گردشگران در کشتی کروز پاک Coronavirus

بیش از 6 ، 000 گردشگران اجازه خواهد داشت به پیاده شدن از کشتی کروز لنگر انداخته در بندر پس از مورد مشکوک به کروناویروس تایید شد نادرست در روز پنج شنبه.

نمونه های گرفته شده از یک زن و شوهر چینی فرستاده شد برای تست پس از سه پزشک و یک پرستار سوار کاستاریکا Crociere کشتی در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم به تمایل به در حال اجرا یک تب بهداشت محلی, مقامات گفت.

مسافر بود و 54 سال بود که سوار کاستاریکا Crociere شرکت کشتی کوستا Smeralda در تاریخ 25 ژانویه در بندر ساونا. او را با تب و علائم شبه آنفولانزا. هر دو او و او را شریک قرار داده شد در یک واحد جداسازی در کشتی.

بیشتر:

این کشتی قبلا قرار داده شده در کل مستند.

“ما وارد [Civitavecchia] با کوستا Smeralda کشتی کروز و آنها به ما اجازه کردن قایق. آنها می گویند آن را با توجه به بازرسی های بهداشتی” یک مسافر به نام ساده لوح است.

کوستا Smeralda رفتگان از ساونا در شمال ایتالیا و در مارسی متوقف شد, بارسلونا و پالما د مایورکا قبل از رسیدن به Civitavecchia.

“ما تمام است که ما نیاز به انجام. وضعیت تحت کنترل است و در حال حاضر به نظر نمی رسد مانند وجود دارد هر دلیل برای نگرانی در هیئت مدیره” coastguard فرمانده وینچنتزو لئون به نقل از به نقل از ANSA.

در یک بیانیه کاستاریکا Crociere گفت: اولویت آن بود “برای تضمین سلامت و ایمنی از مهمانان و خدمه” و آن را “به شدت” با مقررات از مقامات بهداشتی.

Coronavirus: راه رفتن در اطراف زمین صفر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>