ارشد کاخ سفید مشاور اختلافات روسیه دخالت به نفع تهمت انتخاب مجدد

رابرت اوبراین به طور مستقیم در تضاد هوش رسمی یافته است.

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین است انکار جدید اطلاعاتی ایالات متحده گزارش می دهد که روسیه بازیگران در حال مداخله برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوره دوم اما او اعتراف کرد او نه در نگاه و یا به دنبال مواد اطراف آن گزارش.

“من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت مجددا انتخاب,” اوبراین گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos در روز شنبه گفت: این مبلغ به “غیر داستانی.”

مصاحبه آمد از گزارش های اخیر که دفتر مدیر اطلاعات ملی قانونگذاران گفت که روسیه دخالت در سال 2020 نژاد با اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. اوبراین مشخص گزارش طبقه بندی شده جلسه توجیهی به عنوان “نشت.”

“من فکر می کنم این همان داستان قدیمی ما شنیده ام قبل از” اوبراین گفت: “پیام ما به روسها و اقامت در خارج از ایالات متحده در انتخابات است. ما شده ایم بسیار دشوار روسیه و ما شده است و بزرگ در تامین امنیت انتخابات.”

تهمت و تمسخر گزارش جامعه اطلاعاتی را یافته در طول یک جمعه کمپین تجمع در لاس وگاس, مشخص آنها را به عنوان یک حزب دموکراتیک تلاش برای “شروع یک شایعه.”

“این دروغ. تنها چیزی که آنها در, آنها خوب نیست در هر چیز دیگری. آنها هیچ چیز انجام می شود. انجام هیچ چیز دموکرات گفت:” جمعیت حامیان.

Stephanopoulos خواسته اوبراین که در مورد خصوصیات و چرا اوبراین باقی مانده مطمئن نیستید از چه درست بود با توجه به جدید ODNI هوش در روسیه است.

“آیا شما یک مسئولیت به عنوان مشاور امنیت ملی به پیدا کردن؟” Stephanopoulos پرسید.

“شما از پایگاه خود را از مفروضات جورج در نشت آمد که از خانه هوش کمیته شنوایی” اوبراین گفت: تکرار “من دیده نمی اینتل و من را دیده اند که تجزیه و تحلیل.”

“آیا شما برای آن خواسته؟” Stephanopoulos فشرده.

“من می خواهم به هر آنچه که تجزیه و تحلیل آنها کردم و من می خواهم به مطمئن شوید که تجزیه و تحلیل جامد است. از آنچه که من شنیده ام — دوباره — این است که تنها آنچه که من دیده ام در مطبوعات آن معنا ندارد,” اوبراین گفت: با استناد به آنچه که او گفت: در حال تضاد منافع بين فعلی سیاست خارجی روسیه ،

“اما نگاه” اوبراین این نتیجه رسیدند: “اگر کسی از اینتل جامعه است که چیزی متفاوت من خواهد بود خوشحال به نگاهی به آن. من فقط دیده نشده است.”

پس از آن برای اولین بار نشان داد که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا مقامات امنیتی بارها هشدار داده درباره مداوم تهدیدات روسیه را به دخالت در انتخابات آمریکا از جمله در سال 2020 ریاست جمهوری.

واشنگتن پست نیز گزارش داد که سناتور. برنی ساندرز من-Vt., اتحاد جریان شده توسط مقامات ایالات متحده در مورد تلاش های روسیه برای کمک به خود را دموکراتیک اولیه کمپین. در حالی که اوبراین به نام گزارش ها در مورد روسیه را به دخالت در حمایت از ساندرز “هیچ” او مخالفت همان می تواند درست باشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

اوبراین مقاومت مواجه و مغلوب ساختن پیشی جستن پتو انکار می آیند به عنوان رئیس جمهور اقدام به تغییر شکل جامعه اطلاعاتی, طولانی, هدف از خشم. زمان سفیر ایران در آلمان و تهمت وفادار ریچارد Grenell منصوب شده است به طور موقت پر کردن موقعیت مدیر اطلاعات ملی پس از رئیس جمهور را رد کرد اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر در اوایل این هفته.

رئیس جمهور در حال جستجو برای یک دائم مدیر اطلاعات ملی و ادعا کرد که روز جمعه به “چهار نامزد.”

اوبراین نیز گزارش را رد کرده است که تهمت را رد کرد مگوایر چون او خشم و احساس این جلسه به خانه هوش کمیته ارائه شد سیاسی مهمات به دموکرات ها.

“من می دانم که این درست نیست” اوبراین گفت: در مورد این جلسه که مگوایر پایین پا. “من در آن جلسه رئیس جمهور عصبانی نبود با جو مگوایر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>