جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر توجیه سلیمانی کشتن

کاخ سفید اضافه شده به آن همیشه در حال تکامل لیست برای توجیه کشتار بالا ايراني, فرمانده, قاسم سلیمانی هفته گذشته هنگامی که در یک یادداشت خطاب به کنگره آن را به طور خاص استناد به “تهدید قریب الوقوع” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا گفت که ایران به طور کلی مطرح شده در توجیه ژانویه آن حمله کند.

در یک نظر قانونی موظف یادداشت کاخ سفید به کنگره گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “به کارگردانی” اعتصاب که به کشته شدن سلیمانی “در پاسخ به پدیده یک سری از حملات در ماه قبل با ایران و ایران مورد حمایت نظامیان در نیروهای ایالات متحده و منافع در خاورمیانه”.

بیشتر:

این طبقه بندی نشده memo ادامه داد: “اهداف این اقدام بودند برای حفاظت از ایالات متحده پرسنل برای جلوگیری ایران از برگزاری یا حمایت از حملات بیشتر علیه نیروهای ایالات متحده و منافع به تنزل ایران و سپاه قدس-بازگشت شبه نظامیان توانایی انجام حملات و به پایان, ایران, استراتژیک تشدید حملات است.”

اگر چه اطلاع مراجع است که تهدید “بیشتر حمله وجود داشته است:” این یادداشت باعث می شود هیچ اشاره ای می دهد و هیچ مدرکی از “قریب الوقوع حملات” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا به عنوان توجیهی برای کشتن سلیمانی.

یادداشت “به طور مستقیم در تضاد با رئیس جمهور غلط ادعا که او حمله به ایران برای جلوگیری از یک حمله قریب الوقوع در برابر ایالات متحده و پرسنل سفارتخانه ها” دموکرات الیوت انگل رئیس کمیته مجلس در امور خارجی وزارت امور خارجه در بیانیه ای در پاسخ به تهمت و دولت توجه کنید.

“دولت توضیح در این گزارش هیچ اشاره ای به هر گونه تهدید قریب الوقوع و نشان می دهد که توجیه رئیس جمهور ارائه شده به مردم آمریکا بود و کاذب ساده و ساده” انگل اضافه شده است.

200131080855122

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تغییر توجیه شده اند ناودان توسط سیاستمداران از جمله کسانی که در درون خود رئیس جمهور ،

هفته گذشته جمهوری خواه به رهبری سنا تصویب یک قطعنامه که حد تهمت توانایی بیشتر اقدام نظامی علیه ایران بدون کسب موافقت کنگره. هشت خواهان پیوست و دموکرات ها در عبور از اندازه گیری های زیر انتقاد از قانونگذاران که دولت تا به حال ارائه شده اندک اطلاعاتی برای توجیه کشتار سلیمانی – یک عمل است که بسیاری از حال می ترسید که منجر به جنگ تمام عیار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آگاه نیست کنگره قبل از کشتن سلیمانی و پس از آن هوش جلسات با قانونگذار – یک در عمق توضیح بیشتر به هشت سنا و مجلس رهبران در ژانویه 7 و کمتر دقیق جلسات با دیگر اعضای مجلس نمایندگان و سنا در ژانویه 8 – آیا کمی برای کاستن از نگرانی که دولت تا به حال ثابت نشده خاص تهدید قریب الوقوع بود.

چگونه با فشار دادن هر گونه تهدید واقع شد قابل توجه است به حمله ملی و بین المللی و قانونی.

در آمریکا استفاده از نیروی نظامی باید به تصویب کنگره است. چند وجود دارد که هشدارهای ارائه اختیاری طول و عرض جغرافیایی به رییس جمهور, به خصوص وقتی که می آید به از خود دفاع مندرج در قانون اساسی ایالات متحده. در جنگ سال 1973 قدرت وضوح به دنبال مهار برخی از که قدرت ریاست جمهوری, اما کسانی که محدودیت های گسترده تر شد و دوباره تحت متعاقب آن جنگ قدرت قطعنامه پس از 11 سپتامبر 2001 حملات در ایالات متحده است.

رئیس جمهور و مقامات دولتی در هفته پس از اعتصاب شده اند مبهم و متناقض و در زمان متناقض هنگامی که بحث در مورد هوش اطراف آن حمله کند. که کدورت افزایش یافته و حتی به دولت را شرح ما تلفات پس ایران حمله تلافی جویانه در عراق پایگاه نظامی است که خانه های ما سربازان: اول مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ آسیب وجود دارد. نظامی بعد گفت که 11 ما سربازان بودند که برای درمان چه رئیس جمهور را رد کرد و به عنوان “سردرد”. این تعداد به زودی ballooned به 34 و سپس 64 قبل از نظامی اعلام کرد که 109 سربازان بودند که در نهایت مبتلا به صدمات ناشی از ضربه مغزی خفیف.

“[دولت] ‘انتشار اطلاعات’ است که تقریبا اغراق,” گلن کارل ” معاون سابق وزارت اطلاعات ملی افسر الجزیره گفت:. “آنچه را که آنها انجام داده ایم این است که در پاسخ به فشار با لغزش و نظرات و dissembling.”

آرون دیوید میلر, یک عضو ارشد در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی توصیف دولت پیام در پی حمله به “محزون می خوانی ناکافی”.

“ما همه سرگردان در تاریکی در اینجا” میلر گفت: Al Jazeera.

“آنها واقعا ساخته نشده و یک مورد فوتی و فوری راه برای توجیه اینکه چرا آنها مورد نیاز برای انجام این کار در حال حاضر میلر گفت:” که “را مطرح کرده است تعدادی از پرسش های جدی در مورد دولت انگیزه”.

Qassem Soleimani

حزب الله حامیان نمایش پوستر از ژنرال قاسم سلیمانی نشان می دهد که چگونه ترور او تشدید تنش های منطقه ای با دشمنان [فایل: مایا Alleruzzo/Daylife]

این اشتباه در انتشار اطلاعات “به این معنا نیست کل استدلال [برای اعتصاب] اشتباه بود هر چند” مایکل o’hanlon یک عضو ارشد در سیاست خارجی در موسسه بروکینگز الجزیره گفت: “تنها که آنها باید توضیح داد که ماهیت خود را از شواهد و تجزیه و تحلیل آنها از جمله این ابهامات.”

اما دولت تغییر توجيهات و امتناع به عموم ارائه شواهد اتحاد چپ قانونگذاران با سوالات بیش از پاسخ. آنها در حال حاضر آماده به درخواست وزیر امور خارجه مایک Pompeo این سوالات زمانی که او قبل از شهادت به خانه کمیته امور خارجه در اواخر این ماه.

“دولت اتحاد dissembled در این موضوع به اندازه کافی بلند. تصمیم به کشتن سلیمانی تشدید تنش با ایران را به خطر انداخته ياوه ما را به جنگ با ایران است که مردم آمریکا نمی خواهند که کنگره نشده مجاز,” Engel گفت. “این الکی بعد واقعیت توضیح نمی خواهد انجام دهد. ما نیاز به پاسخ و شهادت بنابراین من نگاه به جلو به کار Pompeo شهادت در برابر کمیته در باز فوریه 28.”

به عنوان قانونگذاران نگاه به دریافت پاسخ های بیشتر در اینجا یک جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تغییر توجیه.

ژانویه 3: ‘قریب الوقوع و شیطانی حملات’

مدت کوتاهی پس از سلیمانی همراه با نیروهای شبه نظامی عراق, رهبر, حضرت مهدی Muhandis کشته شد در ژانویه 3, 2 ژانویه در ایالات متحده در حالی که ترک فرودگاه بین المللی بغداد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به آن برای اولین بار نظرات به اعتصاب.

“ژنرال قاسم سلیمانی که به طور فعال در حال توسعه برنامه ای برای حمله به دیپلمات های آمریکایی و اعضای خدمات در عراق و در سراسر منطقه” وزارت دفاع در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که ایران به طور کلی تا به حال شده است در پشت دسامبر 27 حمله در عراق پایگاه نظامی که به کشته شدن یک غیر نظامی آمریکایی پیمانکار است.

این بیانیه (منتشر شده در ژانویه 2 در ایالات متحده) افزود: “این اعتصاب بود با هدف جلوگیری آینده ایران حمله برنامه دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در توئیتر خود نوشت: “ژنرال قاسم سلیمانی را کشته یا به شدت زخمی و هزاران نفر از آمریکایی ها بیش از یک دوره طولانی از زمان و توطئه برای کشتن بسیاری از بیشتر…اما گرفتار شدم!”

“او باید نظر گرفته شده است بسیاری از سال پیش!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 3 همچنین خطاب به خبرنگاران برای اولین بار پس از قتل از دریا یک لاگو در پالم بیچ فلوریدا گفت قاسم سلیمانی که “توطئه قریب الوقوع شیطانی و حمله به دیپلمات های آمریکایی و پرسنل نظامی اما ما او را در عمل گرفتار و فسخ او.”

آن شب در سی ان ان Pompeo تکرار تمایلات گفت: به طور کلی “به طور فعال توطئه در منطقه به اقدامات یک اقدام بزرگ به عنوان او آن را توصیف کرد که قرار داده اند ده ها اگر نه صدها نفر از آمریکایی زندگی در خطر است.”

“ما می دانیم که آن را قریب الوقوع بود. این اطلاعات بر اساس ارزیابی که سوار ما فرایند تصمیم گیری,” او گفت:.

Trump on Soleimani

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه اظهارات پس از نظامی آمریکا به قتل از ایران ژنرال قاسم سلیمانی در عراق [فایل: تام برنر/رویترز]

ژانویه 5: اطلاع رسانی به کنگره

در میان خشم از برخی از قانونگذاران که کنگره تا به حال شده است به اطلاع از اعتصاب تهمت توییتی در ژانویه 5: “این رسانه ها نوشته های خدمت خواهد کرد به عنوان اطلاع رسانی به کنگره ایالات متحده است که باید به ایران حمله هر متحده آمریکا شخص و یا هدف قرار دادن ایالات متحده به سرعت و به طور کامل strike back, & شاید در یک نامتناسب شیوه ای. چنین حقوقی مورد نیاز است اما داده شده است با این وجود!”

این توییت به نظر می رسد رئیس جمهور تلاش برای برآوردن جنگ سال 1973 قدرت عمل می کنند که مستلزم آن است که رئیس جمهور اطلاع کنگره ظرف 48 ساعت از هر گونه اقدام نظامی است.

در پاسخ کمیته روابط خارجی مجلس در توئیتر خود نوشت: “این رسانه ها ارسال خواهد شد در خدمت به عنوان یک یادآوری است که جنگ قدرت اقامت در کنگره تحت قانون اساسی ایالات متحده. و است که شما باید به عنوان خوانده شده جنگ قدرت عمل می کنند. و است که شما یک دیکتاتور.”

Pompeo همچنین گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات برنامه که “تهدید قریب الوقوع” بود “هرگز یک چیز … این یک جمعی. آن را کامل موقعیتی آگاهی از خطر و تجزیه و تحلیل.”

ژانویه 6: ‘آن را قریب الوقوع بود و آن را بسیار روشن در مقیاس دامنه’

در یک کنفرانس خبری در ژانویه 6, ژنرال ارتش علامت Milley رئیس ستاد مشترک کارکنان, موقع توجه کرد آنچه او مشخص می شود به عنوان منتقدان مبنی بر اینکه اطلاعاتی که منجر به حمله “بود تیغ نازک”.

“[وزیر دفاع علامت Esper] و من تو را دیدم که هوش. و من خوشحال خواهد شد هنگامی که زمان مناسب می آید در مقابل مناسب کمیته ها و هر کس دیگری در طول تاریخ و در هر – i’ll stand by اطلاعاتی من دیدم که – که قانع کننده آن را قریب الوقوع بود و آن را بسیار روشن در مقیاس حوزه” Milley گفت.

“آیا آن را دقیقا بگویم که چه زمانی از کجا ؟ هیچ. اما او برنامه ریزی هماهنگی و همگام سازی قابل توجهی در عملیات جنگی علیه نیروهای نظامی در منطقه و آن را قریب الوقوع بود,” او اضافه شده است. “کسانی از ما که درگیر در تصمیم گیری است که ما شده اند culpably غفلت به مردم آمریکا بود و ما تصمیم ما ساخته شده است.”

ژانویه 7: ‘نفیس’

یک روز بعد در ژانویه 7, Esper به طبقه بندی جلسه به اصطلاح “باند هشت” که شامل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبر اقلیت سنا چاک شومر مجلس Nancy Pelosi, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی و همچنین رتبه بندی دموکرات ها و جمهوری خواهان از هوش کمیته از هر دو مجلس.

از قبل Esper توصیف اطلاعاتی که منجر به حمله به عنوان “نفیس” یک اصطلاح در زبان است که معمولا اشاره به پیچیده شناسایی که شامل سوابق دقیق حرکات و یا ارتباطات است.

قانونگذاران نیست نظر در طبقه بندی جلسه.

Pompeo گفت: در یک کنفرانس خبری در ژانویه 7, “اگر شما به دنبال برای الوقوع شما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از روز است که منجر به اعتصاب که گرفته شده بود در برابر سلیمانی.”

ژانویه 8: ‘تحقیرآمیز به قانون اساسی’ قانونگذاران می گویند

ساعت پس از ایران در پاسخ با حملات تلافی جویانه در دو پایگاه های عراقی که خانه ما از نیروهای امنیتی در جریان مجلس نمایندگان و سنا در اطلاعاتی که منجر به این حمله که به کشته شدن Solemani.

در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان می گویند این جلسه رضایت بخش بود جمهوریخواه مایک لی نام آن را “کاملا دیوانه” و “بدترین توجیهی” در اقدام نظامی او دیده می شود در نه سال به مجلس سنا.

“آنها مجبور به ترک پس از 75 دقیقه در حالی که آنها در این فرایند به ما گفتن که ما نیاز به خوب پسران و دختران کمی و اجرا همراه است و نه بحث این در” لی گفت.

“من آن را توهین و من آن را بد به قانون اساسی ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

ژانویه 8 جلسه باعث لی و همکار جمهوری خواه سناتور رند پل به سنا جنگ قدرت وضوح در ایران. شش دیگر جمهوری خواهان بعد از پیوست آنها در حمایت از این لایحه.

mike lee rand paul

سناتور مایک لی و رند پل ترک طبقه بندی شده امنیت ملی جلسه سنای آمریکا سلیمانی اعتصاب. [فایل: تام برنر/آسوشیتد پرس]

ژانویه 9: ‘ما نمی دانیم دقیقا زمانی که در آن’

در رویداد on ژانویه 9, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تصمیم به ترور سلیمانی “چرا که آنها به دنبال منفجر کردن ما [بغداد] سفارت”.

“ما نیز آن را برای دلایل دیگر که بسیار آشکار است. کسی درگذشت – یکی از ما نظامی مردم درگذشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اشاره آشکار به پیمانکار غیر نظامی کشته شده در دسامبر 27.

در روز بعد مایک Pompeo ظاهر می شود بر روی Fox News channel گفت: مقامات که آیا کنگره جلسه را یک “دینامیت کار” و متهم کردن منتقدان “با استفاده از این به عنوان یک سیاسی تبر به سخت کار کردن”.

Pompeo تصریح کرد که این حملات بودند “قریب الوقوع” اضافه کرد: “ما نمی دانیم دقیقا زمانی که و ما نمی دانیم که دقیقا جایی که … اما این واقعی بود.”

“وجود دارد یک فرصت واقعی در اینجا وجود دارد یک ضرورت واقعی در اینجا. ما تصمیم درست. رئیس جمهور ساخته شده راست تماس بگیرید.”

Iraq Base

ما سربازان بازرسی سایت که در آن یک ایرانی موشک آمار در العین در سوریه پایگاه هوایی در عراق است. [فایل: جان دیویسون/رویترز]

ژانویه 10: ‘من آن را باور شده اند که چهار سفارتخانه ها’

Pompeo, زمانی که تحت فشار قرار دادند توسط خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در 10 ژانویه گفت که این حملات می تواند “قریب الوقوع” بدون لزوما دانستن دقیقا همان زمانی که و که در آن آنها می افتد: “کسانی که به طور کامل سازگار افکار. من نمی دانم که دقیقا در دقیقه است. ما نمی دانیم که دقیقا بعد آن را ام اعدام شده اند. اما آن را بسیار روشن است: قاسم سلیمانی خودش بود که توطئه گسترده و در مقیاس بزرگ حمله علیه منافع آمریکا باشد. و کسانی که حملات بودند قریب الوقوع است.”

در مصاحبه با فاکس نیوز در روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من می توانم نشان می دهد که من آن را باور شده اند که چهار سفارتخانه. و من فکر می کنم که احتمالا در بغداد در حال حاضر آغاز شده است.”

او افزود: “اما بغداد قطعا می توانست منجر شود. اما من فکر می کنم آن شده اند که چهار سفارتخانه ها شده اند می تواند پایگاه های نظامی شده است می تواند بسیاری از چیزهای دیگر بیش از حد. اما آن را قریب الوقوع بود و سپس ناگهان او رفته بود.”

11 ژانویه: “هیچ شواهدی از حملات قریب الوقوع در چهار سفارتخانه ها” دموکرات ها می گویند

دموکرات ها که با حضور گسترده تر کنگره جلسات گفت که اطلاعات در تهدیدات به چهار سفارتخانه شده بود ارائه شده است.

“اجازه دهید روشن است – اگر شواهد وجود دارد قریب الوقوع حملات در چهار سفارتخانه های دولت را گفت: بنابراین ما در چهار شنبه جلسه. آنها نمی,” سناتور دموکرات کریس مورفی توییتی در ژانویه 11. “بنابراین یا فاکس نیوز می شود سطح بالاتر از جلسات کنگره…یا…صبر کنید…وجود دارد هیچ تهدید قریب الوقوع است.”

ژانویه 12: ‘من نمی بینم یکی [اطلاعات خاص] با توجه به چهار سفارتخانه ها’

آدام شیف ظاهر می شود در CBS برنامه چهره کشور وجود دارد گفت: هیچ بحث در باند هشت جلسات که “این چهار سفارتخانه در حال هدف قرار داده”.

ظاهر می شود در همان برنامه وزیر دفاع Esper گفت: “نمی بینم” هوش است که نشان داد که چهار سفارتخانه ها بودند هدف قرار داده و گفت به جای او فکر رئیس جمهور شد رله اعتقاد خود را که آنها “می توانست” هدف قرار دادند.

“من نمی بینم یکی [اطلاعات خاص] با توجه به چهار سفارتخانه. آنچه من میگویم این است که من به رئیس جمهور که احتمالا انتظار من بود و رفتن آنها به رفتن پس از سفارتخانه های ما. سفارتخانه ترین صفحه نمایش برجسته آمریکایی با حضور در یک کشور” Esper گفت: در 12 ژانویه.

Mark Esper

وزیر دفاع علامت Esper تناقض رئیس جمهور اظهارات سلیمانی اعتصاب [فایل: اوان Vucci/آسوشیتد پرس]

ژانویه 13: ‘آن را واقعا مهم نیست’

در یک صدای جیر جیر در ژانویه 13, تهمت ثابت است که تهدید از قاسم سلیمانی که “قریب الوقوع” اما افزود: “این واقعا مهم نیست چون از وحشتناک گذشته!”

در همین حال دادستان کل ویلیام Barr به خبرنگاران گفت که سلیمانی یک “هدف نظامی مشروع” و اعتصاب بود “مشروع عمل دفاع از خود”.

در حالی که بار وجود دارد گفت: “هوش” از یک حمله قریب الوقوع او افزود: “من معتقدم که این مفهوم الوقوع چیزی است که از یک شاه ماهی قرمز … من فکر می کنم زمانی که شما در حال برخورد با یک وضعیت که در آن شما در حال حاضر حملات در راه شما می دانید که وجود دارد این است که یک کمپین است که شامل تکرار حمله به اهداف آمریکایی فکر نمی کنم وجود دارد یک نیاز رک و پوست کنده برای دانستن زمان دقیق و محل حمله بعدی است. و که قطعا موقعیت دولت اوباما که آن را droned رهبران سازمان های تروریستی.”

منتقدان را متهم کرد که بر این دیدگاه تاکید دولت تغییر نسبت به كیفیت کلی و در مقابل خاص تهدید مطرح شده توسط سردار سلیمانی.

“این شاه ماهی قرمز در اینجا از لایحه Barr. هنگامی که وجود دارد یک کمپین است که شامل تکرار حمله به اهداف آمریکایی و سپس وجود دارد هیچ بهانه ای برای دولت به دنبال مجوز از کنگره به عنوان قانون اساسی خواسته است. در غیر این صورت الوقوع مورد نیاز است” توییتی مستقل میشیگان کنگره جاستین Jalbi.

ژانویه 14: ‘حیاتی برای مردم آمریکا بدانند” دموکرات ها می گویند

نه سناتور دموکرات خواستار جدید طبقه بندی شده جلسه در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر در ژانویه 14.

“این بسیار حیاتی برای مردم آمریکا بدانند که اگر اطلاعاتی است که دستکاری یا نادرست ارائه شده توسط دولت خود برای توجیه یک ترور خارجی رسمی” نه دموکرات ها در نامه ای نوشت به یوسف مگوایر مدیر اطلاعات ملی.

ژانویه 17: ‘آماده به استفاده از تمام ابزارهای قانونی” دموکرات ها می گویند

در ژانویه 17, نماینده الیوت انگل دموکرات و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس برنامه ریزی یک جلسه عمومی با Pompeo برای چهار شنبه, ژانویه 29, است که گزارش شده است موکول به بعد در ماه فوریه است.

“این جلسه با معاملات سنگین ترین مسائل که در کشور ما و کنگره معاملات از جمله استفاده از زور. بنابراین به نظر من شهادت خود را می شود بسیار اهمیت بالا هستم و آماده به استفاده از همه ابزارهای قانونی برای اطمینان از حضور” انگل نوشت: به Pompeo.

انگل قبلا سعی کردم به برنامه شنوایی در ژانویه 14, اما Pompeo به نظر نمی رسد. انگل هم قبلا تهدید به حکم Pompeo.

TRUMP WAR POWERS CONGRESS

Senator Tim Kaine دیدار با همکاران پس از جنگ ایران و قدرت های لایحه تصویب در سنا [فایل: J Scott Applewhite/آسوشیتد پرس]

ژانویه 18: ‘پس از آن همه ناگهان بوم’

مغلوب ساختن پیشی جستن به دقیقه به دقیقه حساب از این حمله که به کشته شدن سلیمانی در سخنان به انتخاب مجدد و ملی حزب جمهوری خواه کمیته جمع آوری کمک های مردمی صرف شام در سالن از او Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا در ژانویه 18, با توجه به صوتی به دست آمده توسط سی ان ان.

در دقیق ترین نظرات به اعتصاب هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن بازگو صحنه به عنوان او نظارت حملات از کاخ سفید اتاق وضعیت زمانی که سلیمانی کشته شد.

“آنها با هم آقا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات نظامی به او گفت. “آقا آنها دو دقیقه و 11 ثانیه. هیچ احساسی. ‘دو دقیقه و 11 ثانیه به زندگی می کنند ، آنها در اتومبیل آنها در یک خودرو زرهی. آقا آنها را در حدود یک دقیقه برای زندگی, آقا. سی ثانیه. ده, 9, 8 …’ “

“سپس همه ناگهانی, رونق,” او گفت:. “‘آنها رفته ، برش خاموش است.”

“من گفت:” کجاست این پسر؟'” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “که آخرین شنیده ام از او.”

در صوتی, با توجه به اخبار کانال تهمت را تکرار کند که قاسم سلیمانی که یک تهدید قریب الوقوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سلیمانی بود “گفت: بد همه چیز در مورد کشور ما” قبل از این حمله که منجر به تصمیم گیری خود را به اجازه خود را کشتن.

“چقدر از این ها* * * * ** * * * آیا ما باید برای گوش دادن به؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده در صوتی, “چقدر ما خواهید برای گوش دادن به؟”

فوریه 14: ‘Escalating سری از حملات در ماه قبل’

در توجه به کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گذاشته چه آن را به عنوان آن چارچوب قانونی برای سلیمانی اعتصاب و گفت آن را مجاز تحت هر دو قانون اساسی و 2002 مجوز استفاده از نیروی نظامی علیه عراق است. توجه داشته باشید همچنین در دفاع از قانونی بودن این حمله تحت قوانین بین المللی گفت که حتی بدون تهدید آینده حمله کشته شد و هنوز هم قابل توجیه به عنوان دفاع از خود.

آن را به طور مستقیم ذکر است تهدید قریب الوقوع بود که در اوایل توجیه.

در حالی که گفت اطلاع “به طور مستقیم در تضاد با” دولت ادعا می کنند که این حمله به معنای خنثی کردن یک حمله قریب الوقوع رئیس مجلس کمیته امور خارجه انگل نیز به نام دولت نیایش 2002 جنگ عراق قطعنامه “پوچ”.

“2002 مجوز تصویب شد برای مقابله با صدام حسین. این قانون هیچ ربطی به ایران یا ایرانی مقامات دولتی در عراق است. نشان می دهد که 18 سال بعد این مجوز می تواند توجیه قتل یک مقام ایرانی امتداد قانون فراتر از هر چیزی کنگره تا کنون در نظر گرفته شده” Engel گفت.

او افزود: “نگاه به جلو” به Pompeo شهادت در فوریه 28 شنوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>