Olendorf می دانستند حق دور چیزی اشتباه بود زمانی که او را دیدم پای خود را با صدای تلپ افتادن به سمت “بود untethered میکنند,” او گفت:. سپس او تصمیم گرفت تا به خزیدن به سمت جایی که او دیده بودم چند نفر اردو در حدود سه مایل به دنباله.

“من فقط تلاش برای نگه داشتن ذهن من در حال حرکت,” او گفت:. “من می دانستم که در اعماق آن بود که من تنها گزینه, بنابراین من واقعا نمی توقف برای سرگرم کردن هر چیز دیگری. من فقط سعی کردم به گرم نگه داشتن رفتن.”

سپس او crawled شده برای نزدیک به هفت ساعت در زمانی که تلفن خود را دریافت متن سیگنالینگ او می خواهم به یک نقطه که در آن او تا به حال خدمات تلفن همراه.

Olendorf سعی کردم شماره گیری 911 سه بار قبل از تماس از طریق رفت و سپس در ادامه به خزیدن برای یکی دیگر از چهار ساعت قبل از او را دیدم چراغ چشمک زن از نجات خدمه او گفت: توصیف منظره ای به عنوان “بزرگترین تسکین” او همیشه احساس می شود.

او در واقع در حدود 4 صبح یکشنبه, با توجه به U. s. Coast Guard. جستجو و نجات خدمه تحت پوشش Olendorf با پتو و بسته های داغ برای جلوگیری از هیپوترمی کردم و او را به یک نقطه که در آن ایالات متحده گارد ساحلی هلیکوپتر می تواند در زمین به طوری که او می تواند airlifted به بیمارستان با توجه به KOMO.

“ما دوست داریم به آموزش برای ارتفاع بالا و نجات به دلیل کوهستانی منطقه ما در عمل” سرهنگ Cmdr. Sam Hill, MH-65, خلبان, در بیانیه ای گفت. “از آنجا که آموزش ما قادر به غلبه بر متعدد چالش های زیست محیطی برای نجات کوهنورد از یک وضعیت خطرناک است. ما از Jefferson County جستجو و نجات برای کمک به محل کوهنورد و کمک با افراشتن.”

هنگامی که او وارد Harborview Medical Center در سیاتل جراحان قرار می گیرد یک میله به استخوان درشت نی و یک پلیت و پیچ به استخوان نازک نی. پوست بر روی زانو های خود را نیز خام از ساعت خزنده.

Olendorf را نجات گفت: KOMO شن و عزم خود را به احتمال زیاد او را مانع از تداوم آسیب های جدی تر. او خدا را شکر که زنده است.

او از بیمارستان مرخص شد. بعد از ظهر یکشنبه در یک آتل و آن را حدود 12 هفته برای پای او به طور کامل بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>