گاهشمار: چگونه چین جدید کروناویروس گسترش

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی بیش از یک کروناویروس جدید است که به کشته شدن حداقل 811 مردم در سرزمین اصلی چین با موارد تایید شده در منطقه آسیا و اقیانوسیه اروپا و آمریکای شمالی و خاورمیانه است.

در زیر یک جدول زمانی.

بیشتر:

در 31 دسامبر سال گذشته چین هشدار داده که به چند مورد از ذات الریه در ووهان شهر بندر از 11 میلیون نفر در مرکز استان هوبی. ویروس ناشناخته است.

چند تن از کسانی که آلوده مشغول به کار در این شهر Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار که تعطیل در ژانویه 1.

به عنوان کارشناسان بهداشت کار به شناسایی این ویروس در حال رشد در میان زنگ تعدادی از عفونت بیش از 40.

در ژانویه 5, چینی, مقامات رد این احتمال که این عود سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس – یک بیماری است که در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 770 نفر در سراسر جهان در 2002-2003.

در ژانویه 7, آنها اعلام کردند که تا به حال شناسایی یک ویروس جدید با توجه به این که. رمان ویروس نامگذاری شد 2019-nCoV و مشخص شد که متعلق به خانواده کروناویروس که شامل سارس و سرماخوردگی. Coronaviruses مشترک و گسترش از طریق بودن در نزدیکی به یک فرد آلوده و استنشاق قطرات تولید شده زمانی که آنها سرفه یا عطسه و یا دست زدن به یک سطح که در آن این قطرات فرود آمد و سپس دست زدن به یک چهره و یا بینی.

در ژانویه 11, چین اعلام کرد اولین مرگ ناشی از این ویروس 61 سال بود که کالاهای خریداری شده از بازار غذاهای دریایی. درمان نمی بهبود علائم خود را پس از او در بیمارستان بستری شد و درگذشت او در شب ژانویه 9 زمانی که قلب خود را شکست خورده است.

در ژانویه 13, این که گزارش یک مورد در تایلند برای اولین بار در خارج از چین که وارد شده بود از ووهان.

در ژانویه 16, ژاپن, وزارت بهداشت گزارش یک مورد تایید شده در یک مرد که تا به حال نیز در بازدید از این شهر است.

در ژانویه 17, به عنوان یک دوم مرگ گزارش شده در ووهان مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده اعلام کرد که سه فرودگاه شروع غربالگری مسافران پس از رسیدن از شهرستان.

مقامات آمریکا در نپال, فرانسه, استرالیا, مالزی, سنگاپور, کره جنوبی, ویتنام و تایوان تایید موارد زیر بیش از روز.

در ژانویه 20, چین گزارش داد یک سوم مرگ و بیش از 200 عفونت با موارد نیز گزارش شده خارج هوبئی استان از جمله در پایتخت پکن شانگهای و شنژن.

در همین حال یک متخصص بیماری های عفونی را تایید کرد-انسان به انسان انتقال به دولت پخش دوربین مدار بسته, افزایش ترس از عمده شیوع به عنوان میلیون ها نفر سفر برای ماه تعطیلات سال جدید.

کشورهای آسیایی ramped تا اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس معرفی اجباری نمایش در فرودگاه از همه مهاجران از مناطق پر خطر از چین است.

در ژانویه 22, مرگ و میر در چین شروع به پریدن کرد به 17 با بیش از 550 عفونت. بسیاری از فرودگاه های اروپایی افزایش چک های پرواز از ووهان.

ووهان شد قرار داده شده در زیر موثر قرنطینه در ژانویه 23 عنوان هوایی و راه آهن خروج متوقف شد.

همان اقدامات اعلام شد و برای بیش از دو شهرستانها در هوبئی استان: خینتو و Chibi.

پکن لغو رویدادهای سال جدید قمری شروع در ژانویه 25, در حالی که مقامات گزارش مرگ برای اولین بار در خارج از هوبئی.

که گفت: بعد از 23 ژانویه که شیوع هنوز نمی تلقی عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی و وجود دارد “هیچ مدرکی” در لحظه ای از این ویروس, پخش كردن, بین انسان خارج از چین است.

Coronavirus

توسط ژانویه 24, مرگ و میر در چین بود در 26 با دولت گزارش بیش از 830 عفونت.

تعداد شهرهای تحت مستند در هوبئی افزایش به 13 موثر بر 41 میلیون نفر است.

دیزنی لند شانگهای تعطیل و برخی از شهرهای دیگر اعلام کرد که بسته شدن از مکانهای تفریحی. پکن گفت: یک بخش از دیوار بزرگ و دیگر نشانه های معروف نیز بسته شود.

در ژانویه 25, سفر, محدودیت های اعمال شدند بیشتر از پنج شهرستانها در هوبئی استان در نظر گرفتن تعداد کل افراد مبتلا به 56 میلیون نفر است.

هنگ کنگ در همین حال اعلام کرد یک ویروس اضطراری را لغو و سال جدید قمری جشن و محدود لینک کلیک کنید برای سرزمین اصلی چین است.

در ژانویه 26, مرگ و میر افزایش به 56 با تقریبا 2000 مورد تایید به عنوان محدودیت های مسافرتی افزایش یافت و دلار هنگ کنگ خود را بسته دیزنی لند و اقیانوس پارک پارک.

مورد جدید تایید شد در ایالات متحده و تایوان و تایلند و ژاپن و کره جنوبی.

به عنوان از ژانویه 27مرگ و میر در چین افزایش یافت و به 106 با 100 در هوبئی استان, مقامات گزارش شده است. یکی دیگر از 4,515 مردم در چین گزارش شده است به توان و حذف. وجود دارد 2,714 موارد تایید شده در هوبئی استان از 1,423 روز قبل از.

در ژانویه 30WHO اعلام کرد coronavirus یک اورژانس جهانی به عنوان مرگ و میر در چین شروع به پریدن کرد به 170 با 7,711 موارد گزارش شده در کشور که در آن ویروس در حال حاضر به هر یک از 31 استان کشور.

هند و فیلیپین تایید اولین مورد از این ویروس با یکی از آلوده و بیمار در هر کشور است.

Coronavirus: 2019-NCoV vaccine

در ژانویه 31, تیوی تعداد موارد تایید شده در چین شروع به پریدن کرد به 9,809. روسیه و اسپانیا و سوئد و انگلستان تایید اولین مورد از این ویروس است.

در فوریه 1, مرگ و میر در چین افزایش یافت به 259 با 11,791 تایید عفونت در کشور با توجه به آمار و ارقام جدید منتشر شده توسط چینی بهداشتی اقتدار.

مورد جدید تایید شد در استرالیا, کانادا, آلمان, ژاپن, سنگاپور, ایالات متحده آمریکا به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و ویتنام است.

همانطور که از فوریه 2, اولین مرگ در خارج از چین گزارش شده در فیلیپین. بیمار یک مرد چینی از ووهان.

مرگ و میر در چین افزایش یافت به 304 با 14,380 عفونت گزارش شده است.

در فوریه 3, چین گزارش 57 جدید مرگ و میر آوردن آن مرگ و میر به حداقل 361. تعداد موارد افزایش به 17,205 مردم در سراسر کشور است.

در فوریه 4, چین گفت: مرگ و میر افزایش به 425 نفر و تعداد افراد آلوده در ایستاده بود 20,438 در سرزمین اصلی است. هنگ کنگ نیز گزارش یک مرگ, آوردن جهانی مرگ و میر به 427. اولین مورد تایید شده در بلژیک در یک فرد بود که عودت از ووهان.

همانطور که از فوریه 5بیشتر پروازهای تخلیه شهروندان آمریکایی در بازگشت از ووهان و این که مجددا وجود دارد “هیچ درمان موثر شناخته شده” برای coronavirus.

در ضمن چین گزارش 490 مرگ و میر و 24,324 موارد عفونت است.

در فوریه 6مرگ و میر در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به حداقل 563 با بیش از 28,000 موارد را تایید کرد.

در همین حال مقامات مالزی در گزارش اول کشور شناخته شده انسان به انسان انتقال و تعداد افراد آلوده در اروپا 30 رسیده.

در فوریه 7, Li Wenliang یک پزشک که در میان اولین زنگ خطر را به صدا بیش از coronavirus درگذشت و هنگ کنگ معرفی احکام زندان برای هر کسی که نقض قوانین قرنطینه.

سرزمین اصلی چین تایید مرگ و میر رسیده بود حداقل 636 با 31,161 موارد عفونت و محققان چینی پیشنهاد pangolin ممکن است یک لینک در زنجیره ای از حیوانات-عفونتهای انسانی.

در فوریه 8, یک شهروند آمریکایی درگذشت در ووهان در آنچه به نظر می رسد برای اولین بار تایید خارجی مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس.

یک مرد ژاپنی در 60s خود را با یک مشکوک به عفونت کرونا ويروسی نیز در بیمارستان درگذشت در ووهان ژاپن وزارت امور خارجه گفت:.

مرگ و میر در چین رسیده 722 در حالی که در حال حاضر وجود دارد 34,546 تایید عفونت.

در فوریه 9, چینی, مقامات بهداشتی گزارش 89 بیشتر مرگ و میر در سراسر کشور با 81 از مرگ و میر در هوبئی.

در 811 تعداد کل مرگ و میر ناشی از این ویروس پیشی کسانی که در طول 2002-2003 شیوع بیماری سارس. در مجموع عفونت در چین افزایش یافت به 37,198.

کره جنوبی همچنین گزارش یک مورد جدید 73 سال که بستگان بازدید از استان گوانگدونگ در جنوب چین آوردن این کشور در مجموع به 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>