تجارت متوقف به عنوان بازارهای غوطه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سفر به اروپا محدودیت

بازارهای مالی کاهش یافت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت سفر از اروپا است.

بازارهای مالی ایالات متحده همچنان به شیرجه رفتن عمیق تر به روز پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز پایین بیش از 2000 امتیاز از ظهر به عنوان عظیم coronavirus ناشی از فروش حقوق و دستمزد ،

S&P 500 و Nasdaq به طور مشابه سقوط بیش از 8 درصد در طول معاملات روزانه.

در اوایل معاملات S&P 500 با کاهش بیش از 7% راه اندازی موقت “circuit-breaker” تجارت توقف برای 15 دقیقه. زمانی که تجارت از سر گرفته شد فقط قبل از ساعت 10 صبح در بازار, در ادامه سقوط خود را.

پنج شنبه مشخص شده که بار دوم بورس نیویورک متوقف معاملاتی این هفته است.

تیز فروش می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که ایالات متحده تصویب ممنوعیت خاصی سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز آینده و به نام برای یک سری از اقدامات محرک اقتصادی به بلانت اقتصادی اثرات جانبی از ویروس.

اقدامات خود را به نظر می رسد تنها به بالا بردن سرمایه گذاران اضطراب بیش از مالی اثرات رمان شیوع کروناویروس.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته در بازار سهام به بازار خرس خاک و ریزش های بیشتر در اینده نزدیک به عنوان ایالات متحده به طور موثر بازدید ‘توقف’ را فشار دهید در اقتصاد در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس” با توجه به گرگ مک براید, تحلیلگر ارشد مالی در Bankrate. “وجود خواهد داشت اقتصادی اختلال و همه اما برخی از رکود است.”

“بازار بدون شک خطا به حرکت نزولی پس از آن مهم تر از همیشه برای سرمایه گذاران خود را برای حفظ چشم انداز بلند مدت,” او اضافه شده است. “بازار بهبود می یابند هر چه زودتر و سریع تر از اقتصاد به طور کلی و شما نمی تواند نشستن در حاشیه وقتی که اتفاق می افتد.”

حتی قبل از اینکه بازار باز قراردادهای آتی در شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 به طور موقت متوقف شد در premarket تجارت پس از کاهش بیش از حد به پایین” از 5 درصد است.

در روز چهارشنبه شاخص Dow وارد بازار خرس خاک برای اولین بار پس از بحران مالی 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>