ردیابی آفریقا coronavirus موارد

کمتر از دو ماه پس از مصر اولین کشور در آفریقا به تایید coronavirus مورد شیوع این بیماری به نظر می رسد رسیده اند تقریبا در هر کشور در این قاره است.

از آفریقا 54 کشور تنها پنج هنوز گزارش یک مورد از این ویروس که به کشته شدن بیش از 42000 نفر در سراسر جهان آلوده در حالی که حداقل 860,000 مردم است.

بیشتر:

به عنوان چهار شنبه, کومور, لسوتو, سائو تومه و پرنسیپ, مالاوی و سودان جنوبی هنوز به تایید یک مورد از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 200 نفر در جهان دوم-پرجمعیت ترین قاره فوت کرده اند از این ویروس از جمله رییس جمهور سابق جمهوری کنگوژاک یواخیم Yhombi-Opango و سومالی به نخست وزیر سابق نور حسن حسین.

حداقل 5,820 مردم آلوده شده اند با 441 بهبود از ویروس.

کارشناسان هشدار داده است که سیستم بهداشت و درمان است که بسیاری از کشورها در این قاره می تواند تحت الشعاع اگر وقوع است به سرعت رسیدگی است.

ماه گذشته Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO)به نام رهبران آفریقایی را به طور جدی تهدید از ویروس.

“آفریقا باید از خواب بیدار من قاره باید بیدار” اتیوپی که مردم سر گفت.

کشورهای در حال عجله برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. با توجه به که تنها دو کشور می تواند انجام COVID-19 آزمون در ابتدای شیوع. شش هفته بعد از 47 کشور می تواند انجام آزمون.

اکثر ملل را تعطیل مرزهای خود را بسته مدارس و ممنوع مجامع عمومی برای مبارزه با ویروس.

به کمک این قاره مقابله با این بیماری همه گیر Abiy احمد, اتیوپی, نوبل صلح, برنده جایزه نخست وزیر, نام کشورهای G20 به گسترش آفریقا a $150bn بسته کمک.

در زیر یک infogram پیگیری آخرین coronavirus موارد در این قاره.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>