توگو انتخابات: اصلی ناظر گروه محروم از نظارت

توگو ملی کمیسیون انتخابات باطل است اصلی ناظر مستقل گروه مجوز رسمی برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری این کشور تنها چند روز قبل از رای گیری است که با توجه به محل.

دیرینه رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو شده است به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود روز انتخابات خود را گسترش خانواده دهه حکومت پس از دیدن یک موج تظاهرات ضد دولتی در سال 2017 و 2018.

بیشتر:

در نامه ای به تاریخ فوریه 17, کمیسیون در گفت و گو با لغو مجوز رسمی از ملی, مشاوره, جامعه مدنی از توگو به زمینه خود را 500 ناظران در سراسر کشور آن را متهم به “آماده شدن برای انجام دخالت” در انتخابات.

این حرکت پس از آمد مقامات قبلا مسدود شده و کلیسای کاتولیک نظارت از رعایت این انتخابات که دولت منتقدان ادعا نمی خواهد آزاد و عادلانه.

به عنوان مبارزات انتخاباتی در راه است, Togolese باید تصمیم بگیرید که آیا به کمک مالی یک چهارم مدت برای بالتیمور لغو. وقت 53 ساله رهبر آن در سال 2005 پس از مرگ پدرش Eyadema بالتیمور لغو منجر شد که این کشور به 38 سال پس از تصرف قدرت در یک کودتا در سال 1967.

یک سری از عمده تظاهرات جاروب کشور از برخی از هشت میلیون نفر در سال 2017 و 2018 و خواستار آن است که بالتیمور لغو برگ های قدرت. با این حال تظاهرات بودند, بی شدید سرکوب و شکاف میان مخالفان با بالتیمور لغو گرفتن در حال حاضر ظاهر می شود به عنوان جامد به عنوان همیشه.

رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند از طریق تغییر قانون اساسی در ممکن است اجازه می دهد او را به ایستادن دوباره در این سال و به طور بالقوه ماندن در اتاق تا سال 2030.

قانون اساسی تغییر کلاه حکم ریاست جمهوری به دو تا پنج سال است اما نه به حساب سه نظر بالتیمور لغو در حال حاضر در خدمت

“رئیس جمهور بالتیمور لغو هواداران بر این باورند که او فراهم می کند امنیت و ثبات برای Togolese,” Al Jazeera احمد ادریس گزارش از توگو پایتخت لومه گفت.

“اما مخالفان می گوید آن را تنها می تواند در رشد اقتصاد و ایجاد رفاه برای توگو” ادریس گفت.

در حالی که احیای اقتصاد این است که یک نگرانی برای بسیاری از کسانی که زندگی در مناطق روستایی که در آن 60 درصد از افراد فاقد دسترسی به برق و آب برخی بر این باورند که اصلاحات به تنهایی نمی خواهد به اندازه کافی برای حل مشکلات خود.

“وجود فقر گسترده در میان جمعیت” Togolese روزنامه نگار کارلوس Ketohou به الجزیره.

“کمی وجود دارد و یا هیچ توانمندسازی اقتصادی برای فقرا است. برخی از رای دهندگان می خواهند یک تغییر رژیم فعلی برای آنها آن را به معنی آزادی اقتصادی” گفت: Ketohou.

با توجه به برنامه جهانی غذا حدود نیمی از جمعیت متاثر از ناامنی غذایی در حالی که تقریبا 70 درصد از خانوار روستایی زیر خط فقر زندگی میکنند.

در ضمن Gnasssingbe وعده داده است برای ایجاد 500,000 شغل در سراسر کشور تا سال 2022 به سهولت ناکامی تعداد زیادی از جوانان بیکار در این کشور است.

اما برخی از شک آینده رای گیری می تواند ایجاد تغییر معنی دار.

“من قصد ندارم به رای گفت:” دانشجو Laure Dzossou-Afanlete.

“من نمی توانم و صف به بازیگران من رای گیری برای یک تغییر است که هرگز نمی آید. زمانی که من می دانم رای من تفاوت را شاید تغییر ذهن من.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>