فروش بلیط طرح کوبه برایانت عمومی یادبود منتشر شد

لس آنجلس لیکرز اعلام کرده اند که طرفداران به دنبال حضور Feb. 24 یادبود کوبه برایانت و دخترش Gianna در مرکز استیپلز باید ثبت نام برای خرید بلیط و وجود خواهد داشت بدون خارج سرریز مناطق برای مشاهده

لس آنجلس — لس آنجلس لیکرز جمعه اعلام کرد که طرفداران به دنبال حضور Feb. 24 یادبود کوبه برایانت و دخترش, Gianna در مرکز استیپلز باید ثبت نام برای خرید بلیط و وجود خواهد داشت بدون خارج سرریز مناطق.

بلیط خواهد بود در قیمت $224 هر دو برای $224 و $24.02 هر — ترکیبی از اعداد است که مانند تاریخ 2/24 نمایندگی شماره 24 فرسوده توسط برایانت و شماره 2 فرسوده توسط Gianna در دختران تیم بسکتبال.

درآمد حاصل از فروش بلیط به نفع مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی بنیاد لیکرز گفت.

بلیط ثبت نام برای تمدید از ساعت 11 صبح جمعه از طریق 10 p. m. روز شنبه از طریق Ticketmaster تایید فن سیستم. در روز سه شنبه ثبت نام طرفداران دریافت ایمیل با غیر قابل انتقال شخصی کدهای دسترسی است که اجازه خواهد داد که آنها را به شرکت در فروش عمومی در روز یکشنبه است.

در یک حرکت ظاهرا در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تکرار این جمعیت عظیم که رفتند به کالاهای اساسی برایانت پس از مرگ لیکرز گفت: این یادبود را نمی توان نشان داده شده در سطح خارجی صفحه نمایش های ویدئویی در این عرصه و یا مجاور L. A. Live entertainment منطقه است.

اعضای عمومی بدون بلیط به یادبود توصیه شد به نزد عرصه یا L. A. Live چرا که آنها قادر نخواهد بود برای ورود به این منطقه در این تیم گفت.

لیکرز’ بیانیه ای را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در مورد یادبود خود را.

مرکز استیپلز شناخته شده به عنوان “خانه کوبه ساخته” است که در آن برایانت ستاره دار را برای بیشتر از 20 سال کار حرفه ای با لس آنجلس لیکرز.

برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند Jan. 26 هنگامی که هلیکوپتر آنها سرنشین سقوط کرد در کالاباساس کالیفرنیا به عنوان آنها پرواز به مسابقات بسکتبال که در آن Gianna بود به بازی با تیم.

برایانت و Gianna به خاک سپرده شد Feb. 7 در اقیانوس آرام مشاهده پارک یادبود در Corona del Mar, کالیفرنیا, نزدیکی, خانه و خانواده, با توجه به گواهی مرگ.

روز دوشنبه چندین هزار نفر آمد و به فرشته ورزشگاه آناهایم به سوگواری سه تن از این قربانیان: Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر خود را الهام بود که Gianna هم تیمی است.

همچنین در تصادف کشته شد Christina Mauser کرد برایانت مربی دختران تیم بسکتبال و همچنین سارا چستر و دخترش, Payton یکی دیگر از Gianna را هم تیمی و خلبان Ara Zobayan.

علت سقوط همچنان تحت تحقیقات ملی ایمنی حمل و نقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>