تام هنکس و ریتا ویلسون می گویند که coronavirus

این دو بازیگر نوشته شده در اجتماعی رسانه ها در مورد این بیماری است.

بازیگران تام هنکس و ریتا ویلسون گفت: روز شنبه در رسانه های اجتماعی که در آنها تشخیص داده شده اند با رمان coronavirus.

“سلام دوستان. ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد” او نوشت: در Instagram. “ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

“خوب در حال حاضر. چه کار کنیم ؟ پزشکی مقامات پروتکل است که باید به دنبال” او ادامه داد. “ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد نه؟”

رسانه های اجتماعی پست شامل یک عکس از یک زرد کیسه زباله و دستکش لاستیکی.

او اضافه کرد که او را نگه داشتن مردم به روز شده و گفت: “مراقبت از خود!”

هنکس است که دو بار برنده اسکار — در نظر گرفتن بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 1994 برای “فیلادلفیا” و در سال 1995 برای “فارست گامپ.” او نامزد شده است چهار برابر بیشتر.

او همچنین برنده چهار گلدن گلوب و مفتخر به صورت حرفه ای با Cecil B. DeMille Award در اوایل این سال است.

این زن و شوهر هر دو 63 سال است ازدواج کرده و از سال 1988.

هنکس در استرالیا فیلمبرداری یک فیلم در مورد الویس پریسلی. او را به سرهنگ تام پارکر خواننده manager. معلوم نیست چگونه این تاثیر می گذارد فیلمبرداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>