گردباد از طریق اشک جنوب ایالات متحده

طوفان شدید در نوردید جنوب ایالات متحده در شب یکشنبه به دوشنبه صبح ترک یک مسیر نابودی در پی خود و بیش از ده نفر کشته شدند.

تصاویر در رسانه های محلی حاکی از ویرانی را پشت سر گذاشت گردباد – تخریب خانه ها ازطریق خطوط برق, پیچ خورده, تابلوهای تبلیغاتی و لغو ماشین.

خدمات ملی آب و هوا (NWS) گفت: 34 گردباد معتقد بودند به لمس کردن در سراسر منطقه است.

دو آهنگ گردباد به دنبال مسیرهای مشابه در سراسر بخش هایی از ایالت می سی سی پی و بر روی زمین بودند برای بیش از 160km (100 مایل).

PowerOutage.ما گزارش شده بیش از 580,000 خانه و کسب و کار بدون قدرت بودند در هشت متحده از نیمه شب روز یکشنبه.

تگزاس و آرکانزاس, آلاباما و کنتاکی شد بدترین ضربه با باد به 90 کیلومتر در ساعت (56 مایل در ساعت) باعث قطع در بسیاری از مناطق تحت تاثیر قرار نمی گردباد.

پیشتر در روز یکشنبه مخرب طوفان و گردباد ممکن است تخریب خانه ها و کسب و کار در لوئیزیانا ریشه کنی درختان و داونینگ خطوط برق در سراسر مناطق مختلف از دولت است.

حدود 300 خانه هایشان آسیب دیده و یا تخریب شده در مونرو لوییزیانا.

Damaged buildings and vehicles are seen in the aftermath of a tornado in Monroe, Louisiana, U.S. April 12, 2020, in this still image obtained from social media. Courtesy of Peter Tuberville/Social Med

آسیب دیده و ساختمان ها و وسایل نقلیه پس از یک گردباد در مونرو لوییزیانا [پیتر Tuberville/رسانه های اجتماعی از طریق رادیو فردا]

Coronavirus اثر

فیزیکی فاصله اقدامات چالش های مطرح شده برای مقامات اورژانس به عنوان آنها باز پناهگاه در طول طوفان در نظر گرفته و آن را به خانه کسانی که تحت تاثیر پس از آن.

مونرو مقامات شهر امن حدود 200 اتاق های هتل به پناهگاه خانواده هایی که آواره شدند, تلاش برای جلوگیری از مسکن تعداد زیادی از مردم در یک مکان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

NWS هشدار داده شدید و رعد و برق قادر به گردباد مخرب gusts باد و تگرگ ممکن است روز دوشنبه از جنوب شرقی گرجستان شرقی کارولینای شمالی و به اواسط اقیانوس اطلس.

بیش از 55 میلیون نفر باقی می ماند تحت شدید باد هشدارهای به عنوان طوفان همچنان به حرکت شرق.

جاری شدن سیل همچنین انتظار می رود در سراسر ایالت های جنوبی با حد 200 mm) (8 اینچ) باران پیش بینی شده است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>