ببر در باغ وحش تست مثبت برای coronavirus

نیویورک — یک ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه مقامات فدرال و باغ وحش گفت:.

4-سال ببر مالایا به نام نادیا — شش سال دیگر ببر و شیر که هم بد افتاده — اعتقاد به آلوده شده اند توسط یک کارمند باغ وحش که نیست و در عین حال نشان دادن علائم باغ وحش گفت. اولین حیوان شروع به نشان دادن علائم مارس 27 و همه به خوبی انجام می دهند و انتظار می رود برای بازیابی گفت: باغ وحش است که به روی عموم بسته شده از تاریخ 16 مارس به دلیل افزایش شیوع کروناویروس در نیویورک است.

نتیجه آزمون حیرت زده وحش مقامات: “من می توانم آن را باور نمی کند” مدیر جیم Breheny گفت. اما او امیدوار است که این یافته می تواند کمک به مبارزه جهانی علیه ویروس است که باعث COVID-19.

“هر نوع دانش است که ما چگونه آن را, منتقل می شود, چگونه گونه های مختلف واکنش نشان می دهند به این که دانش به نحوی در حال رفتن به ارائه بیشتر پایه منابع برای مردم,” او در مصاحبه ای گفت:.

پیدا کردن افزایش می دهد سوال جدید در مورد انتقال این ویروس در حیوانات. وزارت کشاورزی ایالات متحده که تایید نادیا نتیجه تست آن در آزمایشگاه دامپزشکی گفت: هیچ مورد شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده حیوانات خانگی یا دام است.

“وجود دارد به نظر نمی رسد که در این زمان هیچ گونه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که حیوانات می تواند گسترش ویروس به افراد و یا که آنها می تواند یک منبع عفونت در ایالات متحده” دکتر جین رونی یک دامپزشک و یک وزارتخانه گفت: “در یک مصاحبه.

وزارت کشاورزی ایالات متحده روز جمعه گفت: آن را توصیه نمی روال coronavirus تست از حیوانات در باغ وحش و یا در جای دیگر و یا از کارکنان باغ وحش. هنوز رونی گفت: تعداد کمی از حیوانات در آمریکا آزمایش شده است از طریق وزارت کشاورزی ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه و تمام کسانی که در آزمون برگشتم منفی به جز نادیا.

Coronavirus شیوع بیماری در سراسر جهان در حال رانده شده توسط فرد به فرد انتقال کارشناسان می گویند.

شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش های خارج از ایالات متحده از حیوان خانگی سگ و گربه آلوده شدن پس از تماس نزدیک با مسری مردم را از جمله هنگ کنگ سگ که آزمایش مثبت برای یک سطح پایین از پاتوژن در ماه فوریه و اوایل ماه مارس. هنگ کنگ کشاورزی مقامات به این نتیجه رسیدند که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند تصویب این ویروس به انسان است اما می تواند تست مثبت اگر در معرض توسط صاحبان آنها.

برخی از محققان تلاش کرده اند به درک حساسیت گونه های مختلف حیوانات به ویروس و تعيين نحوه گسترش آن در میان حیوانات با توجه به پاریس مبتنی بر جهان سازمان بهداشت حیوانات.

انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شده است که از فراوانی احتیاط نفر بیمار مبتلا به کروناویروس باید محدود تماس با حیوانات — مشاوره که گروه دامپزشکی تصریح کرد: پس از یادگیری از ببر نتیجه آزمون.

در کل CDC همچنین توصیه می کند مردم را به شستن دست های خود را پس از دست زدن به حیوانات و چیزهای دیگر را به نگه داشتن حیوانات خانگی و خانه های خود را تمیز می کند.

در باغ وحش برانکس با نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی توسعه سرفه خشک و برخی از گربه ها به نمایش گذاشته برخی از خس خس سینه و از دست دادن اشتها و دکتر گفت: پل کلل باغ وحش ارشد دامپزشک.

کارکنان که وجود دارد می تواند نسبتا معمول توضیح برای گربه’ علائم اما آزمایش نادیا برای coronavirus از “علت سعی و کوشش و فراوانی احتیاط” Breheny گفت. تنها نادیا مورد آزمایش قرار گرفت به دلیل آن طول می کشد بیهوشی برای دریافت نمونه ای از یک گربه بزرگ و او در حال حاضر زدم شده بود مورد بررسی قرار گرفت.

Calle گفت: آزمون متفاوت بود از یکی استفاده می شود برای مردم و انجام شده توسط دامپزشکی مدرسه آزمایشگاه یکی نیست که دسته انسان نمونه است.

“هیچ رقابت وجود دارد برای تست بین این دو شرایط بسیار متفاوت است.”

هفت بیمار گربه زنده در دو حوزه در باغ وحش و حیوانات تا به حال در تماس با همان کارگر است که انجام OK, باغ وحش, مقامات گفت. آنها وجود دارد گفت: هیچ نشانه ای از بیماری در گربه های بزرگ در اموال.

کارکنان که کار کردن با گربه ها را در حال حاضر پوشیدن عفونت-حفاظت از لباس به عنوان پستاندار پاسداران انجام داده اند برای سال به دلیل به حیوانات نزدیک تر ژنتیکی روابط انسان Breheny گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند کشنده باشد.

آسوشیتد پرس پزشکی نویسنده مایک Stobbe کمک به این گزارش.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>