بالا توکیو دادستان به استعفا شد و پس از virus نقض: ژاپنی رسانه

توکیو را بالا دادستان به نظر می رسد به استعفا شد و پس از یک مجله گزارش که او با بازی فال ماهجونگ بازی و قمار غیرقانونی در ژاپن وضعیت اضطراری در یک ضربه به نخست وزیر شینزو آبه.

احتمال استعفای Hiromu Kurokawa رئیس توکیو عمومی بالا دفتر دادستان شد به گزارش شبکه NHK و دیگر رسانه های ژاپنی گزارش شده است.

بیشتر:

Kurokawa بود ضربه با رسانه های اجتماعی واکنش پس از گزارشی در یک مجله که او با بازی فال ماهجونگ محبوب تاکتیکی بازی در آسیا برای پول در نقض احتمالی اجتماعی-دورى قوانین. قمار است که عمدتا غیر قانونی در ژاپن است.

خبرگزاری رویترز بود بلافاصله قادر به تایید این گزارش و یا رسیدن به هر کسی که در دفتر دادستان برای نظر. هیچ کس بلافاصله موجود در وزارت دادگستری در خارج از ساعات کار عادی.

دیده می شود به عنوان نزدیک به Abe Kurokawa نیز در مرکز یک گزارش باشگاه خبرنگاران از تلاش های دولت برای افزایش سن بازنشستگی برای دادستان به 65 از 63 و اجازه می دهد که کابینه به تاخیر سن بازنشستگی از دادستان ارشد اضافی برای سه سال.

Kurokawa شد در این سال مجاز به ماندن در پست خود با وجود رسیدن به سن بازنشستگی از 63.

آبه تحت فشار

در اوایل این هفته آبه دولت رها شده و تلاش برای افزایش سن بازنشستگی در جریان جلسه پارلمان. منتقدان گفت: حرکت در معرض خطر تضعیف استقلال قضایی با اجازه دادن به دولت-دوستانه دادستان به ماندن در شغل خود.

حزب مخالف قانون گذاران و دیگران نیز گفت: این قانون با هدف ارائه یک عطف به ماسبق مبنای قانونی برای این تصمیم به نگه داشتن Kurokawa در پست خود.

“به طور طبیعی وجود خواهد داشت انتقاد (بیش از کوروساوا),” مستقل و تحلیلگر سیاسی Atsuo ایتو گفت. “قطعا آن خواهد شد آسیب می رساند.”

حمایت عمومی برای آبه تضعیف بیش از آنچه منتقدان می گویند که او دست و پا چلفتی دست زدن به از شیوع کروناویروس.

آبه مورد انتظار بود به لغو وضعیت اضطراری در بیشتر مناطق در روز پنج شنبه به عنوان عفونت های جدید کاهش اجازه می دهد فعالیت های اقتصادی را از سر گرفت.

ژاپن تا به حال نه از موج انفجاری دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر با 16,433 تایید موارد از جمله 784 مرگ و میر ناشی از شنبه با توجه به NHK.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>