کودک نو پا فرار مهدکودک در بر داشت خیساندن مرطوب در انجماد آب و هوا بر سه چرخه در خیابان

آشفته بود و قادر به برقراری ارتباط با افسر که او را در بر داشت.

یک گیجی 2 سال که موفق به فرار از مهد کودک خود را داشت خیساندن مرطوب در دمای نزدیک به انجماد سوار سه چرخه پایین وسط یک خیابان شلوغ.

افسر دیوید وست از سندوسکی اداره پلیس در سندوسکی اوهایو اولین کسی بود که برای پیدا کردن کودک با توجه به ABC News’ شهر نیویورک ایستگاه WABC.

این گیجی پسر بود با پوشیدن یک زمستان کت شلوار و جوراب خود را خیساندن مرطوب و او قادر به بگویید که افسران او از کجا آمد و چگونه دقیقا او به پایان رسید تا در خیابان.

“من واقعا آن را باور ندارد به خصوص که زمان از روز و متوسط به سختی لباس پوشیدن و فقط راه رفتن در این روروک مخصوص بچه ها در وسط خیابان” وست گفت.

افسران پلیس پس از آن رفت و درب به درب برای دیدن اگر هر کسی می دانست که کودک و یا می تواند آنها را به اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده بود به او.

پس از یک جستجو کوتاه, مقامات به پایان رسید تا در جلوی درب یک خانه مرکز مهدکودک است که تا به حال deadbolt اما آنها کشف کردند که این قفل به راحتی می تواند دیده شده توسط یک کودک نو پا است که تنها نیاز به رسیدن و باز کردن درب.

در سندوسکی اداره پلیس گفت که چهار فرزند که در واقع فرار همان مرکز مهد کودک در پنج سال گذشته.

“ما در تلاش برای توضیح به [مهد کودک کارکنان] شاید برخی از فرزند تصحیح درب دستگیره پوشش می دهد” گفت: غرب است. “اگر او را به تماشای بیش از یک بچه شاید یک زنگ و یا چیزی بر روی درب بنابراین اگر درب باز می شود وجود دارد beeping صدا.”

مرکز مهد دنبال شد و پس از شش فرزند دیگر در زمان حادثه.

افسران به نام Erie County خدمات کودکان و مهد کودک صاحب شد و به اتهام به خطر انداختن کودکان است.

صاحب التماس کرد گناه نیست به اتهامات اما اگر او به جرم او می تواند تا یک سال در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>