توگو رای می توانید ببینید Gnassingbes گسترش دهه حکومت

مراکز رای دهی باز کرده اند در توگو برای انتخابات ریاست جمهوری انتظار می رود به گسترش وقت Faure بالتیمور لغو 15 سال نگه قدرت و خانواده اش حکومت بیش از نیم قرن.

برخی از تحلیلگران سیاسی انتظار بالتیمور لغو برای پیروزی در انتخابات آغاز شد که در روز شنبه آشکار در دور اول. بسیاری در غرب کشور آفریقایی در حدود هشت میلیون نفر از مردم می گویند که آنها در حال تغذیه با سلسله از Faure بالتیمور لغو و پدرش Eyadema بالتیمور لغو که قدرت را در یک کودتای سال 1967 و مداوم فقر در طول tenures.

بیشتر:

اما خانواده پشت سرگذاشته چالش های مختلف به آن قانون از جمله اعتراضاتی که با سرکوب مرگبار در سال 2005 و 2017.

انتخابات زیر یک وصله پینه کردن قانون اساسی در سال گذشته که محدودیت های رئیس جمهور به دو تا پنج سال است. اصلاح شد عطف به ماسبق نمی شود, با این حال, به این معنی که رئیس جمهور می تواند در قدرت برای یک دهه دیگر.

“مانند بسیاری از Togolese من رای برای تغییر. در اینجا به یک رئیس جمهور جدید در آینده به قدرت” مکانیک ماشین Edoh Komi, 47, گفت: پس از رای خود را در دریا سرمایه لومه.

بیش از 3.6 میلیون نفر ثبت نام شده برای رای دادن در آنچه که بسیاری امید خواهد بود و آرامش در انتخابات است.

رای گیری برگزار می شود در برابر پس زمینه از افزایش قیمت نیازهای اساسی ضعیف سیستم های بهداشتی و آموزش و پرورش بخش است که در آن معلمان به طور مداوم تهدید به اعتصاب است. بیکاری در میان جوانان در حال افزایش است.

مراکز رای دهی باز در 07:00 به وقت تهران و با توجه به نزدیک در ساعت 16:00 به وقت تهران با موقت به نتایج مورد انتظار در شش روز.

وجود صف های طولانی در خارج از برخی از ایستگاه ها در لومه که بالتیمور لغو سعی کردم به نوبه خود به یک منطقه ای حمل و نقل و امور مالی توپی.

تقسیم مخالفان

گروه های مخالف را انتخاب کرده اند نه برای حمایت از یک کاندیدای واحد در امیدوار است که رای گیری به دور دوم.

بالتیمور لغو چهره شش رقبا از تقسیم و تاریخی ضعیف اپوزیسیون از جمله Jean-Pierre Fabre سابق روزنامه نگار و حقوق بشر مبارز که آمد دوم در انتخابات در سال 2010 و 2015. او می گوید: او می خواهد برای بازگرداندن دموکراسی در توگو.

گزارش از لومه, Al Jazeera احمد ادریس گفت: مخالفان چهره یک “کار بسیار دشوار” برای سرنگون کردن رئیس جمهور داده شده که چگونه بالتیمور لغو سلسله تثبیت شده است و خود را در فضای سیاسی و اجتماعی و اقتصادی زندگی در غرب کشور آفریقایی است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد سیاسی و استقرار یک سلسله که در قدرت بوده برای بیش از نیم قرن” ادریس گفت. “آنها این سازه بر روی زمین هستند و آنها نیز capitalising در ناتوانی اپوزیسیون در حال حاضر یک جبهه مشترک برای به چالش کشیدن رهبری از طبقه حاکم در توگو.”

تحلیلگران می گویند بالتیمور لغو اب و هوای در حال حاضر جدی ترین چالش برای بقای سیاسی خود را در طول سال 2017 تظاهرات هنگامی که او در برابر معترضان خواستار به دو دوره محدود از زمان ریاست عطف به ماسبق.

خود امتیازی در اجازه می دهد حداقل نوعی از محدودیت مدت بود یادآور پدرش. Eyadema بالتیمور لغو شد مطلق حاکم سابق مستعمره فرانسه برای 25 سال قبل از موافقت در سال 1992 قانون اساسی به اسمی چند حزب دموکراسی و محدودیت دو ریاست جمهوری در نظر.

اما قانونگذاران اصلاح قانون اساسی 10 سال بعد به او اجازه می دهد برای اجرای دوباره. هنگامی که او در سال 2005 درگذشت نظامی نصب شده پسر خود را به عنوان رئيس جمهور موقت نادیده گرفتن یک قانون است که به گفته رئیس مجمع ملی باید بیش از.

اگر نامزد امنیت اکثریت آرا در روز شنبه وجود خواهد داشت رواناب رای در ماه آینده. مخالفان نامزدها می گویند متمرکز شمارش سیستم کمک خواهد کرد بالتیمور لغو تقلب اتهام خود را رد کرد.

اما برخی از ناظران نگران هستند که روز شنبه رای نخواهد بود شفاف و عادلانه است.

“بیایید واقع بینانه باشد! هیچ یک از نامزدها می تواند برنده این انتخابات ریاست جمهوری در دور اول انتخابات را واقعا شفاف است. اما آن است تا مخالفان به کار برای به حداقل رساندن تقلب” من امیدوارم که Mahoule عضو جمعی از انجمن ها علیه مصونیت از مجازات در توگو گفت: آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اگر انتخاب بالتیمور لغو شده است گفت: برای ادامه اصلاحات است که باید کمک کرد دستیابی به رشد اقتصادی سالانه در حدود 5 درصد در سال های اخیر است. بیش از نیمی از جمعیت در فقر و تنگدستی به بانک توسعه آفریقا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>