گاهشمار: چگونه coronavirus شروع کردم

شیوع پوشا جهان آغاز شد و در ماه دسامبر در ووهان چین.

رمان coronavirus شیوع آغاز شد که در ووهان چین در حال گسترش به لمس تقریبا در هر گوشه ای از جهان. حداقل 98,000 مردم در سراسر جهان شده اند بیمار و هزاران نفر فوت کرده اند.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی و دارای COVID-19 جهانی خطر گسترش و تاثیر را به عنوان “بسیار بالا” جدی ترین طراحی سازمان می دهد.

در اینجا یک جدول زمانی از چگونگی وقوع است گشوده تا کنون:

Dec. 31, 2019: کسی که می آموزد مرموز پنومونی مشمئز کننده ده ها تن در چین

مقامات بهداشتی در چین تایید می کنند که ده ها تن از مردم در ووهان چین بودند که برای درمان ذات الریه از یک منبع ناشناخته. بسیاری از کسانی که بیمار بود در بازدید از یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان و مقامات گفت: نبود شواهد این ویروس از شخصی به شخص.

Jan. 11, 2020: چین گزارش 1st رمان coronavirus مرگ

دولتی چین گزارش های رسانه ها به مرگ از رمان coronavirus 61 ساله که در حال بازدید از حیوانات زنده در بازار در ووهان.

Jan. 21, 2020: 1st مورد تایید شده در ایالات متحده

یک مرد در 30s خود را از واشنگتن که در سفر به ووهان است مبتلا رمان coronavirus. ژاپن و کره جنوبی و تایلند نیز گزارش خود را در مورد اول یک روز قبل از.

Jan. 23, 2020: چین تحمیل سخت مستند در ووهان

چین تحمیل مهاجم مهار اقدامات در ووهان کانون شیوع تعلیق پرواز و قطار و خاموش کردن مترو و اتوبوس و کشتی در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Jan. 30, 2020: که اعلام اورژانس بهداشت جهانی

برای ششمین بار در تاریخ سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” لقبی این سایت متعلق به حوادث فوق العاده ای است که تهدید به گسترش در سطح بین المللی.

Feb. 5, 2020: الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه

بیش از 3600 مسافران هستند قرنطینه در یک کشتی کروز در سواحل یوکوهاما ژاپن در حالی که مسافران و خدمه تحت نمایش درمانی. تعداد موارد تایید شده در هیئت مدیره کشتی در نهایت تورم را به بیش از 700 ساخت آن را یکی از بزرگترین شیوع بیماری در خارج از چین است.

Feb. 11, 2020: رمان coronavirus تغییر نام داد COVID-19

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که رمان coronavirus’ رسمی نام جدید است COVID-19. “شرکت” می ایستد برای coronavirus “ششم” است که برای ویروس ها و “د” است بیماری است. مقامات بهداشت عمد جلوگیری از نامگذاری COVID-19 بعد از یک موقعیت جغرافیایی حیوانات و یا گروهی از مردم را به لکه دار کردن افراد و یا مکان.

Feb. 26, 2020: 1st مورد مشکوک به انتقال محلی در ایالات متحده

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید اولین مورد از COVID-19 در یک بیمار در کالیفرنیا با سفر به تاریخچه شیوع منطقه و نه در تماس با هر کسی که مبتلا به این ویروس است. آن را مشکوک به اولین نمونه از انتقال محلی در ایالات متحده است. اورگان و واشنگتن و نیویورک به زودی گزارش خود را در موارد ممکن به جامعه انتقال است.

Feb. 29, 2020: 1st مرگ گزارش شده در ایالات متحده

اولین COVID-19 مرگ گزارش شده است در واشنگتن پس از یک مرد با هیچ سفر تاریخچه به چین می میرد در فوریه. 28 در همیشه سبز سلامت مرکز پزشکی در Kirkland, Washington. دو مرگ و میر رخ داده است که فوریه. 26 در نزدیکی خانه سالمندان بعدها ثبت شود به عنوان اولین COVID-19 مرگ و میر رخ می دهد در ایالات متحده است.

3 مارس سال 2020: CDC آسانسور محدودیت برای تست ویروس

CDC مسائل راهنمایی های جدید است که اجازه می دهد تا هر کسی که برای آزمایش این ویروس بدون محدودیت. قبلا تنها کسانی که در حال سفر به شیوع منطقه بود که تماس نزدیک با افراد مبتلا COVID-19 یا کسانی که با علائم شدید می تواند تست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>