تلفات افزایش می یابد به عنوان coronavirus جلوتر جهانی گرفتن: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

من کیت Mayberry در کوالالامپور.

در اینجا خلاصه ای از تحولات روز یکشنبه:

دولت ها در سراسر جهان افزایش محدودیت در زندگی روزمره و رفت و آمد مردم در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19. بیش از 153,000 مردم تایید شده است که این ویروس در سطح جهانی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). تعدادی از مرده افزایش یافته است به حدود 5,800 مردم است.

کشورهای اعمال محدودیت های سخت بر شهروندان سفر و ورود از خارج از کشور شامل اسپانیا و استرالیا و آلمان و ایالات متحده که در آن اقدامات جدید سوخت هرج و مرج در فرودگاه.

بیشتر:

ایتالیا گزارش 368 جدید مرگ و میر ناشی از coronavirus در حالی که تعداد موارد تایید شده گل رز برای 24,747 با توجه به این کشور حفاظت مدنی اقتدار گفت.

ایران اعلام کرد بیش از 100 نفر کشته شده بود در 24 ساعت گذشته با تایید موارد نزدیک شدن 14,000. تهران گفت: مبارزه با شیوع بیماری بود که به شدت مانع از آمریکا.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 16

02:10 به وقت تهران – ‘زمان جنگ ذهنیت’: شهردار نیویورک دستور مکانهای تفریحی به

شهردار نیویورک, بیل د Blasio دستور داده است تا این شهر میله, تئاتر و سینما برای بستن از شنبه.

با توجه به توییتر شهردار گفت نیویورکی: “این تصمیم من را به آرامی. این مکان ها بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر. اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

قبل از آن او اعلام کرد مدارس در شهرستان ها را از نزدیک مارس 16 با آموزش آنلاین برای شروع یک هفته بعد.

02:10 GMT – کامبوج گزارش چهار مورد جدید از جمله یک کودک

کامبوج گزارش کرده است چهار مورد جدید از coronavirus از جمله چهار ماه کودک قدیمی.

01:35 GMT – ایالات متحده فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد تقریبا به صفر

فدرال رزرو محبوب شناخته شده به عنوان تغذیه در زمان فوق العاده ای گام در روز یکشنبه از کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و پرده برداری از یک کشت از اقدامات به unfreeze بازارهای اعتباری به عنوان ایالات متحده بانک مرکزی نقل مکان کرد و به دفاع از آمریکا و اقتصاد جهانی در برابر تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس اختلالات.

“Coronavirus شیوع است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا” فدرال ریزرو سیاست تنظیم کمیته در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه. “مالی جهانی شرایط نیز به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد که داستان در تاثیر.

01:15 GMT – کره جنوبی گسترش می یابد ویژه غربالگری برای تمام مهاجران از اروپا

کره جنوبی گسترش یافته ویژه غربالگری اقدامات لازم برای ورود از تمام کشورهای اروپایی نگرانی وارداتی موارد است.

Yonhap news agency گوید اقدامات تمدید شد فراتر از اصل شش کشورهای اروپایی – ایتالیا, فرانسه, آلمان, اسپانیا, انگلیس و هلند در نیمه شب.

“Coronavirus به نظر می رسد به گسترش در اروپا در یک سرعت غیر معمول” این خبرگزاری گزارش داد نخست وزیر چانگ Sye-kyun as گفت.

Arrivials را به سلامت کامل اسناد خود را در دماهای گرفته اطلاع مقامات بهداشتی از محل خود را و دانلود a self-چک کردن سلامت نرم افزار است.

این KCDC اعلام کرد 74 موارد جدید در کره جنوبی روز دوشنبه آوردن مجموع به 8,236.

01:00 GMT – چین و پنجه نرم وارداتی موارد به عنوان داخلی عفونت سهولت

به طور کلی موارد coronavirus در سرزمین اصلی چین همچنان به رها کردن اما شهرهای بزرگ از جمله پکن و شانگهای در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با پرونده های مربوط به آلوده ورود مسافران از خارج از کشور.

سرزمین اصلی چین تا به حال 16 جدید موارد تایید شده در یکشنبه, ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز دوشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده در چین تا کنون به 80,860. آن را تا به حال 20 عفونت های جدید در روز قبل از.

از چهره های جدید در, 12 وارد شد و عفونت بیش از محلی منتقل موارد برای روز سوم.

پکن اختصاص چهار از موارد گوانگدونگ استان چهار شانگهای دو استان یوننان یک و استان گانسو یکی. چین در حال حاضر 123 وارداتی موارد است.

00:50 GMT – CDC توصیه می کند بزرگ رویدادها و گردهمایی لغو

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا توصیه است که تمام تجمعات از 50 نفر یا بیشتر هستند لغو و یا تعویق در طول هشت هفته و کوچکتر حوادث باید پیش بروید و تنها اگر آنها با دستورالعمل CDC برای مردم آسیب پذیر بهداشت دست و اجتماعی فاصله.

CDC گفت: “رویدادهای بزرگ است و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس های جدید جوامع است.”

00:05 GMT – LVMH عطر کارخانه به دست santiser به جای

کالاهای لوکس غول LVMH است گفت: کارخانه تولید عطر برای آن Parfums Christian Dior Guerlain و Parfums Givenchy برای شروع تولید “مقادیر قابل توجهی” از تزريق ژل به جای.

حرکت خواهد اثر را در روز دوشنبه و ژل تحویل رایگان به فرانسه مقامات بهداشت عمومی این شرکت در بیانیه ای گفت.

00:00 GMT – روسیه مجموعه گروه ضربت برای مقابله با کروناویروس

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین راه اندازی جدید گروه ضربت به رهبری این کشور در مبارزه با کروناویروس با 63 مورد ثبت شده که از یکشنبه.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین منجر خواهد شد این گروه با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

شما می توانید به خواندن همه آخرین به روز رسانی از دیروز (15 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>